Добрата езикова школа във Варна?

  • 19 256
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте!!! Някой може ли да ми каже координати на Магия 7? Не мога да открия нищо в интернет. Благодаря предварително!!!

# 16
Бяха добре училища Европа. От лятото нямат щатен персонал учители, тъй като немогат да им плащат заплати. Лъжат клиентите и проточват началото на започване на групите. Липсва всякакъв мениджърски нюх. Училището се управлява от едно семейство, като управителят работеше като шофьор преди това, а в комплект с него са жена му и майка и. Относно учителите - добри са, но и те не искат да работят вече за тях, поради некоректни финансови отношения.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 178
Синът ми /сега е 5 клас/ беше във Фарос миналата година. Първоначално, според входящия тест му определиха едно ниво, но по мое настояване го преместих в следващото - за да отговаря на материала, който ще вземат в училище на този, който ще преподават там, и добре, че постъпих така. Не му беше никак трудно, справи се отлично.
Тази година при 7 часа всеки ден в училище, все още не съм убедена, че езиковата школа ще е плюс за него. Натоварването ще е голямо. Разбира се  900 лева, които искат също оказват  влияние.
В училища Европа, аз минах две нива и честно казано не съм доволна.
Тази година отново стои въпроса- коя школа, или пък частен учител?
Така, че пишете, споделете своя опит при чуждоезиковото обучение за деца.
Благодаря ви!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Имате ли впечатления от Берлиц?
http://www.berlitz.bg/front_content.php?idcat=461
децата се обучават от героите от "Улица Сезам" (говоря за по-малките) и ми се струва забавно, така че ние най-вероятно това ще изберем за Дария.

# 19
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 426
Имате ли впечатления от Берлиц?
http://www.berlitz.bg/front_content.php?idcat=461
децата се обучават от героите от "Улица Сезам" (говоря за по-малките) и ми се струва забавно, така че ние най-вероятно това ще изберем за Дария.

Катерина ходи в Берлиц вече втора година. Заниманията протичат под формата на игри, оцветяване, изрязване и така децата научават много неща. Групите са малки най-много 5-6деца. Ако искаш да я запишеш там провери дали още има места, защото занятията на 2група започнаха на 18.09.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 159
Аз много късно попадам на темата, но да споделя... Учителката ни по английски е англичанка и резултатите са наистина УШЕвадни Simple Smile Хубавото е, че макар и да говори малко български, тя просто не го използва с децата и те са в ситуация на реална звукова и езикова среда. Онзи ден слушах как двама 8 годишни младежи / единият собственото ми отроче / и обясняваха в междучасието на доста разбираем английски що е това трансформър. Аз самата доста време съм преподавала английски, но колкото и много да са научавали, моментът на неформалната комуникация на езика винаги не е достигал.

# 21
  • Мнения: 950
Сина ми е в пети клас ,до миналата година по английски му помагаше кака му ,която не е при нас и сега той  има нужда от помощ по английски  ,колебая се  между частни уроци или да се включим в школа  (за което сме закъснели със сигурност )newsm78,а как варират цените на частните уроци ?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Моята дъщеря посещава euroschool

# 23
  • Мнения: 280
Берлиц newsm10!!!

# 24
  • Мнения: 1
Аз определено си имам фаворит, нито цените са високи, нито часовете са фиксирани, вижте това: www.logistacenter.com/езикова-школа-варна.html

# 25
  • Мнения: 280
След като завърши учебната година мога да заключа, че в Берлиц това което преподаваха на първолаците беше крайно недостатъчно.По моя преценка твърде лежерно го дават.То само оцветяване, изрязване, ограждане.
Но такава им е програмата.А самите преподавателки са много мили и старателни.Явно успяват да увлекат децата, защото моя син ходеше с огромно удоволствие.Групичките наистина са малки.

Сега през ваканцията съм решила да посещава частни уроци.Ще бъде сам и заниманията ще бъдат съобразени с напредването му.
искам да пробвам и този вариант пък за по-нататък ще видим.

# 26
  • Мнения: 4
аз също си имам фаворит Bien language house - http://www.bien.bg/
Центърът е нов, но определено е доста конкурентен на останалите! Хубавото е, че цените са ниски, имат малки групи и графикът е гъвкав. Учителите са много добри и на децата им харесва да посещават часовете, занимават ги много, не само учат, но с различни игри, рисунки, постери, филмчета им поднасят новата лексика по езика и запомнят по-лесно, което за малките деца е важно, тъй като иначе бързо ще се отегчават и разсейват.

# 27
  • Мнения: 3
аз също си имам фаворит Bien language house - http://www.bien.bg/
Центърът е нов, но определено е доста конкурентен на останалите! Хубавото е, че цените са ниски, имат малки групи и графикът е гъвкав. Учителите са много добри и на децата им харесва да посещават часовете, занимават ги много, не само учат, но с различни игри, рисунки, постери, филмчета им поднасят новата лексика по езика и запомнят по-лесно, което за малките деца е важно, тъй като иначе бързо ще се отегчават и разсейват.

Vil, от колко време са наблюденията ти? Ако са от миналата година, можеш ли да се похвалиш вече с някакъв траен резултат? Дават ли добра основа? Разбираеми ли са учебниците, с които се работи? Дават ли домашни?

Благодаря предварително за инфото!   bouquet

# 28
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Някой има ли телефон на Магия 7?
Предварително благодаря

# 29
  • Мнения: 5 178
Магия 7 0886739097, това е телефона, който дадоха на род. среща в "Карамфилче"
Аз пък искам да попитам на колко бяха децата ви, когато ги записахте в Берлитз или Британика..

Общи условия

Активация на акаунт