Изследване прогестерон

  • 7 462
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
Стеф Hug
Само че още нищо не са ми изписали ще нося резултата на докторката другата седмица PeaceНо и аз си мисля,че ще е добре да пия нещо Hug

# 16
  • Мнения: 9 093
 
Цитат
а по принцип мислите ли, че точно високото ниво на тестостерон може да е причината да не мога да забременея? /В смисъл то е ясно, че трябва да се направят и други изследвания, но се чудя това може ли да бъде пречка?/

Помня, че преди доста време имаше тема за висок тестостерон - и там момичетата коментираха, че когато не винаги това е проблем, тоест, ако не е много над нормата, но ако имаш овулация редовно всеки месец и всичко е наред, това че имаш висок тестостерон не се взима под внимание Rolling Eyes
дали е вярно - не знам. от тестостерон нищо не разбирам Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 334
Милена,прогестерона е бих казала супер Wink Не търси под вола теле,ще те помоля.Освен това ти нямаш завишен тестостерон,доколкото не ме лъже паметта.Направете най-сетне тая спермограма #Cussing out

# 18
  • Мнения: 3 372
Милена,прогестерона е бих казала супер Wink Не търси под вола теле,ще те помоля.Освен това ти нямаш завишен тестостерон,доколкото не ме лъже паметта.Направете най-сетне тая спермограма #Cussing out
Ще ядеш бой Whistling Ела го заведи на спермограма Mr. Green

Не съм казвала, че имам завишен тестостерон  Naughty Става въпрос за друго момиче.
Според теб тогава защо ми е къса ЛФ? Не търся под вола теле, разнищвам проблем

# 19
  • Мнения: 7 716
Dark Passion, прогестеронът ти е добре. Ти как си засичаш овулацията?

# 20
  • Мнения: 3 372
Dark Passion, прогестеронът ти е добре. Ти как си засичаш овулацията?
от няколко месеца с мерене на БТ и тестове, а този месец ходих на фоликулометрия

# 21
  • Мнения: 7 716
Филикуметирята какво точно показа?

# 22
  • Мнения: 3 372
Филикуметирята какво точно показа?
ходих на 15-ти ден и имаше 9мм дебелина на лигавицата и 17 мм фоликул, след това не съм ходила повече/нямах възможност/, но на 19-ти ден теста за ову показа положителен

# 23
  • Мнения: 7 716
Dark Passion, да, къса е лутеалната фаза, трябва да се организираш и да отидеш едни цикъл когато тестът ти е положителен или предния ден, да кажем около 17-19 ден и още веднъж на преглед един ден след предполагаемата овулация, за да се види дали има наистина овулация.
Ако цикълъ ти е 28 дни /повтарям, за да видя дали правилно съм разбрала/, а овулацията ти е около 20-я ден нещата не са добре, има причина и това не е прогестерона.
Другите хормони изследвала ли си?

# 24
  • Мнения: 3 372
Благодаря Лали  bouquet
Изследвала съм на 3-ти ден от цикъла и другите хормони - тестостерон, естрадиол, пролактин, LH и LSH - наред са
Затова се чудя като всичко е наред защо се получава тая къса ЛФ

# 25
  • Мнения: 7 716
Мисля, че трябва да ориентираш към клиника по стерилитет. С малко помощ ще ти нормализират фазата и ще успееш. От колко време опитвате?

# 26
  • Мнения: 3 372
Мисля, че трябва да ориентираш към клиника по стерилитет. С малко помощ ще ти нормализират фазата и ще успееш. От колко време опитвате?
това е 8-ми месец. Все още не се знае дали само това е проблема, няма правена спермограма... Tired Не иска да иде мъжа ми да си направи

# 27
  • Мнения: 7 716
Откъде си? Ако си от малък град не ми казвай.

# 28
  • Мнения: 143
Хей Dark, не се шашкай още. Моят цикъл преди спонтанния беше 28 дена с овулация на 18-ти ден. Точно така и забременях. Друг е въпросът, че не беше успешно. Предполагам, че няма как да съм абортирала заради късата лутеална фаза...  Thinking

# 29
  • Мнения: 3 372
Откъде си? Ако си от малък град не ми казвай.
Перник, малък, но близо до София

Общи условия

Активация на акаунт