Споделете мнение за тази серия за почистване на кожата...

  • 2 429
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
аз съм с нормална към суха кожа и не съм ползвала точно тази серия
По добре не я й ползвай никога ама НИКОГА.овен ако нейскаш да си смениш кожата на лицето

# 16
  • Мнения: 308
   Използвам само продукта 3 в 1. Всяка сутрин и вечер. Нямам никакви оплаквания. Скоро взех и дневен крем на същата марка и от него съм много доволна. Не е изключено, ако се използват и трите продукта едновременно да се изсуши кожата прекалено много и да се бели. Аз съм със мазна кожа и само единия ми върши прекрасна работа.

# 17
  • Мнения: 72
И аз съм ги ползвала, ползвала съм много от продуктите на Гарниер. По-голям боклук няма! Въобще не съм доволна.  #2gunfire Изобщо не помагат. Предпочитам тези на Johnson - Clean and clear.

Aбсолютно съм съгласна с това мнение. На Джонсън продуктите са доста по-меки и по-добре ми понасят, макар че също леко изсушават. Да кажа само, че според козметичния класификатор, моята кожа се води "нормална, склонна към омазняване"- 3 степен, което означава, че е почти мазна.

 smile3513  За нищо на света не бих я препоръчала на някой.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!
Аз тъкмо приключвам с пубертета и кожата ми започва да се нормализира. Ползвала съм само 1 от тези продукти - за измиване и ми понасяше добре, но кожата ми наистина си беше много мазна. Сега едва ли ще ми понесе добре.
Интересното и важно при тези продукти е, че ако наистина са много силни или агресивни те добре премахват мазнината от кожата=> тя се изсушава (може да започне да се бели), но когато кожата започне да усеща тази сухота започва усилено омазняване за да се компенсира омазняването. На Джонсънс продуктите наистина са по-меки, но на мен не ми вършеха работа, сега вече да  Peace
Това обяснение ми даде козметичката ми, не претендирам, че е вярно, но ми се струва логично....

# 19
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен Simple Smile!
Аз бях използвала Garniere pure с/у черни точки преди около 2 години. Същият ефект като при повечето от вас, суууууупер изсушена кожа и лющене като змия. Така, че точно за тази серия  Naughty!!! Иначе като цяло харесвам продуктите а Garnier  Peace

# 20
  • Мнения: 1 312
Изобщо не съм доволна,отидоха в кофата  ooooh!

# 21
  • Мнения: 7
Здравейте!
Аз ползвам тази серия от известно време, като ползвам маската 3 в 1, почистващ гел и кремче Garnier PureA. Ами мога да кажа, че като слагам кремчето кожата става много хубава! Преди кожата на лицето ми беше бая зле с доста пъпчици! Сега нямам нито една пъпка, само тук там някоя черна точка но от тях човек трудно може да се утърве за жалост Sad
Всеки си решава какво да ползва за кожата защото всяка кожа е различна! Simple Smile

# 22
и мойте продукти отидоха в кофата.запазих само измиващият гел.опредлеено повече няма да си взема нищо от тази серия,а може и марката да неповторя.мисля да си ввзема новата серия за лице на нивеа - YOUNG


Ако някой се интересува,повече информация на този линк - http://www.nivea.bg/products/show/stay%20clear!%20%D0%9F%D0%BE%D … D0%B8%D0%BA%0D%0A


# 23
  • София
  • Мнения: 3 787
И на мен не ми се отразиха добре тези продукти.
Кожата ми изсъхна страшно много и дори на места стана болезнена Sick.
Появиха ми се ужасно много запушени пори,а вследствие и пъпки.Ужасно беше.

След тях повече не съм ползвала продукти на тази марка Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 341
Според мен пък реакцията на всяка кожа, дори и от един и същи тип (както в случая става дума за мазна кожа), е индивидуална и не следва така категорично да заклеймяваме определени продукти като "боклуци" или пък да ги препоръчваме широко едва ли не като спасение за всяко лице. На една кожа могат да действат ужасно, а на друга - обратното. Фактът, че даден продукт се произвежда и продава означава, че има достатъчно много доволни кожи от този продукт.
 
Проблемът при мен с мазната кожа е не толкова лъщене, колкото запушване на порите и възпалявяне (на дърти - 34 години). От серията Garnier Pure ползвам измиващия гел, но не 3 в 1, а другия, с ексфолииращите частици. Ползвала съм и 3 в 1 и също ми действа добре, но предпочитам другия. След него минавам лицето с тоника. Прилагам тази комбинация от няколко месеца. При мен кожата от това НЕ лъщи. Освен това е много чиста - от както към измиващия гел добавих и тоника, не ми е излязла нито една пъпка. За сравнение, от Clean & Clear на Johnson лицето ми лъщеше много повече и точно поради тази причина продължих да търся нещо по-подходящо, докато стигнах до почистващите продукти Garnier Pure. Но кремът Pure A не ми подийства добре. Въпреки уж матиращия ефект, лицето ми беше мазно, лъщеше и определено ми се запушваха порите. Така че към комбинацията от почистващия гел и тоника от серията Garnier Pure ползвам крем (който не сменям вече за нищо на света) на LED - Zeniac LP и лицето ми е чисто и не лъщи. Zeniac LP има излющващо действие (но деликатно, незабележимо, не като това, дето видимо ти се обелва лицето), с което пречи да се образуват тапички на порите.

Моят опит, при моята кожа, до сега е показал, че от супермаркетната козметика може да се ползват почистващи средства, но кремът задължително трябва да е медицинска козметика. Супермаркетните кремове за лице, било то и от почистващи серии на марки като Garnier, Nivea, L'Oreal, имат катастрофален пъпкообразуващ ефект върху моето лице.

# 25
  • Мнения: 9 814
Купих Garnier Pure 3 в 1, от Гърция и бях супер доволна.
След това си взех от тук и резултатът беше корено различен- белеща се кожа по бузите и брадичката и пъпки около носа.

# 26
  • Мнения: 7 947
Рекламата е доста обнадеждаваща и мислех да си взема 3 в 1то, но сега...ползвам измиващия на Биодерма и е много добър, поне за мен. Ползвам и на Ейвън пяната от solutions - добра е!

# 27
Според мен пък реакцията на всяка кожа, дори и от един и същи тип (както в случая става дума за мазна кожа), е индивидуална и не следва така категорично да заклеймяваме определени продукти като "боклуци" или пък да ги препоръчваме широко едва ли не като спасение за всяко лице. На една кожа могат да действат ужасно, а на друга - обратното. Фактът, че даден продукт се произвежда и продава означава, че има достатъчно много доволни кожи от този продукт.
 
Проблемът при мен с мазната кожа е не толкова лъщене, колкото запушване на порите и възпалявяне (на дърти - 34 години). От серията Garnier Pure ползвам измиващия гел, но не 3 в 1, а другия, с ексфолииращите частици. Ползвала съм и 3 в 1 и също ми действа добре, но предпочитам другия. След него минавам лицето с тоника. Прилагам тази комбинация от няколко месеца. При мен кожата от това НЕ лъщи. Освен това е много чиста - от както към измиващия гел добавих и тоника, не ми е излязла нито една пъпка. За сравнение, от Clean & Clear на Johnson лицето ми лъщеше много повече и точно поради тази причина продължих да търся нещо по-подходящо, докато стигнах до почистващите продукти Garnier Pure. Но кремът Pure A не ми подийства добре. Въпреки уж матиращия ефект, лицето ми беше мазно, лъщеше и определено ми се запушваха порите. Така че към комбинацията от почистващия гел и тоника от серията Garnier Pure ползвам крем (който не сменям вече за нищо на света) на LED - Zeniac LP и лицето ми е чисто и не лъщи. Zeniac LP има излющващо действие (но деликатно, незабележимо, не като това, дето видимо ти се обелва лицето), с което пречи да се образуват тапички на порите.

Моят опит, при моята кожа, до сега е показал, че от супермаркетната козметика може да се ползват почистващи средства, но кремът задължително трябва да е медицинска козметика. Супермаркетните кремове за лице, било то и от почистващи серии на марки като Garnier, Nivea, L'Oreal, имат катастрофален пъпкообразуващ ефект върху моето лице.

Много се радвам ,че си останала доволна.  bouquet
Досега никога не съм ползвала медицинкса козметика от типа на Биодерма,Виши,Авен...явно ,трябва да пробвам.При мен беше голям проблем,докато се науча да слагам крем за лице...преди години,докато бях с крема се чуствах адаски дискомфортно,мръсна,лепкава...и сега,избягвам да слагам кремове.Забелязала съм,че откакто започнах да използвам бяла козметика за почистване на лице (грим много ,много рядко слагам-в месеца веднъж да се случи) лицето ми пъпчаса тук,там се виждат по големи порички,черни точки...допреди да започна да използвам измиващи продукти нямах такива проблеми SadСестра ми посотянно ми казва да престана да се мажа с каквото и да било,ии съм щяла да видя как след седмица ,лицето ще ми е ок.При мен само и еинствено помага солариума и излаганео на слънце.ДОри да съм пъпчива като краставица (когато хапвам нещо сладко,на другия ден съм с пъпки по лицето),попека ли се малко на слънце и всичко минава до вечерта  Rolling Eyes
Единственният продукт ,който употребявам редовно е лосионът за тяло.

# 28
  • Мнения: X
Мдаа, явно и аз съм в групата на недоволните. Имам измиващия гел- супер гадна миризмица има,мирише ми на вкиснати плодове  Sick, а след един час съм лъснала като тиган, от онзи зеленичкия за нормалната кожа не ставах така, а този уж бил за мазна...

# 29
  • Мнения: 341

Много се радвам ,че си останала доволна.  bouquet
Досега никога не съм ползвала медицинкса козметика от типа на Биодерма,Виши,Авен...явно ,трябва да пробвам.При мен беше голям проблем,докато се науча да слагам крем за лице...преди години,докато бях с крема се чуствах адаски дискомфортно,мръсна,лепкава...и сега,избягвам да слагам кремове.Забелязала съм,че откакто започнах да използвам бяла козметика за почистване на лице (грим много ,много рядко слагам-в месеца веднъж да се случи) лицето ми пъпчаса тук,там се виждат по големи порички,черни точки...допреди да започна да използвам измиващи продукти нямах такива проблеми SadСестра ми посотянно ми казва да престана да се мажа с каквото и да било,ии съм щяла да видя как след седмица ,лицето ще ми е ок.При мен само и еинствено помага солариума и излаганео на слънце.ДОри да съм пъпчива като краставица (когато хапвам нещо сладко,на другия ден съм с пъпки по лицето),попека ли се малко на слънце и всичко минава до вечерта  Rolling Eyes
Единственният продукт ,който употребявам редовно е лосионът за тяло.

Ами, наистина, щом лицето ти се чувства добре без каквито и да е интервенции, карай така докато можеш. Кожата така или иначе си старее - и с козметика, и без. В крайна сметка защо зорлем да си докарваме дикскомфорт? Нали всичко това го правим за да се чувстваме добре в крайна сметка!

Общи условия

Активация на акаунт