Варненското чедо загоряло - за листенца есенни е закопняло!!!

  • 14 763
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Insatiable, аз като препатила да споделя, че трябва да спреш за известно време прясното мляко. Веднага ще има ефект. Бъди много внимателна, че с тези алергии на мен до гуша ми е дошло  ooooh! Много е неприятно. Все си мисля, че не пробвах достатъчно да кърмя  Sad

# 31
  • Мнения: 50
Играех в Травиана. Ама изтрих акаунт, че в Икариам ме направиха генерал на нашия съюз и много битки много нещо се водят сега. Не успявам на два фронта. Инъче в Травиана бях в спиида, че в с1 и с2 беше много бавно. Мъжа ми остана да играе там, в с1 и спиид - ако искаш да ти пратя ника му да не се нападате, евентуално. Имам и други познати в травиана дето са напред в класацята и могат да те пазят.
Инъче ако решиш да играеш Икариам - обади се, ще те вземем при нас. Grinning

# 32
  • Варна
  • Мнения: 893
оф и ние сме в травиана, Калина направо е за убиване,дето ме зариби  #Cussing out  Mr. Green аз играя в с1 (STR0NG) и спийда (Gods) , а мъжа ми само в спийда,той е клан лидера  Wink

# 33
  • Мнения: 94
олеее, вълна Травианска заля темичкатаа..
значи за всички травианки да споделя - играч (ката) съм Melska, града ( засега само 1 ) - Melani. на speed сървъра съм. клан :GaMerS, ако има значение изобщо Simple Smile

айде пишете, да видим да не сте близки комшийки ,
Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 94
пък съм шматка..

нека да почерпя макар и виртуално за мини рожденния ден на Алекс - днес навършва 4 месеца:













P.S. Вержи, играч Gods не намерих в спиийда ? и на кой клан е лидер мъжо ти?

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 16:44 от Insatiable

# 35
  • Мнения: 603
Здравейте на всички.

Искам да питам мамите раждали в АГ - VIP относно това какви са условията там.
Ако знаете линк със снимки на помещенията - ще ме улесните повече.

# 36
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Здравейте на всички.

Искам да питам мамите раждали в АГ - VIP относно това какви са условията там.
Ако знаете линк със снимки на помещенията - ще ме улесните повече.

Мисля че пускат да видиш на живо на 7-я етаж какви са условията

# 37
  • Мнения: 109
ехеее..днес страхотно временце...Wink
Ани спа в количката ,4е бяхме на преглед от 14.00 и после...реших да седна на Летния за едно кафенце...машините не работеха из цялата Морска...та ,поръчх,седнах и блажено се заслишах в тихата есен...ама за кратко...дойдоха майки с бебета,дето не 4уват дали им говориш на главата,дойдоха татковците с едни телефони,дето звъняха през 5 мин...и накрая..след 10 мин...се изсипа и едната баба,размахвайки пакет кроасани,дето шумеше ...и това тотално събуди моето блажено спящо детенце на 45 минута....тръгнах,ама ...нема връщане назад..събуди се...това е моята одисея...ще спим вкъщи!

# 38
  • Мнения: 50
Хайде да ви зарибявам да играете ви Икариам - по-готина графика, по - малко битки, малко по-спокойно от Травиан. Важно  предимство  - не могат да ви събарят сградите!!!
http://ikariam.bg/index.php

# 39
  • Мнения: 319
Кво правите бе варненки?!?Бях ви загубила от поглед известно време,ама сега си викам да направя един запис ей така да хвърлям по едно око на темата Wink
Калима  bouquet

# 40
  • Мнения: 250
Как ви остава време за игри бе хора #Crazy

# 41
  • Мнения: 94
Как ви остава време за игри бе хора #Crazy

ми както имаме време за нет, тъй и за игра, бре, жена  Flutter
пък и не може ли и ние да  hahaha окупираме компа за игра, ха, да не е само мъжка привилегия!  bowuu

Марийче, мила, да се регистрирам и там, интересно и цветно изглежда, ама не става нещо.. натискам бутона регистрация и нищо.. стои си инфото за регистрация..

P.S. Опаа, разбрах си грешката! паролата да е дългичка .. та и там съм melska ..
newsm78

# 42
  • Мнения: 50
Insatiable прати ми координати ще те намеря къде си. За играта ще ти пиша там.

# 43
  • Мнения: 2 960
Добре ,че се "изпарих"за известно време от темичката hahahaта да живне.А то не само живнала ,ами направо препуснала в галоп.Ха така Peace
Ние излизаме в Морската градина след  пет и половина  ,но  скоро и аз никого не съм засичала.
Моят синковец пу-пу тази година размина всеки вирус ,всяка кашлица и дръс-дрис... Rolling Eyesдано все да е така Praynig
А всъщност не съм писала ,защото бях доста зле с вратлето.Преди седмица ми се схвана ,та на лекари по снимки ,едно чудооооооооо ooooh!И все повече се убеждавам ,че нашите доФтори нищо не разбират,все по ясно ми става ,че без "връзки за обувки"не вървиш ..ама дори можеш да си замреш от некомпетентност.
Не можах да повярвам ,че нито един невролог в Окръжна болница няма комп.на който да ми погледне снимката-в спешия център я качват на диск ....и нямаше кактака наречените"специалисти" да ми погледнат всъщност какво ми е.Е после мои хора видяха де,ама като цяло тръгнеш ли по указаните пътеки-загинал си bowuu

# 44
айде и аз да се запиша.щом е за варна се вклучвам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт