За чуствата към бившия съпруг...

  • 6 840
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 320
, съгласна съм с теб!
Човек се променя обаче със седмици, месеци, години, а когато се промени от днес до утре, значи просто не си го познавал! Аз няма как да не кажа, че съм го обичала, че сме имали прекрасни моменти и не бих изкривила душата си и да кажа, че не е било така! Било е! Било е прекрасно! Знаеш ли, кое е най-лошото в такива ситуаций, че хората понякога правят на инат, напук, ей така, да нараняват... Аз го правя! Казвала съм на бившия неща, които не съм ги мислила, ей така от инат, за самозащита дори, сигурно в тези моменти и той се е чудел дали въобще ме е познавал някога! И така и той сигурно, много неща сме си казвали, дали от инат, дали за да се нараним, дали за да прикрием сълзите си и чуствата си, но сме си казвали и тогава съм си казвала "колко е лошо, да не познаваш тази страна у човека, който е бил до теб". Разбира се, няма как да познаваш тази черта от характера му, нали? Той си е бил такъв и като сме се запознали, но не сме се запознали със скандал, за да знам, че е такъв!

# 31
  • Мнения: 1 023


аз искам 2ч любов...но ги искам! и съм готова да понеса след това болката то евентуалната раздяла....
само когато си ПРИТЕЖАВАЛ нещо можеш дза ИЗГУБИШ...само този дето няма нищо - няма какво да губи....но и това са най-страшните и безплодни души....те са изгубени...без цел, без кауза, без вяра....

хех. от разбито сърце никой не е умрял.
и такова никой не е залепил по-после.
отиваш в странни абстракции.
болката по загубено 4уство и усещане всеки може да понесе, има една друга болка, която оба4е се понася трудно. и това е болката на отговорния.
та, не мерси съм аз на година любов. който има токова за да даване да си ползва, ма с някой друг.
по-добре без и4, в такъв слу4ай.
или необи4ан е в пъти по-добре от опустошен.
който го е играл тоя филм - ш ти каже. който не е - късмет му е.

# 32
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МИлк, аз съм играла филма, само не съм била майка по това време...е после и такава станах и минах през бразилски сериал и пак устисках в тази си вяра - че любовта си струва...но само ако човека си струва
но пък своята отговорност носех с кеф дори в болката в личен план...отговорността ми ме спаси от разбитото ми сърце тогава на времето...и ми даде сили да понеса много неща, дори нова отговорност в живота с
не съжаляавам за дните си в любов, дори когато са завършили не добре - но хората са си стрували тази любов, дори да сме имали караници в края...дори да са ме обидили и наранили - те са си стурвали, може би и затова всичко си е струвало...

ЗАпазена марка, човек се променя понякога лавинообразно отраз - сина ми е така...трупа, трупа и оп - вади новото си лице....дъщерята е всеки ден с нещо ново, но сина е жив пример за това как може човек да трупа промяната в себе си бз видими външни белези и то раз да се променя когато назрее момента...

# 33
  • София
  • Мнения: 1 320
catnadeen, много обичам да те чета! Действаш ми позитивно! Hug

# 34
  • Мнения: 385
Бях чела, че имало някакво измислено правило - болката от раздялата минавала горе-долу за времето, през което сте били заедно....
Искрено се надявам това да не е вярно, защото ние с БНД сме заедно 16 г. ако трябва толкова да го преодолявам  Sick ааа не.
А по темата - яд ме е на него, яд ме е, че за толкова години не разбра къде е проблема. Не го мразя, не го и обичам, привързана съм защото през целият ми съзнателен живот сме били заедно, грижа ме е за него.
А за промяната в характера - ми нормално е аз съм била на 15, той на 21г. като се запознахме, как няма да се променим, най - малкото сме пораснали и затова разсъждаваме съвсем различно от едно време.

Общи условия

Активация на акаунт