кремове, лекуващи подсичането

  • 36 745
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Кремът на  Мустела Стелактив ни помогна когато беше зачервено дупето на дъщеря ми. Peace
Препоръчвам и Вита Мерфен.
Профилактично не мажа.

# 16
  • София
  • Мнения: 718
Съгласна съм и за двата крема - много са добри и наистина помагат. А превантивно мажа с крема на мустела за смяна на пелени и чико.

# 17
  • Мнения: 423
Не знам кои кремчета как се водят, но за вече подсечено дупе ползвам Павлодерм и винаги помага. Не мажа с нищо превантивно, само като съвсем малки бебета съм омазнявала обилно дупетата със зехтин или бебешко олио като предпазна мярка.

# 18
  • Мнения: 958
Аз превантивно също не мажа!
до една годинка мазах, зимата със зехтин цялото тяло, лятото с мустела.
За подсичане при мен действа бочко, а напоследък ползвам на себамед, дайперс кремчето, много е добро.
Но детето се подсича, само като хване някой вирус с разтройство, иначе не ми се е случвало.

# 19
  • Мнения: 2 960
Когато дупето се зачерви -мажа с  Натхерцен -балсам на д-р Тайс!!!Помага  моменталически!!!

# 20
  • Мнения: 2 478
Превантивно мажа с Мустела,Бюбхен и мн рядко Бочко.
А когато няколко дни не мазах с нищо се подсече и му помогна едно правено кремче от аптеки "Попова" във Варна.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
ползвах Бочко и съм много доволна - не се е подсичала
И на Кристиян му помагаше Бочко.Не се е подсичал никога.
Само веднъж,когато беше с продължително разтройство се наложи да ''лекувам'' подсечено.И тогава ми помогна Мустела.

# 22
  • Мнения: 3 929
На мен ми бяха казали да мажа превантивно и аз го правех. Но въпреки това се подсичаше. Явно много зависи от кожата на детето, от храните, с които се храни и т.н. На нас кремове от рода на Бочко и Здраве изобщо не ни помагаха. Само Бебетан ни действаше, но и той спря да действа на определен етап.
От известно време взех да ползвам Нежна грижа на Орифлейм. Подходих с голямо предубеждение, но останах изумена от действието му.

# 23
  • Мнения: 4 784
Бейбитан и Судокрем.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Профилактично мажех с крем на Бюбхен.А ако се подсечеше ползвах един немски крем от чаено дърво, но вече не си спомням как се казва.

# 25
  • Мнения: 1 409
Никога не съм мазала профилактично.Когато му се подсече дупето мажа с Нивие ( в тубичката) и минава от едно мазане.Иначе съм ползвала и Мустелата,но нямаше особен ефект.

# 26
  • Мнения: 59
На нас ни помагаше Бюбхен за подсечено дупе , не този за профилактика. Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 524
днес бяхме и на профилактичен преглед при педиатър. той препоръча да го мажа 2-3 дневно с имазол- аз и преди съм го мазала но сега не ни помогна, макар да мазах 1 ден само. сега ще опитам 2-3 дни и да видим Peace

# 28
  • Мнения: 1 763
Мажа от време на време профилактично с Бочко. В големите жеги се случи 2-3 пъти да се подсече. Тогава пак можех с Бочко, но слагах по-плътен пласт и се оправяше.

# 29
  • София
  • Мнения: 388
Аз съм ползвала този на Mustela за вече подсечено дупе - Stelactiv и при нас върши работа, но бебка беше леко подсечена.

Общи условия

Активация на акаунт