Харчите ли парите на мъжа си ??

  • 16 596
  • 335
  •   1
Отговори
# 60
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
единственият мъж, чиито пари съм харчила, са тези на баща ми.

# 61
  • София
  • Мнения: 23 098
След като ми дава парите си, когато вземе заплата, следва че ги харча  Mr. Green

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Добре, че сме ние мъжете и добре, че сме такива будали. Ако не бяхме ние до сега щяхте да умрете от глад и мизерия защото нямаше да има чии пари да харчите...

Благословени да сте  Laughing!
Съвсем искрена съм.

# 63
  • Мнения: 274
Аз пък като завърших шивашкият техникум, нямах два по един. Само едно голо достойнство. Ама истинско достойнство! Тогава харчех парите на жената до мен.

# 64
  • София
  • Мнения: 23 098
Добре, че сме ние мъжете и добре, че сме такива будали. Ако не бяхме ние до сега щяхте да умрете от глад и мизерия защото нямаше да има чии пари да харчите...

Благословени да сте  Laughing!
Съвсем искрена съм.

 Joy
За протокола само - печеля колкото мъжа ми, но като ми даде паричките си, ставам двойно по-богата  smile3533

# 65
  • Мнения: 1 343
Амм незнам какво харча Simple Smile
С моята заплата оправям сметки но после като сметна все излиза че си я взимам тройно за други неща.  Mr. Green Не си позволявам да се разпускам , но обожавам да пазарувам с него колкото и рядко да е. Винаги премислям цената а когато той е до мен ме кара да вземем по скъпото защото :"Евтиното винаги излиза по скъпо "
Taka , че пари не крънкам Simple Smile но харча негови ... Дето викаше Пеги от женени с деца: Той ги изкарва със зор трябва и аз да се понапъна докъто му ги измъка Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 448
Аз пък като завърших шивашкият техникум, нямах два по един. Само едно голо достойнство. Ама истинско достойнство! Тогава харчех парите на жената до мен.

Ще ме извиниш за шегата, ама не можах да се въздържа след това ти изказване.  Joy

Ти за това ли си Сливко?  newsm78

# 67
  • Мнения: 274
Аз пък като завърших шивашкият техникум, нямах два по един. Само едно голо достойнство. Ама истинско достойнство! Тогава харчех парите на жената до мен.

Ще ме извиниш за шегата, ама не можах да се въздържа след това ти изказване.  Joy

Ти за това ли си Сливко?  newsm78

Времената се менят, мила. Всеки има нужда от начален капитал. Кво да се прави. Едни го взимаха от комунистите, други чукаха богати и незадоволени съпруги. Никой не е казал, че живота е справедлив, нали Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 23 098
Аз пък като завърших шивашкият техникум, нямах два по един. Само едно голо достойнство. Ама истинско достойнство! Тогава харчех парите на жената до мен.

Ще ме извиниш за шегата, ама не можах да се въздържа след това ти изказване.  Joy

Ти за това ли си Сливко?  newsm78

Времената се менят, мила. Всеки има нужда от начален капитал. Кво да се прави. Едни го взимаха от комунистите, други чукаха богати и незадоволени съпруги. Никой не е казал, че живота е справедлив, нали Simple Smile

Сливко, само не разбрах, след като си натрупал първоначален капитал, харчат ли ти го в момента?  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 274
Естествено, че да. Винаги има някой, който чука богати съпруги. А има и меркантилни и перверзни визажки. Нали?

# 70
  • Мнения: 1 171
Разбира се. Simple Smile Но не бях се замисляла, че са негови. Нали след брака всичко е общо. Heart Eyes

# 71
# 72
  • Мнения: 101
Не е като да не похарчвам от време на време, но не прекалявам. И без това почти цялата ми моя си заплата отива за женски работи, в смисъл не го доя много поне за тях. Пък и винаги умея да извъртам нещата в моя полза. Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 875
да, харча ги. и той харчи от моите. а детето е най-нахално - харчи и на двамата. от толкова харчене не ни остана време и да се оженим. 

# 74
  • Мнения: 4 068
Разбира се че ги харча. Парите при нас са общи. Какво значи неговите или моите пари? Това винаги ми е било непонятно, защото ние сме семейство все пак. Парите ни стоят на едно място и всеки си взима. Банковите ни сметки също са общи и така е било винаги.

Общи условия

Активация на акаунт