Колко сън ви е нужен?

  • 5 235
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
по принцип 8 часа са ми достатъчни, но винаги има едно НО.......... Naughty
или ще гледам нещо интересно до ксъно, или гости или работа в къщи за да се освободи събота и неделя....и все едни такива, но винаги при възможност си лягам навреме и си почивам пълноценно. Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 5 074
Откакто се помня - точно осем часа.

# 77
  • Мнения: 423
Поне 9 часа, но от известно време насам се научих и с 5-6 часа сън да се оправям. Не знам докога.

# 78
  • Мнения: 2 556
Аз бих спала и 20 часа на денонощие, ако ми падне случай. Реално спя по 6 или 7 часа - от 12.30 - 1.00 до 6.30 - 7.30.

# 79
  • Мнения: 43
Ооооооохххххххххххх това е най сладкото нещо на този свят.Писах че ми трябват 8 часа сън ,но да си призная честно ми трябват поне 10 ,но уви поне на този етап ги нямам дори  и 8.Максимум 4-5 часа сън и това е засега. Sad Sad

# 80
  • София
  • Мнения: 1 735
8 часа са ми достатъчни,особено ако са от 22ч. до 6ч.Рядко ми се придремва и следобеда за по-малко и от час.

# 81
  • Мнения: 126
 7 часа сън са ми напълно достатъчни. Интересното е, че независимо в колко
 часа си легна пак ставам рано.  Rolling Eyes

# 82
# 83
  • Мнения: 1 447
Преди време обичах да спа много,но от както родих децата 5-6 часа са ми достатъчни.Има моменти в които пращаме децата при бабите,излизаме до късно и си казвам утре ще се наспа до късно.И като стане 7 часа се събуждам и не мога повече да спа.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 735
Преди време обичах да спа много,но от както родих децата 5-6 часа са ми достатъчни.Има моменти в които пращаме децата при бабите,излизаме до късно и си казвам утре ще се наспа до късно.И като стане 7 часа се събуждам и не мога повече да спа.
И при мен е така.Искам поне веднъж да стана в 10ч.,ама нееее.

# 85
  • Мнения: 852
След 10 часа сън се чувствам най-добре.
Но през седмицата спя по 8-9.

# 86
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Честно да си кажа общоприетото правило, че осем часа са достатъчни - при мен не важи. Някъде към десет часа са ми добре дошли и после съм като свежа краставичка. Ако преспя - също е зле положението.

# 87
  • Мнения: 681
Лягам след 12ч вечерта,затова по-рано от 10ч сутринта не ставам.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Гласувах със 7 часа, но като се замисля, май ми трябват 9 Wink

Някой път от 5-6 часа сън се чувствам много по-бодра, може би се мобилизирам, но после трябва да си наваксам, иначе умората се трупа.

# 89
  • Мнения: 301
Гласувах с 8 часа. Това ми е максимума, който докарвам с детето и в работните дни.
Наспивам се за 8 часа, само ако не се е налагало да ставам през нощта. Не ми се е случвало от 3 години.  Mr. Green

Спя си до късно в почивните дни и следобяд си полягам (ако детето позволи). Мога да спя и 24 часа. Можех, всъщност, незнам дали не съм загубила тренинг вече.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт