2 спонтанни аборта и трети опит

  • 3 197
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Дано този път да е наред всичко Praynig,.........но ако няма бременност те съветвам да направиш още изследвания и тогава да пробвате пак....иначе ти остава само травмата/физическата се преживява,но другата си остава/.Казвам ти го на базата на личен опит-имам 7 спонтани аборта в 5-6-7седмца/макар,че при мен не беше кухо яйце/,но също са ми казвали,че трябва да има паузи м/у бременостите и че има памет на организма,та ктто стигне до критичния момент-да не изхвърля плода.Добре е да знаеш каква е причината и ако се налага-да се вземат мерки,да не се случва отново.В момента имам две прекрасни, дечица и ти пожелавам в най-скоро време и на теб Peace .

# 16
  • Мнения: 305
Не се предавай - направи всичко необходимо, но и вярвай в успеха!
Имам приятелка - 9 години се побърка - страх ме е да кажа колко спонтанни аборта има - сега е мама на две прекрасни дъщери!
  bouquet  bouquet  bouquet
Дано и с тебе всичко е наред  Praynig Hug

# 17
  • Мнения: 9 973
направи си изследвания Peace

# 18
  • Мнения: 1 127
Виж темата Съвет за претърпели спонт. аборт в р-л Родители , изгубили дете

# 19
  • BG
  • Мнения: 1 900
Направи си изследвания и ти пожелавам успех.

# 20
  • Мнения: 257
Само искам да ти кажа, че си една смела жена. Вярвай в успеха Hug
Късмет и дано скоро да прегръщаш своето сладко бебенце
 Peace

# 21
  • Мнения: 7 201
Аз съм живия пример за това.1:1 съм така,както го описваш до момента...само дето моята диагноза беше миссед.
3-та бременност ми беше успешна и вече си имам жив и здрав син на 5 1/2 г. Grinning
Но след втория спонт. аборт правихме изследвания.Съветвам те да не отлагаш,а да направите и вие! Peace
Късмет ти желая и скоро да се похвалиш!  bouquet

# 22
  • Мнения: 382
Здравейте ,
Въпросът ми е към всички мами, които вече прегръщат и се радват на своите бебета.Имам 2 спонтанни аборта тази година- единият в 8-9седмица, другия в 6-та.Лекарят ми, ме посъветва да направим 3-ти опит и ако и той е неуспешен, тогава да започнем с изследванията.Благодаря на всички, които ще се включат

Здравей, миличка. Аз съм с един спонтанен и един мисед аборт. И на мен така ми казваха, че няма защо да се притеснявам и че всичко ми е наред. Но след миседа, аз реших, че не мога повече да рискувам. Обиколихме едва ли не цяла България, направихме генетични и имунологични изследвания. Оказа се, че съм генетично предразположена към тромбофилия и това е причината за неудачите. Назначиха ми лечение. Изчакахме 6 мес и тогава започнахме с бебеправенето. по време на бременността си бях през цялото време на лечение и слава Боу всичко приключи успешно. Сега имаме щерка на 3 месеца.
Затова един съвет от мен- не се предоверявай много на един лекар, потърси и друго мнение, а за свое успокоение- изследвай се.. Ако искаш мога да ти дам координати на специалисти, където съм ходила. Имаш ли желание, пиши ми на лични.

# 23
  • Мнения: 822
Лично аз не бих направила трети опит, който може да се окаже отново неуспешен и да ви донесе нова болка и разочарование.
Направете изследванията, разберете къде е причината и тогава правете опити за бебе.
И успех Peace
Peace

# 24
  • Мнения: 130
Здравейте ,
Въпросът ми е към всички мами, които вече прегръщат и се радват на своите бебета.Имам 2 спонтанни аборта тази година- единият в 8-9седмица, другия в 6-та.Лекарят ми, ме посъветва да направим 3-ти опит и ако и той е неуспешен, тогава да започнем с изследванията.Има ли сред вас такива,които имат успешна 3-та бременност без да са правили изследвания?И били ли сте посъветвани и вие така?Има ли някакво логично основание за този съвет, защото трудно мога да повярвам, че и 2-та пъти е било малшанс или грешка в подреждането на хромозомите или т.н "случва се".
Благодаря на всички, които ще се включат
Леля ми има 6 спонтанни аборта. В момента има две здрави момчета! Успех!

# 25
  • Мнения: 1 512
След всичко писано по горе от момичетата от мене добавям успех,не се отчайвай.Бъди смела  Hug

# 26
  • Мнения: 4 784
Kidman, не съм много веща в тази област. Надявам се по - скоро да се изпълни желанието ви, но също ще те посъветвам да не се предоверяваш на един доктор, както и да не чакате повече с изследванията. Успех!

# 27
  • Мнения: 61
желая ти успех и дано този път се полу4и

# 28
  • Мнения: 544
Аз също те съветвам да не чакаш с изследванията. Няма нужда да се травмираш повече. Ако пък е било случайно, то изследванията ти ще са в норма. Желая ти успех!

# 29
  • Мнения: 502
Здравейте ,
Въпросът ми е към всички мами, които вече прегръщат и се радват на своите бебета.Имам 2 спонтанни аборта тази година- единият в 8-9седмица, другия в 6-та.Лекарят ми, ме посъветва да направим 3-ти опит и ако и той е неуспешен, тогава да започнем с изследванията.Има ли сред вас такива,които имат успешна 3-та бременност без да са правили изследвания?И били ли сте посъветвани и вие така?Има ли някакво логично основание за този съвет, защото трудно мога да повярвам, че и 2-та пъти е било малшанс или грешка в подреждането на хромозомите или т.н "случва се".
Благодаря на всички, които ще се включат
Според мен е добре да си направите изследвания заради самото успокоение, че всичко ви е наред . Може абортите да са в резултат на външни стресови фактори или случайност. Но поне ще сте спокойни. А ако излезе проблем , по  добре да се открие навреме, защото знаеш че всеки аборт си е една голяма травма.

Общи условия

Активация на акаунт