КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 42

  • 22 325
  • 572
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБРО ВИ УТРО БАНДА ....
Мастерче ами никой от нас не ги е измислил нали това е идеята да си напишем рецепти за да обменяме опит и вкусотийки.. Hug Hug Hug Hug Hug HugКой може да докаже в случая че това е неговата рецепта  newsm78 newsm78 newsm78
 Едва ли рецептите които съм побликувала са ги измислили хора пишещи в ВГ-МАММА защото ги знам от 30г а те тогава не са били родени  smile3532 smile3532 smile3508 smile3534 smile3534

Пишете спокойно аз отговарям .. Peace Peace Ако ще е.... някого то ще съм аз  smile3521 smile3532 smile3532 smile3508 smile3508 smile3508

ЧЕСТИТ РАЖДЕН ДЕН НА МИХАЕЛА!ЗДРАВА УМНА И ПОСЛУШНА ..ГОРДОСТ НА РОДИТЕЛИТЕ СИ И НА БАБА И ДЯДО!

# 496
  • София
  • Мнения: 4 179
Нещо не схващам за рецептите. Нали това беше идеята-всеки да сподели нещо лесно, вкусно или оригинално. Например това което аз ви предложих съм го правила откакто големия ми син се е родил (след 1975г.) Да не би от форума някой да има претенции към моя боен тефтер?

# 497
  • Мнения: 2 023
амма че работа?!
Къде ми е изчезнал постинга от сутринта?
С поздравите за Михаела и всичко останало? newsm78 newsm78
Мистерия!

# 498
  • Мнения: 5 001
Добре тогава....Ще пиша и аз рецептички....Мери не го приемай лично....Тя Гъбката е казала много точно....В готварския си взимам идеи понякога,та се притеснявах да не скочи някой дето ще прочете.....Ама ще описвам,ако съм взела на някой идеята... Peace....

# 499
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета! Това му е хубаво на понеделника - идвам си при вас!
Досега четох и живях с вашите емоции през почивните дни.
Сега на важната тема -

СРЕЩА ГОРЕЩА на 1 - 2.11.08г.
  1. Жабка +1?
  2. Яжка
  3. Дидиа
  4. Мастерче?
  5. Доби
  6. Деси
  7. Янчето
  8. Мими
  9. Айша
10. Ани ? (Айша)
11. Танита
12. Фурийка
13. Васко (Фурийка)
14. Римар
15. Шпунц (без да питам , знам че ще дойде)   
16. Мая
17. Марси

Че иначе Танита с кога ще спи?! Joy Ще вземе да изстине ...............
Мастерче, честито ти племенниче! Да е живо и здраво и много до те радва!
Танита, честита ви рожденичка! Такова пожелание си спретнала пак! Какво мога да кажа аз след теб?! Само ДАНО!
Ние тези дни носихме и редихме мебели, чистих. Леле, как светна хола като измих и прозорците! Днес трябва да довършат някои неща и много се притеснявам да не ми съсипят корка на пода и новите мебели. Дано имам къдмет и да се махат вече!!!!!!!
Хубав и усмихнат ден ,момичета!

# 500
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАСТЕРЧЕ споко бе аз съм насреща кака ще каже че не си я откраднала от тях  ...smile3534 smile3534 Със зъби и нокти ще се боря за тебе  Hug Hug Hug Hug HugКато си сложиш твоите притурки към рецептата и си е твоя собствена........  амаха... Crossing Arms
Марси браво на тебе вижда му се вече края ...ще чакаме снимки Peace Peace Peace

# 501
  • Мнения: 5 001
Зичеее  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря за подкрепата!
Аз писах вече 3 рецептички....Само на последната(Скумрия с доматен сос) забравих да пиша Мастерчето  ooooh! ooooh! ooooh!
А една се е публикувала 2 пъти  ooooh! Не може да се редактира....
Абе....изложих се ,ама....ИЗВИНЕТЕ МЕ!Отивам да си се срамувам в ъгъла Embarassed Embarassed Embarassed

# 502
  • Мнения: 7 473
ТАНИТА,ЧЕСТИТА ТИ РОЖДЕНИЧКА!!!дА Е ЖИВА,ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!!!

                                    Здравейте и от мен ,момичата! Аз огтново се разминах с делото и то /за кой ли път/ се отложи поради липсата на адвоката на другата страна.Така,че продължаваме декември!
                                    За рецептите - май трудно ще се намери някой да напише "авторска" рецепта  Laughing така,че пишете неща,които сте изпробвали и са лесни и вкусни.Аз мразя да стоя с часове до печката. Embarassed
                                    Пропуснах да ви кажа,че говорейки с едни приятели планинари ми казаха,че има хижа "Елица" която била много хубава .Къде се намира аз не знам,но мъжО я знае и ако имам време ще надникна и там.
                                    Намерих мнение за хижата от един форум.Цитирам го.


Най-приятният хотел на Витоша е хотел Елица - намира се на 1/2 час пеша от Златните мостове - по пътя за Момина скала недалеч от хижа "Септември". С кола - от автобусното обръщало на Златните мостове се завива наляво (има табели).

Хотелът е в борова гора, стаите са с телевизор, телефон, отоплението (през студените сезони) е добро, в ресторанта хранят добре, цените също са добри - 24 лв за двойна стая. През зимата има детска учебна писта с бейби-влекче с палки, има също билярд, сауна, фитнес, нощен бар-дискотека.
 

                                    Порових малко из нета и направо се отчаях  Confused За всички хижи и хотели има и отрицателни мнения.На един му студено,на друг друго.Дано улучим. Peace


                                   

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 11:26 от Didia

# 503
  • Мнения: 77
Ама група се оформя, ама среща се заформя! Чудо сме! Огън сме!Железни сме!

Римар, Доби, Шпунц, Мастерче, Мери Попинз, Айша, Гъбке, Жабче, Зиче, Марси, Дидия, БЛАГОДАРЯ ВИ!
Боже, какво му трябва на човек- здраве и късмет за семейството му и приятели!Дай Боже и те да са живи и здрави! Благодаря ви за хубавите пожелания към Миша ! Дано да се сбъднат!

Марси, няма да настина, защото няма да ми духа от към прозореца- леглото е твое! Ха, ха, ха.......
Шегувам се разбира се, надяваме се времето да е наше!



      
                bg bg bg newsm41 newsm41 newsm41     

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 11:30 от Танита60

# 504
  • Мнения: 23
Танита, обещавам да ти пазя гърба! Laughing
Мастерче, може да кажем в началото някъде, че публикуваме не авторски рецепти, а само препоръчваме изпробвани и харесани такива. И така си мисля, че няма да има проблеми и претенции.
И аз съм чувала за тази хижа Елица , ама не съм ходила.
Но няма голямо значение къде, нито пък какво ще е времето. Важното е, че ще се съберем и ще ни е хубаво! Hug

# 505
  • Мнения: 4 370
зиче днес след обяд ще направя твоя НЕГЪРСКИ СЛАДКИШ. аз имам рецепта на АРАБСКО РЕВАНЕ-подобен е,но не е същия.у дома много ще се зарадват ,защото е сиропиран  bouquet
благодаря за рецептата  bouquet
и аз на една от мойте рецепти не съм писала от кого е ,ама мисля че няма голямо значение Wink

# 506
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Бабка сгови една пилешка супичка или както домашните й казват -
супата на Зиче.  Hug
Мастерче , как е бръмката?  Heart Eyes
Танче , нова поема мисли. Ти си ни гордостта.   bouquet
Зиче , Вики как се справя с у-ще и ръчичката?  Heart Eyes

Дидка , аз душо гледах и транспорт да има , а до Морените има директен автобус , лифт за разходка кой иска и т.н.  Crazy Най-важно и санит. възел отделен да има , че повечето хижи са с общ санит. възел. Бе за една полунощ ще се прежалим.  Joy

# 507
  • Мнения: 5 001

Мастерче , как е бръмката?  Heart Eyes

Джиткалото е екстра!  Laughing Laughing Laughing Laughing
Сега наблягам на паркирането вече,че с другото се справям вече  Blush

# 508
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Браво , Мастерче и с това ще се справиш.  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Като в Италия и Испания , побът отпред , побут отзад и се наместваш.  Joy
Там са велики на паркирането.  hahaha

# 509
  • Мнения: 5 001
Малееее,  ooooh! ooooh! ooooh!пу-пу-пу,дано да не ми се случва това "побут" че.....ЛОшо.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт