МАРТ е толкова далече, ах че не издържам вече

  • 12 757
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 285
Гледам голяма дружинка за бившата Тина Киркова се оформя, няма ли и насочили се за Шейново?  Rolling Eyes

Аз имам помисли за натам, но съм решила по този въпрос да размишлявам след Нова година  Embarassed

# 16
  • Мнения: 151
Ако някой има претенции - да ходи да си ражда дете и да си кръщава. [/b]

хахах ТОЧНО ТАКА!

Момичета,тази търсячка във форума при мен изобщо не бачка! Търся някоя тема за гимнастика за бременни - искам да ходя на  уроци ,не ми трябват книги или списания с примерни упражнения.И задължително да е в Пловдив.Моля помогнете .

# 17
  • Мнения: 819
Темата наистина е чудесна!!!
Аз женско име съм избрала, но за мъжкото ми е много трудно. Имаше не лош вариант, който щеше да е на свекървата, но умишлено се отказах да е на тяхната рода - все си мисля, че трябва да имат наистина много големи заслуги, че да си кръстя детето на тях, а и хич не съм по тези традиции--при добро желание-да, но да се чувствам задължена на някого - ТЦ, няма да стане и не ми пука дали им харесва или не. Дъщеря ми е кръстена на майка ми и то защото името много ми хареса, тя даже не искаше, казваше ми да не се чувствам задължена и т.н., но просто аз така си бях решила/таткото също нямаше против,де  Grinning / и така.То пък и дядо ми е бил Никола, брат ми също е Николай....голям празник имаме на 6.12.  LaughingСега обаче, каквото и да се роди - няма да е на никой.
На мен също първият път до 8 мес. ми казваха момче и чак накрая видяха, че е момиче, така че нищо сигурно няма докато не се роди.
Аз също от няколко дена усещам бебето/поне така си мисля/..хем е второ и пак не съм сигурна, но няма какво др. да е, даже вчера като се изкашлях и доста силно го усетих, явно се е стреснало  Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,
Да се включа и аз в новата тема,която е много хубава и весела,за разлика от времето.
Аз раждах първият път в Шейново,в общи линии съм доволна,но дочух че много от лекарите вече на са там,има много време до март месец,така че и аз се услушвам за мнения от другите болници.

хубава вечер Grinning

# 19
  • Мнения: 514
Аз раждах първият път в Шейново,в общи линии съм доволна,но дочух че много от лекарите вече на са там,има много време до март месец,така че и аз се услушвам за мнения от другите болници.
И аз мислех и чух ,че някой са напуснали ,но май не е така!Защото като отидох да се запиша --видях, че всички "стари" физиономий са си там!

# 20
  • София
  • Мнения: 5 757
Да се включа и аз в новата тема,която е много хубава и весела,за разлика от времето.
защо, времето е чудесно  Rolling Eyes - слънчева тиха есен.
За Шейново - истина е, че някои д-ри я напуснаха, но моят си е там. Честно казано не изпитвам никакви сантименти по отношение на самата б-ца, бих казала даже че имам неприятни спомени, свързани с първите мигове на майчинството ми, но просто искам да бъде при същия д-р. И да се надявам този път да не съм на ужасния 1-ви етаж и персоналът да не е в отпуска, че малкото останали да си изкарват яда от многото работа върху нас.  Rolling Eyes Ама сега да не го приемете като агитация срещу б-цата. Истината е, и че ме беше хванала здраво депресията, та всичко ме докарваше до рев.

# 21
  • Мнения: 361
купих ги  Party лилави бокушки, много съм щастлива, като малко дете със сладолед. Мама искаше и лилава чанта да ми купи, но ще видя дали няма да е претрупано. Купих си и козметика. Сега ми остава само роклята.
Видях една позната, която работи в Блага Благоева, найстина правят корекции за бременни без да променят цената.
от мен лека вечер. Отиваме на гости на кумувете да гледаме ББ

# 22
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
diananikolova, за изследването аз отидох рано сутринта и затова беше на гладно. Иначе мисля, че не е необходимо, май само за кръвната захар трябва да ти е на гладно. До12.30 си е голям зор да не хапнеш Confused
Elg, честито  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 143
Здравейте момичета и честита нова темичка!fever браво  Hug
Относно името-за момиче сме избрали,но за момче още не!Няма да бъде кръстено на никой.

# 24
  • Мнения: 2 495
Здравейте и от мен Hug
fever, браво за темичката, чудесно си се справила  bouquet ....и честито ви бебе
elq, то не останало много до вашата дата Crazy
Аз се чувствам чудесно след първия работен ден, след 2 седмици отпуска(Божееее, кога минаха ooooh!) и тъкмо се чудя какво да гледам тази вечер-Big Brother или Dancing Stars newsm78 Повече клоня към ББ, че поне там дават нови лица, докато при ДС горе-долу знам кои ще участват...вие какво ще гледате?

# 25
  • София
  • Мнения: 5 757
Аз най-вероятно ще гледам ББ.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
И аз съм твърдо за Биг Брадър

# 27
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Какво е ББ?

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 135

Съкратено на Биг Брадър

Ази84 изтрий си малко писма от пощенската кутия за да ти пратя паролата!

# 29
  • Мнения: 3
Биг Брадър Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт