Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 5 193
.

Тони, незнам течен мед ще ти помогне ли, не съм пробвала, но би трябвало .Слага се захаросан по принцип, защото така се разбира че меда е истински. Купешките примеси от супермаркетите не се захаросват или се полузахаросват. Няма как ти да го захаросаш. В най-лошия случай ще имаш глюкоза в носа вместо мед. hahaha
Пуки,меда ни е от един човек от новопазарските села-има множество кошери, но е течен-не е захаросан, кълне се че е чист мед,без добавки
Може би,ако си сложа в буркан и напъхам мокра лъжица...знам ли?
За отоплението-и ние сме с климатик,но в стаята на бебето ще сме с маслен радиатор, което ме притеснява особено,че бая ток харчи
При септемврийките се отвори тема за някакви норвежки радиатори АДакс или нещо подобно, безшумни,икономични....ала-бала, ако не са си пуснали нова тема  може да прочете в настоящата/старата в последните страници се обсъждат
Мисля да ги проверя и тях, че то по цял ден ще гори отоплителното тяло и бива да е по-икономично

Фийл, разбирам те, днес ми гръмна единия бушон и се разревах,че вали навън и не мога да изляза-вкъщи им събрах очите направо  Shocked хормони ли е, лигавщини ли е, незнам какво е,но много взе да ми писва всичко, даже ме е яд,че няма за какво да се скараме
Сега се обличам с това,което ми става и ще излезем с мъжа ми навън, просто полудях, пък и това че няма слънце ....все едно са ми загасили лампите

# 76
ЧЕСТИТО НА СЪНИ И ЛОРКА!

ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗРДАВИ МОМИТЕ, А НА ТЯХ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!  bouquet

Май вече не се стискат кълки... Laughing Laughing Laughing

# 77
  • Мнения: 817
Хей, аз докато стана и две бебчета си имаме  Hug Аз Съни си я очаквах да се е обебила, ама за Лора си беше изненада. Ама какви големи бебчета само, и то девойки!

СЪНИ, ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА! САМО РАДОСТИ ДА ВИ НОСИ!

ЛОРА, ЧЕСТИТО И НА ТЕБ! ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ПОЛУШНА ГОСПОЖИЦА ВИ ПОЖЕЛАВАМ!


БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ ПОЖЕЛАВАМ И ДА ДВЕТЕ МАМИ!

# 78
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Хубав дъжд вали от малки сладки бонбобнки! Браво на майките, поздравления на бащите и здрави и усмихнати бебоци!



За отоплението нямат милост тези хора, зимата да се гаврят така с хората! Дано е мека зима, а не супер студ! Като ви чета и се чудя с климатик каква сметка за ток плащате? Горе долу! Ние миналата зима за газ в студените месеци плащахме по 150-200 лири, а сега се очертава по 300-400 лири на месец! Казвайте майчета с климатик!  Hug

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 576
drize, Дризе, аз вече споделих. Без значение лято или зима 4 климатика нон стоп пуснати и плащаме 150-180 лв. Само в един от месеците незнам как бяхме стигнали 210 лв., което е най-голямата ни сметка до сега. Климатиците са 1 дванайсетка и 3 деветки инвенторни на Фуджитцу. Не са и замръзвали досега, а в къщи имаме отвратителния навик да държим отворени балконските врати въпреки че климатиците работят. Това съответно увеличава разхода на енергия доста, но ако съм плътно затворена без приток на кислород, ме хваща каустрофобия.

Ох, трябва днес да изкъпя кучето, а ми е такава мъка това занятие с този корем. ooooh! От известно време си мисля че ще родя точно след такова къпане на кучето, ама няма как.Не давам друг да я къпи. Баща й , тоест мъжа ми ще я шамароса докато я къпи, защото много шава, а дъщеря ми ще й напълни ушите с вода, затова предпочитам аз да си я чипкам.

# 80
  • Мнения: 678
НА МАМА СЪНИ И МАМА ЛОРА_МАМ

Да ги радват малките слънца, да не плачат и папкат с голямо удоволствие.

# 81
  • Мнения: 217
Фийл, разбирам те, днес ми гръмна единия бушон и се разревах,че вали навън и не мога да изляза-вкъщи им събрах очите направо  Shocked хормони ли е, лигавщини ли е, незнам какво е,но много взе да ми писва всичко, даже ме е яд,че няма за какво да се скараме
Сега се обличам с това,което ми става и ще излезем с мъжа ми навън, просто полудях, пък и това че няма слънце ....все едно са ми загасили лампите

Не става за излизане тук - вали и духа студен вятър, а и мъжа ми има премиера след 2 дни и са по цял ден на репетиции, ние с Денис се гледаме и дори до магазина не мога да отида за разнообразие...

Ще ми мине, де  Peace

Вижте какво набарах от бъдещите априлки - ако ви се гледа как "тормозят" бебетата като се родят...  Mr. Green

Линка:
http://semeistvo.rozali.com/galeria.php?catid=bremennost-desi

# 82
  • Мнения: 678
Относно отоплението по мое настояване се направи локално парно вкъщи и съм много доволна. Вързахме и бойлера към цялата систева, което допълнително спестява ток. Да не говорим, че като е студено е много приятно да гледаш пламъците в камината, а и баткото стои като омагьосан пред нея, т.е. поне 5 мин. спокойствие  Mr. Green
Фийл мойте баланси също избиват вече  Crazy Чакам с нетърпение бебо да се роди и да отида да си направя една шопинг терапия лично за себе си. Чувствам се ужасно дебела, грозна и тромава. Отварям си гардероба и виждам дрехите, с които преди ходех и ги сравнявам с настоящите и направо ми се приревава. Аз мога да излизам, но се чувствам тъпо, че няма какво да облека. Мисля си непрекъснато дали ще си върна старата форма след второто. Въобще едни такива мисли дето..... Единственото ми успокоение е, че и с баткото се чувствах по този начин накрая и след това всичко си дойде на мястото.
И да се оплача, че от снощи ужасно много ме боли ябълката на единия крак. Явно от тежестта на корема започва да се обажда дископатията, което не е никак приятно. Къде ходя като патица, а сега съм и куца патица  Twisted Evil

# 83
  • София
  • Мнения: 183
Леле, какво правите вие  #Crazy От снощи не съм влизала във форума, кога се сдобихме и с две госпожици  Simple Smile

Съни, Лорка, честити ви дъщерички! Нека малките да бъдат много здрави, да слушкат и да изпълват живота ви с щастие!

Толкова се развълнувах, че загубих ума и дума...Снощи като сънувам, че приемат някоя мама в болницата и мен покрай нея, а аз се дърпам и им обяснявам, че ми е рано и бебка е още мъничка... Аз определено не съм готова за предстоящите събития.

# 84
  • Мнения: 39 673
4естито и от мен на вси4ки мами, които са родили до сега! Да са живи и
здрави те и техните малки съкровища! Бързо възстановяване им желая и се надявам
скоро да ни зарадват, и със снимков материал!
Лек ден от мен!
Надявам се, до края на деня да има още включвания с беб4ета, 4е толкова
хубаво ми става, като 4ета за щастливите събития!

# 85
  • Мнения: 104
Влизам аз и  #Crazy
Браво на новите мами  Hug


Честити госпожици на Съни  и Лора    babyuu passifier
 newsm18  ura


Последна редакция: нд, 21 сеп 2008, 14:59 от adina

# 86
  • Мнения: 558


Ха, добро утро!
ЧЕСТИТИ БЕБОНКИ НА СЪНИ И ЛОРА!!!

Ама, много големи тия наш'те бебета бе! Браво на майките  Hug!!!
Дано и моето да е като тях  Sunglasses...

За отоплението/ разхлаждането- ние сме почти целогодишно на климатик- няма друг начин просто... ако леглото на бебето не е точно срещу струята въздух- няма никакъв проблем. Докато беше малък Данни- включвах и малка духаща печка в стаята му, когато го къпехме, докато изсъхне... Виж сухия въздух- борим го с овлажнител чат- пат... нашият е най- обикновен и досадно бръмка, но се намират и някакви "свръхзвукови" уж, по магазините...

Аз все пак се надявам, повечето от нас да си изчакат термините Wink!

Имах наблюдение от другите ми отчетни, че и там като че ли малките дами бяха по- нетърпеливи с излизането, незнам дали е закономерност...
Сега пък се чудя, на кого ли ще е първият ни малък мъж...  Heart Eyes...

# 87
  • София
  • Мнения: 183
За отоплението - ние ще сме на парно, но и апартаментът е вътрешен и топъл. В предната квартира бяхме си купили маслен радиатор, но при бебето ще ми е притеснено да има денонощно включен ел. уред.

Ванче, и аз до тогава ще пия хаповете. Имам пълно доверие на доки. А като те чета все едно аз съм ги писала описанията на това как се чувстваш и какви са ти оплакванията.

Да ви кажа тия дни усещам прилив на енергия, искам да стана да си подреждам, да чистя. Май на това му викат гнездене. Но ще слушам доки и ще полежа още малко. Пък и това боцкане от време на време отдолу... Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 217
Мами, мислите ли, че в темата трябва все още да има такива неща:

Mами, които все още не знаят термина си:
gian
inaradeva
pamuk
sweetheart
 yoli4ka

Първата мама със сигурност се е преместила в септемврийската тема, за другите - не знам, ама не са писали, откакто са се регистрирали в октомврийската тема...  newsm78

То срамота, бебетата започнаха да идват, а пък да има някой, който все още не си знае термина  #Crazy

# 89
  • Мнения: 678
Йоличка  е при Ноемврийки. Мисля, че и Инарадева също  Peace

Общи условия

Активация на акаунт