Обяда в училищата

  • 2 610
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 620
Не помня колко струваше миналата година, за цялата седмица - 3 и нещо. Тази година не знам колко ще струва, още не работи. Но метю сме имали винаги - в края на текущата седмица се окачва меню за следващата - така знаех дали има смисъл да купувам купони и както и информация за това какво ще яде детето ми.
Нямат право да не изнасят меню! Абсурдно е!

# 16
  • Мнения: 299
Как няма изнесено меню?
Питай,когато купуваш купоните за следващата седмица Peace


Питахме ние, но.......нямали време да пишат и изнасят менюто - това беше отговора. При положение, че 3,60 на ден / задължителен обяд/, хич не е малка сума и е хубаво да се знае предварително в случай, че има за обяд нещо, което детето не обича.
И се питам защо има такива разлики в цената тук / във Варна/ и  София да кажем  newsm78

# 17
  • Мнения: 3 886
яденето беше топло само през първите 15 минути след отварянето на стола - голям недостатък е това, че кухнята се намира в мазето, а самият стол - в горното помещение. Никой не им притопля храната, когато изстине Sad
Така е и при нас купона е 2лв TiredИначе детенце е доволно за сега но зимата при  минус температури незнам как ще е

# 18
  • Мнения: 2 829
Natalka
изумена съм
нямали време да пишат ooooh!
не  ги е срам ooooh!
Доста е разликата в цените
от 2лв до 3.60 Thinking

# 19
  • Мнения: 3 886
Natalka
изумена съм
нямали време да пишат ooooh!
не  ги е срам ooooh!
Доста е разликата в цените
от 2лв до 3.60 Thinking
В това училище до блока ми е 1.60 купона #2gunfire #Cussing out

# 20
  • Мнения: 1 491
В училището на щерката, купона  за един ден е 1,90 лв и включва супа, манджа и десерт. А менюто седи закачено до лелката, която продава купони, но за да го видиш трябва да влезеш специално в стола... Мойта е много капризна на ядене и за това на стол, да се понаучи да яде каквото й сервират  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 299
Natalka
изумена съм
нямали време да пишат ooooh!
не  ги е срам ooooh!
Доста е разликата в цените
от 2лв до 3.60 Thinking
И мен ме озадачава тази разлика. Още повече, че готвят в самото училище. В Четвъртък миналата седмица имаха за обяд таратор, картофи със сос/яхния/ и ябълка. Вчера супа/ без месо/, зелен боб и пак някакъв плод. Чак започвам да им се ядосвам вече. Утре на родителската среща пак ще говорим по въпроса.

# 22
  • Мнения: 247
Явно децата във Варна ядат двойни порции, съдейки по цената в останалите градове. #Cussing out

# 23
  • Мнения: 2 829
и в нашето училище е подобна храната
вчера са имали--таратор, пиле с ориз и диня+филия хляб

# 24
  • Мнения: 861
При нас цената е 2.60 - основно ястие+ десерт. Със супа става 3.20лв.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
При нас е 1,85 за супа, основно и десерт.
Даваме парите за следващата седмица в петък на госпожата от занималнята.

# 26
  • Мнения: 1 142
При нас може всеки ден да си купи купон,за обяд.Но като ви чета ,на някой места цените са доста завишени.Хубавото е на нашия стол,че винаги едното ядене е с месо.Имам предвид супата или основното.

# 27
  • Мнения: 459
Ами при нас не само, че са вдигнали цената с левче на ден в сравнение с миналата година, ами и нямаш вариант за менюто... Както казва ГеРИ и на нашия въпрос за менюто, отговора беше, че никой нямал достатъчно време да го напише, пък и сме можели да питаме децата си всеки ден какво са яли.... Просто абсурдно! Миналата година на дъщеря ми й бяха забранили да яде всякакви храни с власинки, поради съмнение за алергия (слава Богу, нямаме)!!! Не ме питайте как всеки ден съм бягала от работа, молела съм някое от по-големите деца да попита за менюто за деня (защото пазача не ме пуска до стола) и пак обратно..... Луда работа!!! Знам, че звучи невероятно, но си е факт.... Знам, че е абсурдно да не знаеш менюто предварително, но е така....
Съжалявам ако съм ви досадила с излиянията си   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 508
Наистина луда работа. При нас родителите се допускат в стола, и даже могат да се хранят, само купонът за тях е по-скъп. И меню винаги има. Засега сме втора смяна, и е по-добре да яде вкъщи, но втория срок най-вероятно пак ще тръгне на стол.

# 29
  • Мнения: 2 700
До миналата година столът беше с единна цена за възрастни и деца, но не помня колко. Тази година е 1,80 за ученици и 2,20 за учители (супа, основно и десерт). Всеки понеделник се залепваше списък с менюто за седмицата на служебния вход на лавката, който се вижда и отвън, т.е. който иска можеше да провери.
Каквато и да е храната ще пращам дъщеря ми на стол, защото от сухоежбина не е лишена Wink Ако има останала готвена храна вкъщи ОК, но ако ли не - на стол.

Общи условия

Активация на акаунт