крем за ръце...

  • 3 896
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Любимият ми е този:


Създава фин, като восъчен, филм върху кожата. Прави ръцете меки, гладки, не позволява да се напуква кожата от студа.
Ухае много нежно и  е необходимо съвсем малко количество.

# 16
  • Мнения: 2 803
Много харесвам този........

# 17
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Ползвам простичък Крем для рук с невен.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 415
  Това е последното ми откритие... Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 174
Обикновено, след домакинска работа ползвам Дева - витаминен и хидратантен.Това са кремчетата, които са ми целодневни.
А любимият ми от доста вече години крем за ръце е Глизолид. Преди много време внасяха в България италианския, после се появи и този, който сте посочили вие, пак в червена кутия, но друго производство, германско.Него не съм ползвала и бих искала да ви попитам, ако някой е ползвал и от двата вида, има ли разлика?

# 20
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Имам на Дева бокрем и съм доволна, но мисля да си купувам на Билка с Мавруд, че по едно време имаше много доволни от него.

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 1 508
Взех си отвратителен крем за ръце днес на CD.За първи път си купувам крем, от който ми лепнат ръцете и ги чувствам мръсни.Даже се наложи да си измия ръцете със сапун, че усещането беше отвратително.Голям боклук за 4 лв.

# 23
  • Мнения: 146
Oт няколко години използвам овлажняващия крем на Avon. Много добре ми се отразява, но са ми интересни и други алтернативи.  За мен е много важно да не ми остава мазен или лепкав филм от крема по ръцете. Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Oт няколко години използвам овлажняващия крем на Avon. Много добре ми се отразява, но са ми интересни и други алтернативи.  За мен е много важно да не ми остава мазен или лепкав филм от крема по ръцете. Peace

И аз бях тъй...години наред само с крема на Avon, но случайно попаднах на този крем на EA и съм много доволна...крема на Avon е определено много хубав  Crazy

# 25
  • Мнения: 4 292
Аз ползвам всякакви, каквото ми хване окото. В момента имам на Нивеа, но нещо не ми допада.

# 26
  • Мнения: 867
Atrix за чувствителна кожа.

# 27
  • Мнения: 341
Този глицеринов крем за студено време е невероятен !препоръчвам го на всички



И аз - най-добрият крем за ръце с висок % съдържание на глицерин, който не сменям вече повече от 5 години  Peace

# 28
  • Мнения: 502
Този ми е любимия. Невероятен е Peace
  Най-добрият,който съм ползвала. Peace

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Сега ползвам един на Айвън-харесва ми

Общи условия

Активация на акаунт