Иван при нас е всеки втори татко, дано на СЕПТЕМВРИйчетата раждането бъде кратко

  • 13 509
  • 311
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 262
Pezota, твоят пост е все едно аз съм го писала! Ти къде ходи на преглед? Аз съм супер притеснена точно затова - никой не ми погледна плацентата, околоплодните води, а Доплер не знам какво е!!! Дано всичко мине добре  Hug Hug Hug
Веч, благодаря ти за темата, а на Шматарочето за чудното заглавие!
Честити бебчета и на Трейси и Нел! Много любов и разбирателство в семействата ви!
Момичета, аз имам менструални болки ниско долу и течението ми силно се засили като на 2 пъти имаше и кървави нишки. Струва ми се, че започва да ми изтича тапата, но още не съм сигурна и се следя, тъй като тези кървави нишки биха могли да са и от прегледа за разкритие, въпреки, че от 24 часа нямах кървене  newsm78 Дано е тапата Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 1 358
Флучия добре,че даде новини от Шматка,че я мислех.
На мене в Шейново ми мерят тоновете за 20 мин.,а последният път 40мин . на всички 4 жени,които бяхме-направо ми призля от чакане.
Честити бебета на родилите мамчета.Да са Ви живи и здрави.

# 32
  • Мнения: 2 123
Веч, благодаря за темичката! И аз ти пожелавам в нея да съобщиш за новороденото си бебе!
Честито на дидиди, Джули и Нел!  bouquet Леко гледане с малките съкровища и ързо възстановяване!   bouquet
Флуч, стискам палци  Praynig Май се започва!
Пезота, ето заради такива "доктори" на човек му хрумва да не ходи въбще по лекари!
Днес точно си говорих с майка ми колко съм щастлива, че вече съм родила. Просто това хвърляне от предположение в предположение относно здравето и състоянието на Джинджи меко казано ме напрягаше неимоверно.
Аз се тревожа за Шмат  Confused Никакви ли вести нямаме  Rolling Eyes

Моята девойка определено си пада по нощните заавления. Часовете между 2 и 6 и тази нощ минаха в смяна на пампи, лапане и плюене на гърдите ми, пъшкане и гушене. после заспа по корем върху мен и така си спахме до 9. За сметка на това днес през деня й се събират максимум 30 минути будуване.
По колко време са будни вашите бебенца?

# 33
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
И аз да изкукам 2в1.

ЧЕСТИТО на новите мамчета!!!!!!!!!!!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Ей, от 2 дни не съм влизала, и то бебчетата заваляли. Вчера с милото една разходка - от 11:30 до 19ч и НИЩО. Никакъв резултат. Имам си вечер по някоя профилактична контракция, ама колкото да не е без нея. Уф,знам че е нормално, ама вече взех да се самонавивам и да си измислям всякакви страшнотии. Знам, че всичко ще е наред, ама какво чака тъй бебе, че не излиза????????????  newsm78 #Crazy newsm78

Целувки на всичкиииииии  Hug Hug

# 34
  • жителство на место
  • Мнения: 81
mari p не мисля, че обилното хранене увеличава кърмата. Аз лично тръгнах с тази стратегия, наддадох кг за една седмица, уби ми се самочувствието и никакво повишение на млекодобива.
Наистина кърмаческия форум е много добър и полезен. Има едно момиче Хедра, с много мил и деликатен тон уточнява проблема и дава съвети. Аз пуснах тема там и съм много доволна от отношението и съветите.

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте, милички, пропуснах 2 теми и като гледам колко сладки бебчовци са се родили - много се радвам!

Искам да пожелая на родилите мами - много щастие, здрави бебчета и от тук на сетне се стягайте - че работа ви чака!!   Hug Hug

На очакващите, много целувки по коремчетата, късмет, кураж и скорошно щастие!
Аз нямам и минута време - малкия започна да будува през ноща и аз едвам гледам сега! Храним се на 2 часа горе долу през деня. Хубавата новина че зърната ми вече поминават Благодарение на кремчетата и тези пласмасовите приставки на Авент, дето са за събиране на кърма и за "проветряване" на зърната - чудесна работа ми вършат, иначе се беше стигнало до там че си отлепвах с болка зърната от сутиена - толкова се бяха възпалили!
 
Малкия като спи - готвя, чистя - ужас, опитвам се и да поспивам, ама максимум открадвам 40-50 мин. Не е лесно да гледаш такъв юнак сама - целувам ви и отивам да къпя! Hug

# 36
  • Мнения: 1 336
Цедите ли се с помпа? Зърното на едната гърда ми е много разранено и започнах само да я изцеждам. В момента е на камък и не знам какво да я правя ... Мъничкия посука малко от нея, но не ме облекчи. Страх ме е, че ако се изцедя пак и после ще стане още по-зле ...  Cry
Знаете ли какви компреси се слагат?

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 27
Мами, аз за малко- да честитя новите бебс,да  гушна Шмати за утре, да и дам кураж.. Hug
Дани, аз съм с теб по пейките Hug
Вие кога дадохте биба на бебчетата за сефте, че аз още не съм?

# 38
  • Мнения: 1 629
Здравейте, неомами и очакващи! Пише ви щастливият съпруг на Беба28 и татко на Максим. Благодарим на всички за поздравленията и за оказаната подкрепа. Беба28 има проблем с кърменето, сходен с този на Мирката21. Бих ви помолил (нея или някоя колежка) да ми изпратите номера на GSM-а й, за да можем да се свържем с нея за "консултация". Давам ви и номера на Беба, в случай, че пожелаете да й го изпратите като SMS: 0887 767970. Благодаря предварително и ви желая много положителни емоции!

# 39
  • Мнения: 262
За таткото на Максим: номерът на Асето е 0898620258. Тя ни дава най-полезните и верни съвети, но ако е ангажирана с двете си малки съкровища, то веднага ще даде на Беба номера на друга жена, която да й помогне! УСПЕХ Simple Smile

# 40
  • Мнения: 934
Здравейте  и от нас  мили майчета и очакващи такива! Hug
Честити рожби на всички от последните 10 дни! /няма да изброявам, че ще пропусна някой със сигурност/. Да са ви живи и здрави, много да ви радват , да растат спокойни и  умни !
На  очакващите- малко търпение и ще гушкате бебоците си! Това е най-прекрасното чувство!
За раждането какво да разказвам....секцио с всичките болежки и несгоди. Но...минава и се позабравя. Както спомена dannii/бяхме с нея в една стая Hug/ в болницата имах проблеми с гърдите. Малката има силен сукателен рефлекс и много ме разрани, чак ревах от болка.
Ние с Радинка сме горе-долу добре. Мъчат ни коликите още от 5-я ден, т.е от изписването. Първата нощ изкарахме кошмарно. То не беше рев, не беше чудо.Определено си е ревливка, каката не беше чака толкова. Жълтеницата не е слаба, даже искаха да ни оставят за фототерапия, но се размина, все още я има, но скоро се надявам да отшуми. Кърмиме се успешно засега, но зърната са ми още разранени, и въпреки Лансинох-а и протекторите и болката при засукване е доста силна. И въпреки, че съм свикнала с безсънни нощи пак ми е трудно да будувам толкова и през деня  съм скапана и почти нямам възможност да дремна.
Пъпчето ни падна снощи, но се опасявам, че ще се наложи да слагаме лепенка. Не ми харесва как е изпъкнала кожичката и изпъква още повече като се напъва и реве. Rolling Eyes Но..нека първо зарастне, пък ще го мислим.
Като се прибрах с учудване констатирах, че съм свалила само 5  кг. в болницата, като се има предвид, че бая погладувахме там/след секцио/. За една седмица свалих още 2кг./вероятно задържана вода/. Остават ми още 3кг.Даже успях да си закопчая копчето на един панталон от преди бремеността... Flutter Flutter
Това е засега от мен. Мисля да се включвам по-активно, стига малката да ми позволи.
Специални поздрави и целувки на dannii от мен и Радина. Hug  bouquet hug

# 41
  • Мнения: 427
Муцее,ние бибата я предложихме може би още на 10-ия ден или дори по-рано.Просто се прибрахме от родилния дом с колики и беше ужас #CrazyЧудих се какво може малко да я успокои и и дадох биба-засука я веднага ,НО...както беше писала и Уанда всяко изпускане на бибата от устата е последвано от рев и трябва да тичаш да я връщаш пак там,щото иначе лошо Mr. GreenА най готино е през нощта-тъкмо си легнеш и след 2 минути бибата пак е изпусната и айде пак ставай да я даваш ooooh!
Деска,моя апетит май идва от мъжо-така де той е от раждането в отпуска и сега си имаме страшен режим на хранене LaughingМисля че като остана сама с бебка и аз няма да имам време за нищо

# 42
  • Мнения: 7
Нещо изпуснах нишката на новите майчета, та за да не изпусна някоя - Да са ви живи и живи и здрави бебенцата, много радости и щастливи мигове за вас и вашите семейства.
Флуч, успех миличка  Hug
Успех на всички мамета чакащи появата на малките съкровища.

# 43
  • Мнения: 2 658
Муце, аz пък носех биба още в болницата  Confused Не съм добър пример... Ама не можех иначе, тя и беz това си е киселица. Сега пак ми е в ръцете, и пак не е доволна. Кои zнае до кога ще сме така  Sad А и се очертава вече всяка вечер  ooooh! .Не zнам как ще ставам zа училището на баткото така.

# 44
  • Мнения: 427
Момичета,които сте още 2в1 HugПожелавам ви от все сърце по-бързо да си гушкате бебоците,че като се замислих Яна след някой ден ще стане на месец,а вие още тръпнете в очакване!!!Много ,много гушки и целувки и скоро всички до една с добри новини да се включите Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт