Варненското чедо загоряло - за листенца есенни е закопняло!!!

  • 14 758
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
моляяяяяяя помагайте.не стига че трябва да си тарсиш д-р да те изражда newsm78 ами и педиатар трябва да тарсиш newsm78 Close ууужжжассссссс.помогнете,насочете ме кам някой кадърен педиатар

# 46
  • Варна
  • Мнения: 893
yuya зависи в кой квартал си...

# 47
  • Мнения: 1 554
моляяяяяяя помагайте.не стига че трябва да си тарсиш д-р да те изражда newsm78 ами и педиатар трябва да тарсиш newsm78 Close ууужжжассссссс.помогнете,насочете ме кам някой кадърен педиатар

 #Shocked

# 48
  • Мнения: 52
ivros,условията на VIP-етажа в АГ са много добри в сравнение с по-долните етажи.Стаите са за една майка с бебе,има място за придружител.Пускат близките.Има телевизор и хладилник,храната е значително по-добра.Чисто е.Интензивния сектор е с две легла.Мисля,че може да се влезе да се види.Аз раждах там преди 3 години и съм доволна.И цената е по-ниска от "Майчин дом",където е по-неудобно.Пропуснах,има и климатик в стаята.

# 49
  • Мнения: 603
Благодаря ти mariyanad

Сигурно ще се възползвам от условията там при раждането.

# 50
  • Мнения: 2 960
ivros ,аз също раждах преди година и половина във АГ на ВИП етажа.Условията наистина са много приемливи.На мен много ми допадна и това ,че  в стаята може постоянно да има твой близък и любим човек.Персонала е много внимателен ,а  избрала ли си доФтора си????

# 51
  • Мнения: 603
daninka избрала съм го.
Д-р Александров - с него се познаваме от доста време и мисля с него да говоря по въпроса за раждането. Първото ми раждане беше секцио, предполагам, че и второто ще е така.

# 52
здравей virginity,мерси че така барзо откликна на молбата ми.няма значение откаде ще е доктора понеже живея в евсиновград,така или иначе ще сам с кола,така че чакам предложения Simple Smile

# 53
ivros и аз сам се насочила в аг да раждам но при д-р георгиев и сащо се замисляме с мажа ми дали да не е   vip newsm78  тези дни ще отидем да разпитаме и да видим и тогава ще вземем решение Rolling Eyes

# 54
  • Варна
  • Мнения: 893
yuya аз специално не мога да ти помогна защото хич не съм доволна от мойта Close Декември мисля да я сменяме, който е доволен от неговото педи - да каже

# 55
  • Мнения: 95
Здравейте, виновна съм че не не пиша но напоследък се ме побъркали едни здравословни проблеми и не пиша. Ходя по гинеколози, че резултатите ми не са от най-розовите но се надявам да се оправя Praynig За протокола - Братанчо е пораснал с цели три сантиметра, но пък за сметка на това е наддал с един килограм. На мама баскетболистчето Joy

# 56
благодаря ти virginity,все си казвам че има време но както има така и бързо ще мине smile3511,оххххх чакам някой с предложения,късмет и на теб със смяната newsm10

# 57
  • Мнения: 1 554
за АГ-то,аз бях на 4 ет. в самостоятелна стая,която се плаща,мъжа ми постоянно киснеше при мен Peace

# 58
  • Мнения: 250
Yuya, педиатри колкото искаш, но дано попаднеш на добър. Прочети малко тук и реши:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281941.0
Аз от мойто педи съм много доволна, но имам познати, които берат ядове и е наистина добре предварително да си готова с избора си на лекар за бъдещия бебок. 

# 59
  • Мнения: 317
Влизам да си  изтипосам сватята Mr. Green, да я видите каква добра свекърва е Joy Joy

цък

Общи условия

Активация на акаунт