Варненското чедо загоряло - за листенца есенни е закопняло!!!

  • 14 836
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 743
няма да ходя, няма да ходя newsm44

ето нещо смешно
много яко Grinning

 Joy Joy Joy

и аз имам да чистя, ама нещо ме е хванал мързела. И утре щяло да вали Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 317
аааа аз се разписах вчера и с чистенето и с готвенето.
чистих банята 2 часа Crazy
днес не съм доволна от кремчето от кухнята Naughty /щото нали аз си ги хапвам hahaha/

кое ви харесва повече ББ4 или Сървайвар?
аз съм за второто Hug

А бе това моето диване много бясно станало напоследък, не стига че не ми спи по цяла нощ и само се вре отгоре ми и ми удря главички, ами и бесней по цял ден като замаяно.
Ама не да се занимава самичко, неееее Naughty компания й трябва винаги #Crazy

# 77
  • Мнения: 3 743
Определено Сървайвър Peace

# 78
  • Варна
  • Мнения: 893
мен са ми безразборни тея предавания, гледам ги от време на време, като няма какво да правя, за сега не съм засичала само Танцуващите "звезди" , но не мисля че ще е толкова ефектно както по италианската или друга телевизия  Tired

# 79
  • Мнения: 34
Здравейте Flutter
Казвам се Калина на 25г. съм, сега съм на квартира м/у Мак Драйв и Колхозния.
Бременна съм, чакаме бебчето към края на зимата. Термина ми е 02.03.2009г.
Това ще ми е първото бебче, но за жалост не е първата бременност. Имам няколко спонтанни аборта в големите месеци, и заради това преди 2 седмици ми направиха серклаж. За това съм и в болнични от самото начало.
Този път вярвам, че всичко ще завърши благополучно Peace
Това е от мен за сега  Wink Желая ви спокойно почивни дни  Hug

# 80
  • Мнения: 1 554
Здравейте Flutter
Казвам се Калина на 25г. съм, сега съм на квартира м/у Мак Драйв и Колхозния.
Бременна съм, чакаме бебчето към края на зимата. Термина ми е 02.03.2009г.
Това ще ми е първото бебче, но за жалост не е първата бременност. Имам няколко спонтанни аборта в големите месеци, и заради това преди 2 седмици ми направиха серклаж. За това съм и в болнични от самото начало.
Този път вярвам, че всичко ще завърши благополучно Peace
Това е от мен за сега  Wink Желая ви спокойно почивни дни  Hug

добре дошла,стискам палци да имаш една успешна бременност и на накрая живо и здраво бебче Hug  bouquet

# 81
  • Мнения: 423
Здравей Калина, стискам палци, този път всичко да се развие както трябва и да гушнеш най сладкото бебче на света Hug

# 82
  • Мнения: 109
здравей,бъдеща мамо Калина! Успех през всички бременеещи дни и накрая да се увенчаят с едно хубаво беб4е!!

Мацки,как сте? не сте във форума,сигурно щъкате навънка...студ ,не студ...
Днес най- накрая купихме ботуши на Елито и пантофи Беко на Анито....сега остава да й взема на рожденичката подаръците и да поръчаме тортата за сряда! Wink

# 83
  • Мнения: 3 743
Здравей, Калина! Успешна бременност и от мен   Hug

# 84
  • Мнения: 1 167
Здравей Калина   bouquet лека и безпроблемна бременност!!

Как сте мацки, какво правите в тез студени дни?Къде хойкате или седите у дома...?

# 85
  • Мнения: 317
Калина  welcome добре дошла Flutter

Днес нападнахме мола с татито и си накупихме, по-скоро той, супер нещица, а аз намазах яки сЮтиени на Триумф Mr. Green
Тьй.... .похвалих сЬ Mr. Green Mr. Green
Ко прайхте виЙ днес?

# 86
  • Мнения: 3 743
Ние днес слагахме климатик и в спалнята, голямо чистене падна  newsm75 newsm79 newsm28  . После пък детето се осра /няма повече да ги ползвам тези Хъджис ли са, Хъгис ли са, не ни понасят май Crazy Party/, повърна и се наложи и да   1ironing wash hang  . Сега съм оставила двата климатика на 21 градуса, ама на мен ми е топло с дълъг ръкав, та се чудех Дидинка как да я обличам  newsm78

# 87
  • Мнения: 3 983
Gali80 Тя лежи неподвижно още слагай и тънка памучна блуза с дълъг ръкав.Общо взето я следи тя ще си покаже дали и е топло или скудено Peace

# 88
  • Варна
  • Мнения: 289
100 години не съм писала.. Embarassed Нещо изпуснах темите и ...
В морската не съм слизала от 1 месец, излизам все около Ботевата градинка.. Все един ден ще се наканя и ще се сапозная с някои от вас ..
Баси студа дето стана  Close иначе излизахме по 2 пъти на ден ,а сега като затворници...Днес ще излизаме обаче..12 градуса, бива щом не вали
Добре сме, детето дебелее и расте, ама много палав беее ... ooooh! Heart EyesИначе на 2 месеца и 5 дни  беше 6,480 кг/60 см,прилича на 5 месечен... Crazy сега не знам колко е вече... Crazy За сега е само на кърма, ама не знам до кога ,че малко е проблемно нашето кърмене..
Обличам го с джинси или дънки , боди дъл. р-в и суичър навън завит е с чувалче ...В къщи е 21-22 градуса, държа го по боди и долница на анцуг, понякога слагам и горница ако реша ,че е захладняло..

# 89
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ние пък нямам е вода от полунощ и сега всичко мръсно тука-даже и ръцете немога да си измия.Бърша се (по скоро май си замазвам ръцете ) с влажни кърпи.Отивам на магазина за вода НЯМА Shocked,4 магазина -няма братче-Изкупили водата тея хора.Викам дИтето ми ще остане жадно  Shockedнакрая намерих 2 бутилки по 1,5 л.та се поуспокойх ooooh!
Направо не ми се влиза в банята Shocked,мивката ми  с чинии пълна-абе ужасТТТТ.Влади се озъби от 6 без 10 Tired и до 12,30 голямо дивяне.Сега уж заспа ама да го видим до кога

Бегби-брях и ти са уреди с покупки  bouquet Peaceче то за нас май все не остава време Sick
на всичкото отгоре съм сама Rolling Eyesи ми е тъпо Whistling Crazy

Общи условия

Активация на акаунт