Винт в буркан с люти чушки

  • 4 637
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Е, интересно ми е, какво е доказателството, че винтът е бил вътре,
а не пуснат от после от потребителите на люти чушки.

Производителят първо това ще се опита да внуши на комисията Simple Smile

# 16
  • ГО
  • Мнения: 3 955

Е, интересно ми е, какво е доказателството, че винтът е бил вътре,
а не пуснат от после от потребителите на люти чушки.

Е, ако сме били десетина човека компания и имам свидетели, че не аз съм сложила винта в буркана?

# 17
  • Мнения: 1 862
Много гадно!  Close  На мен преди време ми се падна сандвич с нокът ..  Shocked С кой да се разправяш ... Нали сме си в БГ...

# 18
  • Мнения: 7 716
Абе и на мен от Ел Градото ми се опъваха, но казах, че имам снимки и трима свидетели и отстъпиха. hahaha

# 19
  • Мнения: 4 585
Камъче, яжте още чушки и тогава го върни, ако ти дадат друг, поне да сте на далавера.
Майка ми изкара от един хляб Липник ръждясал болт. Налучка го с ножа. Не ми се мисли какво щеше да стане, ако беше останал на средата на филията. Чупил съм зъб на камъче от ориз.

Последна редакция: нд, 21 сеп 2008, 20:33 от Вълкът с дълъг ник

# 20
  • Мнения: 337
Ти пък ...ми това са чушки обогатени с желязо Mr. Green

# 21
Ти пък ...ми това са чушки обогатени с желязо Mr. Green

 smile3532  Баш тъй е.
Тази  фирма Адела не само за 2006,ами и 2007 и  2008 година взеха  медали  на Панаира .

 Собственичката  на винта,защо не им пишеш  директно на тях?

http://www.adelafood.com/contacts.php

А ако си от Пловдив,посети ги на място и се запознай с  производството им.Защото  само който  не е влизал в подобен сорт  предприятия,може да се жалва  по разни инстанции за  един винт. Случват  се  подобни  неща  във всички предприятия,а  специално за Адела  това  може би е изолиран случай.

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Извинявам се за невежеството, но как се доказва, че не си го сложил ТИ този болт?

# 23
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Извинявам се за невежеството, но как се доказва, че не си го сложил ТИ този болт?
Предполагам със свидетели.

# 24
  • Мнения: 212
Според мен нещата са дори и още по-лоши. Първо винта в буркана и после на последната снимка гледам етикета - пише "Пукана шипка"Shocked Т.е. те са в продали не това което трябва. Според етикета в буркана би трябвало да има "пукани шипки" а не люти чушки. С една дума - заблуда на потребителя. Мен например ако ми се ядат "пукани шипки" ще си купя този буркан и като го отворя какво виждам - вместо шипки и то пукани - люти чушки...

# 25
  • Мнения: X
Абе нищо не се е случило ...какво като си намерила каквото и да е вътре? Ми съмнявам се някой да е отишъл да го завинти там нарочно. Просто може би от някоя машина или незнам какво някак си е хвръкнал. Но какво като е станало така. Бъди сигурна че в другите буркани няма. Peace Нито са те отровили, нито си го изяла....щеше да е по-страшно ако вътре има неща които не виждаме Peace
Не търси никой за нищо, яж си чушките и това е, аз така бих постъпила. За такава дреболия ще ходя да се разтъкавам насам на там... Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 890
     За такава "дреболия", само че хлебарка, на мой познат му изплатиха 5 000 лв, за да не съди фирмата. Пак по същия начин - купува си бурканче сладко, отваря го вкъщи, и хоп - изненада !  Twisted Evil Само че човекът е англичанин и манталитетът му е такъв, че и през ум не му е и минало да си затрае, както чета "ценни" съвети тук. Ти си прецени !  Laughing

# 27
  • Мнения: 304
обърни се към комисията по защита на потребителя,но не вярвам нещо да направят,то в тая държава нищо не се прави за хората newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 ooooh! ooooh!

# 28
Според мен нещата са дори и още по-лоши. Първо винта в буркана и после на последната снимка гледам етикета - пише "Пукана шипка"Shocked Т.е. те са в продали не това което трябва. Според етикета в буркана би трябвало да има "пукани шипки" а не люти чушки. С една дума - заблуда на потребителя. Мен например ако ми се ядат "пукани шипки" ще си купя този буркан и като го отворя какво виждам - вместо шипки и то пукани - люти чушки...
Че то някакви моркови, някакви краставици има на етикета... надали ще си купя 'пукани шипки' с картинка на морков...

# 29

Общи условия

Активация на акаунт