Дуфастон-по кратък цикъл

  • 10 266
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Може, може, аз вече съм в тая фаза, но ми мина Simple Smile
Около 6 вечер го пия, та около 7:30 съм на фаза. Сутрин пак в 6, но я проспивам Tired

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Миии аз имам около 20 дни докато го почна . Сега чакам да дойде Фло-то и после от 15и ден .Та ако не си го спряла до тогава , ще бръщолевим по нощите , щото аз съм по едно на ден - вечер на гладно .

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Много малко са ти изписали, дали ще ми дойдеш на моята фаза newsm78 newsm78 newsm78 Laughing Laughing Laughing
Мочиката доза са четирки на ден, ма то може да зависи и килцата- моята е като за  261uu или  Animal Pig
 Я намерих и иконка за утрогестаново блаженство   smile3535 smile3535 newsm57 newsm57
П. С утре колежката модераторка Таня ще ми сдърпа ушите за това как разводних темата на хората Embarassed Embarassed

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Ами , не ме е питал за килата , а за годините  Rolling Eyes .
Много са точни иконките  Joy
Ами ние трябва а сме съзнателни , ама глей кво стана ... Whistling Crazy  освен че разводнихме и на чат го обърнахме  ooooh! .
 Rolling Eyes Що не пуснеш прахосмукачка , преди да сме ядосали Таничка .
Аз ще се ориентирам към гуш - а на Мърфи  - то .

# 19
  • Мнения: 18
dia_din защо ще ти изписват дуфастон след като нямаш проблеми. Обясни по подробно. Правила ли си някакви хормонални изследвания, редовен ли ти е цикъла ......

# 20
  • София
  • Мнения: 35 950
Здравейте!Преди 2 год.си правих хормонални изследвания ЛХ,ФСХ,Прогестерон,Тестостерон и  Де Ха Е А, както и тироидните хормони /4 броя/.Цикълът ми е от 28 до 31 дена.Лутеалната фаза е 14 дена.Меря си БТ от доста години.Имам овулация всеки месец./Установявам го по папратов феномен,цервикална слуз,Ову-тест, и с БТ/Преди 5-6 дена ми направиха хидротубация, всичко е наред.При мен май е на психична основа.Имам едно дете.Преди да забременея /опити 2 год./ми казаха че имам ПКЯ.Решението е операция или евентуално да забременея.Познайте-забременях!,май от страх.Моята гинеколожка последният път ми каза:Незная какво да ти кажа, всичко ти е наред.Изписа ми Дуфастон,каза,че може да изиграе роля на плацебо и така да ми помогне.Аз обаче почнах да се колебая, след като прочетох мненията Ви за него.Имам 3 дена да помисля...

Общи условия

Активация на акаунт