Добрата езикова школа във Варна?

  • 19 264
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
благодаря КОТЕ  bouquet

# 31
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 470
Магия 7 0886739097, това е телефона, който дадоха на род. среща в "Карамфилче"
Аз пък искам да попитам на колко бяха децата ви, когато ги записахте в Берлитз или Британика..


Катерина я забисах в Берлитц на 4г. и си мисля, че това е минималната възраст за започване на занимания при тях.

# 32
  • Мнения: 1
Горещо препоръчвам за езиково обучение Имидж 79! www.imidj79.com това е техния сайт там има и техни координати.

# 33
  • Мнения: 2
Племенника ми тръгна на курсове по английски като стана на 6 при "Училища за Европа" в София. Брат ми остана доволен. Доколкото знам имат и школа тук в Варна, можеш да провериш на сайта им www.fesbg.net

# 34
  • Мнения: 2
Мошенници!!!! Отвратително, нелюбезно и заядливо отношение от страна на една възрастна жена служителка или шефката незнам, в офис Чаталджа. Първо цената която каза е много по-висока от закаченият на стената ценоразпис, второ - превода беше пълен с грешки, съответно не го приеха и го върнаха. Наложи се да го прави друга агенция. От Езиков център Варна - си държаха на своето заядливо и неадекватно поведение - визирам възрастната баба в офис Чаталджа, която може и да е шефка някоя си, но не прие грешките в превода си и рекламацията. Единствено любезно отношение има от младото момиче - Марина. И трето - 2ма съученика на моето дете се обучаваха там - и нищо, ама нищо не научиха цяла година. Повтаряха неща от обучението по английски в училище и дъвкаха същия материал. Децата не изкараха висока оценка по английски в края на учебната година като резултат. Родителите бяха бесни - хем на нищо не ги научиха, хем им вдигнаха таксата 2 пъти за периода. Накрая се изказаха от агенцийката, че такива били правилата а те уж неразбрали добре. Ужас. Завъртат ситуациите както на тях им е удобно.

Общи условия

Активация на акаунт