Шейново 2008

  • 3 373
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 822
Бъдещи мами дави кажа новите цени н Шейново:900 лв.-избор на екип,300 лв.епидуларна упойка,45 лв. на ден ВИП стая,420 лв.-ЖК

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Като гледам с каква скорост се движи темата явно няма много,  много наплив напоследък ... изгониха читавите доктори оттам  Crossing Arms

Моля, извинете ме за спама , но не се сдържах просто ...

# 17
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
ЖК- то е 320, а не 420 лева. Все още. Да видим доккога  Tired

# 18
  • Мнения: 822
ЖК- то е 320, а не 420 лева. Все още. Да видим доккога  Tired
кога си се записала?

# 19
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
ЖК- то е 320, а не 420 лева. Все още. Да видим доккога  Tired
кога си се записала?

Платих го в понеделник.  Peace

# 20
  • Мнения: 822
На мен ми казаха 420лв.Това да не са нови цени от януари? newsm78

# 21
  • Мнения: 1 152
Изобщо не съм доволна от ЖК на Шейново!!!! Не и по този начин на следене на бременността - за тези пари по-добре си ходете всеки път и си плащайте на избран от вас лекар, на който имате доверие!

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Мен в Шейново в ЖК си ме следи избран от мен лекар, записвам си часовете, съобразявайки с нейния график.
Ако нямах възможност да го правя, определено не бих се навила на ЖК там  Naughty Да попадаш на случаен и различен лекар всеки път- не е за мен, благодаря.

Отделно си ходя при друг лекар, който ми следи първата бременност, сега пак си я избрах нея.

# 23
  • Мнения: 9 814
На мен ми казаха 420лв.Това да не са нови цени от януари? newsm78

На мен ми каза тази сума още преди месец, когато се обадих да видя как седи въпросът в.с ЖК в Шейново.
Като попитах имам ли право да избирам определен лекар да следи бременността ми, буквално ми се изсмяха и ми казаха, че това е ЖК и всеки път попадаш на различен специалист. ooooh!

# 24
  • Мнения: 822
Не мога да разбера какво става?Umma  казва,че в понеделник е платила 320 лв.,пък на мен също ми казаха 420 лв. newsm78

# 25
  • Мнения: 9 814
muki01, може би зависи от това, че Umma я следи избран лекар, а не ходи на ЖК на общо основание и не попада при кой да е лекар.
Знам ли може да има две тарифи в болницата? newsm78

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
muki01, може би зависи от това, че Umma я следи избран лекар, а не ходи на ЖК на общо основание и не попада при кой да е лекар.
Знам ли може да има две тарифи в болницата? newsm78

Лекаря в случая няма нищо общо. Като отидох да си платя, даже не беше на работа  Peace
Веднага, след като прочетох, че ЖК- то е 420 лв, се накумих да си дигна гъза и да платя. Бях се приотвила за 420. Като попитах "колко", в касата ми казаха 320 лв.
Да не би тази цена да е до края на годината?

# 27
  • Мнения: 9 814
........................
Да не би тази цена да е до края на годината?

Не, на мен ми казаха, че е 420 лв. преди месец.
Бях прочела от сайта им, че цената е 320 за ЖК и 700 за избор на екип.
Обадих се да попитам дали е така. Отговориха ми, че отдавна имат други цени -420 лв. ЖК и 900 избор на екип.
Ето и цените на сайта:
http://www.sheynovo-ag.eu/index1.html

Защо не са ги променили не знам?

# 28
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Много странно, наистина.
Най- добре идете на място и проверете- директно в касата. Май е 10 кабинет, вдясно, преди ЖК- то.
Това в случай, че сте се спряли на "Шейново", разбира се.


# 29
Здравейте! Аз ходих днес до Шейново и ми казаха ,че консултацията струва 320 лв!

Общи условия

Активация на акаунт