Как преживявате любовната мъка?

  • 12 294
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 384
Леле,какво беше това''любовна мъка''?Даже лекичко завиждам,щото преди тази мъка сигурно е имало и готина тръпка + още нещо.
А преди лекувах с работа и шумни компаний.Но честно бързо ми минава.Забелязала съм,че около 4 години макс. ме държи.Сега си имам две верижки дето ще ме държат здраво още 18 години мин.

# 16
  • Мнения: 92
В момента съм в любовна мъка и се надявам скоро да я преживея, за да ви дам пресен отговор. Засега само ме избива на рев.  Sad


Горе главата! И дано се измъкнеш по-бързо от нея!

# 17
  • Мнения: 581
 Избива ме на разврат. Embarassed

# 18
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ся смътните спомени от едно време ли ще ровим... Mr. Green
И понеже отговорът ще прозвучи оригинално и не включва сълзи и сополи (не ги и изключва напълно, де), да споделя - пиша Mr. Green Разказвам си и си изливам каквото имам да си кажа... и след 100-тина страници обикновено ме избива на смях и ми минава Mr. Green Лошото е, че така остават твърде осезателни спомени, защото много се фиксира всичко преживяно заради опита да го разкажеш - и даже да унищожиш веществените доказателства Laughing, после си спомняш нещата като думи Rolling Eyes Ако пък не ги унищожиш, разполагаш с вековечни компромати, от които сам си се червиш на акъла Laughing Та не препоръчвам като начин за овладяване на скърбите.

# 19
  • Мнения: 662
"Клин клин избива"-така процедирах като бях по-малка.Веднага се озъртах за нещо ново и тъй като бях доста влюбчива  Embarassed не страдах много.А и все така ставаше, че не след дълго този, заради когото съм проливала сълзи се влюбваше в мен. Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 4 651
Редувам ходене по мъже и много работа. Ама отдавна не ми се е случвало. Като се замисля били са доста весели времената, в които съм лекувала лИбовни мъки  Mr. Green.

# 21
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Обикновенно аз  причинявам любовна мъка иначе се утешавам със следващия. Mr. Green Mr. Green Mr. GreenБорисе да не преживяваш любовна мъка. newsm78

# 22
Ех ,тоя Борко Отворко,явно преживява любовна мъка ,ама отговора се крие  в неговото си инфо. 

"Всичко си има край само саламът има два".Така,че  не се депресирай,Борко Отворко,и на на  любовната ти мъка  има край,повЕрвай ми.  newsm10

# 23
  • Мнения: 871
С нова любов, мноооо ясно Crossing Arms

# 24
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
Мисля, че първо минавам през 1-седмична депресия, след което започвам да се съвземам и с нови сили, стискайки зъби продължавам напред.

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не ям, стопявам се за отрицателно време, слушам някакви сълзливи песни и пиша стихове.... и пуша много

# 26
  • Мнения: 7 186
Клин- клин избива, потвърждавам и аз Hug

# 27
  • Мнения: 1 763
Със сън. Спя много, когато съм сърцеразбита ( два пъти ми се е случвало).

# 28
  • Мнения: 250
Старата любов лекувам с друга - нова Simple Smile

# 29
  • Мнения: 936
Потапям се в някаква музика - в единия случай беше Roxette, а в другия - Scorpions. И преди докато пушех, си слушах музиката и пушех, пушех...

Общи условия

Активация на акаунт