гумени ботуши откъде?

  • 2 398
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 885
А за по-големи каки-тинейджърки с крак 39 някой виждал ли е?

# 16
  • София
  • Мнения: 44 115
А за по-големи каки-тинейджърки с крак 39 някой виждал ли е?

http://www.smenzamen.com/default.php?cPath=1183_1340

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Точно в Рино имаше всякакви номера-от миниатюрни, до като за нас. Яд ме е, че тогава не взех за Емма, но от къде да знам какъв номер ще е. Не съм ходила скоро, а и нямам път на там.

На К&К не харесвам нещата, гумените ботуши също. Маракита, SLS и т.н. са ми скъпи за нещо, което малко пъти ще обуе. Помня, че преди бях виждала в магазина на H&M(помня, че бяха около 20лв) на Витошка малки гумени ботушки, но откакто не ходя на работа, не съм минавала от там. То може и магазина да го няма вече  Mr. Green, аз за гумени ботуши питам. Ако някой има път и се сети за мен, моля да ми каже. Не е нищо важно, просто ако се сетите.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 115
Малко офф - къде е този H&M  на витошка....
А аз на марикуита миналата година взех именно защото други малки не намерих....но след 2 месеца не особено много носене се скъсаха на подбетката, отгоре на гумата. И всеки път детето беше с чисто мокри крака...бях взела крокодилските...

А то дали 20 или 30 лв ще дадеш - не е кой знае каква разлика...защото дисни бяха ако не се лъжа съм 80...бенетон към 50....или нещо от сорта...иначе и при двете имаше малки номерца....

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

А то дали 20 или 30 лв ще дадеш - не е кой знае каква разлика...защото дисни бяха ако не се лъжа съм 80...бенетон към 50....или нещо от сорта...иначе и при двете имаше малки номерца....

Е, да къде са 20, там и 30. Къде са 30, там и 40  Mr. Green и т.н. Определено ми се дават най-много 20лв, защото я ги обуем 2 пъти, я не, а с майчинството не може много. На Витошка беше от дясната страна, ако се върви НДК-Св.Неделя. Супер малко и невзрачно магазинче, ботушките стояха на витрината. Поне мисля, че беше на Н&М магазина  newsm78

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Преди някой да е хукнал да търси Н&М магазин, да се поправя, че съм голяма бяла птица  newsm57. Магазина, за който говоря, е на Н2О. Изведнъж получих "просветление" днес. Много съм зле, извинете  ooooh!.[/b]

# 21
  • Мнения: 1 885
Големи ботушки има в Скай Сити в един от спортните магазини Vans 168лв. Много ми харесаха, но не бях отделила чааак толкова

http://www.vansproducts.eu/eu/product.php?pr=593&cat=28&sub=0&gp=2

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Големи ботушки има в Скай Сити в един от спортните магазини Vans 168лв. Много ми харесаха, но не бях отделила чааак толкова

http://www.vansproducts.eu/eu/product.php?pr=593&cat=28&sub=0&gp=2

Те пък. За тия пари прилични кожени ще си взема.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 115
Всъщност в сити център имаше също гумени ботуши....но не знам за номера и цени - някой ако има път може да провери.....

# 24
  • Мнения: 1 885
Всъщност в сити център имаше също гумени ботуши....но не знам за номера и цени - някой ако има път може да провери.....

в кой магазин? Най-вероятно в Саботаж

# 25
  • София
  • Мнения: 44 115
Не помня точно, дали в саботаж или някой от съседните, но беше на този етаж....и май скоро ги гледах, но само ми мина през тях погледа....
В адамс също съм виждала момичешки, но бяха скъпички....
Инцидентно миналата година пуснаха и в овиезе, но от тогава там не съм виждала....

# 26
  • София
  • Мнения: 44 115
Днес ходих до Сити центъра - това, което видях беше - Марк и Спенсър - 35 лв, има малки номерца, но само за момичета имаше, розови на бели точки.
Овиезе - розови, тъмно сини с комикс и камуфлажни - 22,50, най-малкото беше 24 номер.
Спорт мания - 25 лв, видях само като за момчета, може и за момичета да е имало -25 лв....май почваха от 24-25 номер...
Всаботаж не видях да има....

Общи условия

Активация на акаунт