КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 42

  • 22 328
  • 572
  •   1
Отговори
# 90
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, приятелки!
Днес закуската и кафето от мен:



Разгледах снимките на София Simple Smile и тя е голяма чаровница, Peaceпък и бабаите не падат по- Mr. Greenдолу
Ние снощи гледахме денсинг старс, определено това ще гледам до края.Аз съм привърженик на песните и танците Peace
След малко тръгвам на работа и незнам дали ще мога да ви чета, защото се очертава натоварен ден.
Пожелавам на всички ви успешна и спокойна седмица Hug Hug Hug


Стискайте ни палци! Моят мъж замина за София на изследвания в МВР болница Sad Praynig

# 91
  • Мнения: 5 001
ДобриЮтро Joy Joy Joy Joy

Диде,успешен първи рботен ден!


Жаки,мерси за закуската и стискам палци всичко да е наред!

# 92
  • Мнения: 1 558
Добро утро и от мен!

Жаки мерси за закуската,
пожелавам добри резултати на мъжа ти и  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Диде, успех!

# 93
  • Мнения: 7 480
                      Е,и аз се класирах този път за ДОБРО УТРО!!! Laughing Лека и спокойна седмица ви желая на всички!Добро настроение въпреки кишата и дъжа навън!
                      Ето по едно топло шоколадче , видях , че го обичате! Laughing
                      Благодаря,за пожеланията за Софи!Нека живота на всичките ни деца и внуци бъде спокоен и щастлив.На бабите и дедковците много радост с малките палавници.  bouquet
                      Жаки,стискаме палци всичко да е наред с мъжа ти.
                      Диди,успешен старт в новата работа. Peace

# 94
  • Мнения: 77
Здравейте милички!

Днес по-рано се включвам защото внука е първа смяна и компа е мой!

Обаче, в 9.00ч. излизам със мноооого задачи натоварена, та незнам кога ще ги изпълня за да седна пак при вас.

Жаки, стискам палци на мъжът ти! Дай Боже да е най-доброто! Късмет!
Мерси за закуската!


Диди, приятен първи работен  ден! Успешна учебна година!
На всички работещи приятна работа!
На неработещите като мен- приятни ангажименти и приятни срещи с приятелки,приятели.....



            newsm47 newsm62 newsm39 newsm79 1ironing hang   lalalala travel

# 95
  • София
  • Мнения: 1 755
      Добро утро момичета!
  Жаки и Дидиа,благодаря за закуската и кафето! Жаки,стискам палци за изследванията!
  Аз снощи останах малко разочарована от участниците в Биг брадър.Има двама,които ми допадат и поне трима,които още сега не ми харесват.Може би,ще се прехвърля на Денсинг стар,но да видя как ще се развиват нещата.
      Днес е вторник и аз след обяд се отчитам,а сега ще хвърлям по едно ояенце насам,докато пиша.
      Момичета успешен ден и добро настроение!

# 96
  • Мнения: 179
Здравейте отново,благодаря за закуската и кафето.Накратко да ви обясня проблема и да ме посъветвате какво да правя,че за първи път ми се случва подобно нещо.Съседите,с които кущите ни са на калкан(роднини ooooh!)ми поискаха разрешение да строят един етаж нагоре,казах няма проблем.Обаче за да се залепят къщите трябваше да съборят стената между нас и тях,дотук добре,но заваля пороен дъжд и в резултат на него целия ми етаж е за основен ремонт,който вече започнахме от няма и къде.Питах ги дали ще поемат поне половината финанси за ремонта-реакция никаква.Чувала съм,че при такива случаи идват вещи лица и описват щетите,за да могат виновните да платят.Ако сте наясно коя е тази институция,към която да се обърна ми пишете,че няма време,на 29 е годинката на Габи,ще правим и кръщене.Извинявайте за дългия и объркан пост,обаче съм бясна от безсилие.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 755
     
Габи ,ти подписва ли някакъв документ за съгласие?Стената не е ли двойна?

# 98
  • Мнения: 7 480
                            Габи,че кой ви е казал ,че се събаря междинната стена?Дали аз нещо не разбирам или са направили някаква глупост?За първи път чувам,че за да се залепи калкан се събарят стени. Sick В ситуацията която сте , съседите е трябвало да възстановят всичко защото идеята и изпълнението е тяхно.На кого да се жалваш,ами трудна работа.Имат ли разрешение от общината за надстройката?Ако нямат - незаконното строителство,ако имат-строителен контрол.Според мен там трябва да се оплакваш.И който е съборил трябва да направи възстановяване на 100 % за негова сметка.

# 99
  • Мнения: 179
Писмено съгласие не съм дала,строежа е незаконен #2gunfire.

# 100
  • Мнения: 2 028
Здравейте и добро утро !!! Hug Hug Hug
Ех ,че много сте изписали бреййййй Simple Smile
И нова тема захваната! Минах на бегом през страниците- по-късно ще ви прочета
Честито на всички ,които са имали повод да празнуват през тези 3 дни ,докато ме нямаше   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug

От сърце пожелавам всичко най- най- добро ! Hug Hug

През почивните дни доста се поизморих - сменяхме тапетите на една от стаите на село - а аз съм главно действащо лице Grinning
Та днес имам мускулна треска от качване и слизане от един стол- не че нямам нужда де- достатъчно съм закръглена от всякъде Joy Joy
Надявам се днес да си почина на работа Joy Joy- поне съм седнала  Joy Joy
Благжодаря за закуската и кафито!
Жаки -стискам палци! Hug
Габи - вещо лице идва май само ,когато имота е застрахован newsm78

# 101
  • Мнения: 7 480
                        Вещо лице идва само ако се съдят.В случая след като няма строително разрешение за надстройване се поставя въпроса така : Или възстановявате щетите или отивам в незаконното строителство в общината и спирам строежа.Казвам го много рязко.Разбира се,че се опитай со кротце и со благо,но им начертай пътечката ти при отказ от тяхна страна да възстановят разрушеното.Пораженията в помещенията също са за тяхна сметка.Всичко трябва да се възстанови така както си е било преди събарянето.

# 102
  • Мнения: 2 028
Когато на нас ни наводниха апартамента идва вещо лице да оцени  нанесените щети,но имахме застраховка
А като няма документ - елеле мале!
Наистина пробвайте първо с добро,но всичко зависи от това в какви отношения сте с тях и от това колко съвест имат!
Дано се разберете!
Който е патил знае - от моя свекър съм запомнила,че даже и на хвърчащ лист да е ,но да има нещо написано!

# 103
  • Мнения: 179
Толу що ми се обади бабата и ми каза,че нямало да плащат,защото ако ние сме били ги наводнили,те нищо нямало да искат от нас и сина им дойде да ми прави панаир,че нямаоло какво да съм искала от тях.

# 104
  • Мнения: 7 480
                              Габче,ако баба  ми беше с мустаци щях да и викам дядо! Mr. Green На тази приказка ми приличат разговорите с бабата.Какво значи "АКО" ? newsm78 В закона за етажната собственост ,който нанесе щети на друг си ги плаща.Когато ги наводните тогава си уточнявайте щетите,всичко друго е в сферата на чистата фантазия.При застраховка се изпраща вещо лице от застрахователната компания и тя плаща щетитите,а после дали си ги търси парите от нанеслия щета си е друга тема.В сегашното положение , ако не искат с добро при незаконното строителство и са длъжни да изпратят инспектор,който по закон може да глобява нарушителите и спира строежа.

Общи условия

Активация на акаунт