Да пазаруваме заедно.Сладкарски продукти от ИЛЧОВСКИ 94

  • 57 425
  • 586
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 2 116
Вариантът с жълтите павета е добър, но там трябва да има досто тесен интервал за среща, защото, както Виолет каза, студенко си е сутрин...Така че, ако се каже 10.30, то до 10-15 мин всички да минат, да си вземат нещата и да освободим Ванчето. Другият вариант на мен ми хареса повече, само защото можем да се видим на спокойствие за въпросните 15-20 мин, пиейки кафе и изчаквайки се и после (особено ако сме се разбрали да се чакаме до 11.00часа, например) слизаме долу, взимаме си нещата от колата на Ванчето, и всеки си им бере грижата. Но ако се плаща паркинга, не е коректно да се настоява за този вариант и аз веднага, безропотно приемам по-некомфортния и кратък на пръв поглед - жълтите павета, паркинга пред мястото на мавзолея...

# 406
  • Мнения: 2 142
Паркинга е платен, мился само след втория час или поне аз имам такъв спомен от последния път там, така, че може и да се вредим до 2-та часа.

# 407
  • Мнения: 1 491
И камерите на подземният паркинг заснемват следната картинка - неква тумба жени, след тях подтичкват мъже и деца, се отправят към един СИТРОЕН "СЕКСО", една жена с неустановена лудост отваря багажника и започва да вади некви торби с пакети и пликчета, некви чудесии и започва да раздава ...

 Joy Joy Joy Joy

Където кажете там ще дойда да ви видя, пък аз после ще си ходя до детският магазин на Фокс в МОЛ-а

# 408
  • Мнения: 1 965
violetblue - това и аз мислех да го напиша, ама леееекинко яхнах метлата в предишния пост и .... ми избяга хумора.... Със сигурност ще има арестувани или поне прибрани на подходящи места......
ще гласуваме ли сега.... какво ще правим.....

# 409
  • София
  • Мнения: 2 658
за мен единственото неудобство свързано с МОЛ-а, е че не можем да спрем наблизо дори, а даже ще сме на различни етажи и да се размотаваме в тоя задух и адска миризма на бензин..... Аз всяка събота или неделя ходя до Пикадили и съм до болка наясно с паркингите. Иначе за парите, се плаща след 2-я час, което не би трябвало да възпре никой.

# 410
  • Хасково
  • Мнения: 592
Мили мами , ако може да ми кажете размера на някоя блузка размер 34/36 и 38/40   Hug Hug Hug

# 411
  • София
  • Мнения: 618
Ванче аз да се отчета, пирите съм ги предала на Виолетката и вече я познавам newsm44, много е готина.

та голЕмо чудо и аз я познавам  Mr. Green Mr. Green  newsm19

Имах си аз  Mr. Green, нали сте от отбора на сините  Joy

# 412
  • Мнения: 189
а за вафлените кори ако някой  искамога да му дам телефони и на друга фирма  по мое мнение по -добра

Аз бих се възползвала Simple Smile
Благодаря!
ако искаш мога да ти изпратя каталога им и телефоните ще ги взема утре от заведението че ги нямам вкарани в моят тел

# 413
  • Мнения: 1 965
dreamtex - Този каталог ще бъде полезен за всички. Ако искаш публикувай тук адресите и каталога, а ние ще го прехвърлим и в тортената тема..... Благодаря!!!

Я се стройте за вечерна проверка!!!
Иринка - да
Мишел - в четвъртък имам среща с нея
Петя - да
Блу - да
Дракончето - да
Теди - не
Димитрина - да
Стаси - да
Румя - да

Елспет - не
Дестини - да
Силсав - да
Виолетката - да
Мария - да
котето - на ръка - в петък
Кароли - да
Сана - да
Бадем - да
Дени - да
Парапланерчето  - не
Имам леееекинки притеснени.....  Че ще осъмна в неделя, с една камара неща които не съм поръчвала...... Дано всички мами, се появят днес и утре..... че някои имена не съм ги срещала отдавна...... Confused

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 09:12 от van444eto

# 414
  • Мнения: 2 142
а за вафлените кори ако някой  искамога да му дам телефони и на друга фирма  по мое мнение по -добра

Аз бих се възползвала Simple Smile
Благодаря!
ако искаш мога да ти изпратя каталога им и телефоните ще ги взема утре от заведението че ги нямам вкарани в моят тел

Да, мисля, че за всички, ще е интересно, но за да не е като реклама, ако искаш ми ги пусни на ЛС, пък после, аз, ще ги разпространя, също така Simple Smile

# 415
  • София
  • Мнения: 2 671
Ванче, дано са ти безпочвени тревогите, но тази опасност си я има...  Confused
Няма страшно - ще те отървем по-малко по-малко, ако останат неща. /аз напр. сега се сетих, че бих пробвала блатовете.../

# 416
  • София
  • Мнения: 2 116
Ванче, ако някои от тези 3-4 души не ти преведат утре, може би наистина няма как да ти се завери сметката до събота...Ще трябва наръка...Ако обаче тези 3-4 суми не се появят или не се обядят тези, които ги дължат до утре по някое време, кажи, за да се задействаме някак си...да не се налага да ги вадиш от джоба си...Може би...да обявиш с по-големи букви и по още едно ЛС, че след утре отменяш тази част от поръчката и да се опитаме да я откажем преди да е потеглила...

# 417
  • София
  • Мнения: 1 163
Ванче, аз ще ти се тропна в къщи в събота,защото неделята трябва торта да правя с кувертюра. Ще дойда следобед  или привечер, като свършите Mr. Green, стига да не искаш още помощници, само кажи и мога да дойда по-рано.

# 418
  • Мнения: 1 965
sillsav - Пусни ми телефонче на ЛС. Ще оправим първо твоите неща и веднага ще ти звънна за да си ги вземеш. Ще се справим двете самички. Споко! Прави си тортата. После да почерпиш в другата темичка. А! Донеси си съд за фарситурата, че остатъка ще го дам на Блу да праща колета на Теди. Другото е лесно.

Дими, аз ще ги платя нещата, няма проблем. Всичко се случва. Подготвила съм се да бръкна в тайния резерв..... Така че и някой да не успее.... ще се справим..... Не се знае кой какви проблеми има. Ще изчакам 1 седмица след неделя и ако не се появят "собствениците" на пакетите, ще ви пиша кое ми е в повече. Сигурна съм че ще се разпределят. Няма да променяме поръчката заради разни срокове или недоразумения в банки и т.н. А пък и като преспах тази нощ, и на свежа глава.... си мисля че ще се обадят всички. Какво беше? УТРОТО Е ПО-МЪДРО ОТ ВЕЧЕРТА!!!! Grinning
Момичета, политам по задачки. Ако изникне нещо спешно преди 3 часа, търсете ме по телефоните. Няма да съм на компа до тогава.
Забравих:
Ще се опитам да мина и през Кадемлия днес да взема боята. ще поръчам и шишенца за нея. Парите ще ги оправяме като се видим. Да не тичате пак по банки заради нея.

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 09:18 от van444eto

# 419
  • Мнения: 1 965
Ха, Добър ден!
Откъде да почна.....
Досега си гледах чаршафа-извлечение от банката..... Направо се втрещиха като отидох и поисках извлечение..... Ако ме арестуват за получаване на суми с недоказуеми цели..... да знаете че ще ми носите торти и шоколад в карцера........ Joy
Така! По разпечатка, нямам превод само от Елспет и Котето. С котето се чухме - няма грижи! Елспет...... дано да е жива и здрава и да няма някакви сериозни проблеми. Парите са при мене.Има някои, които дойдоха след като излязох от банката. Тях ще ги изтегля утре. Ще платя и нещата на Елспет, докато тя се обади. Благодаря на всички че бяхте толкова бързи.   bouquet
Второ: Взех синя боя. Цената е 19 лв, а не 22. /черната и червената били по-скъпи/. Поръчала съм шишенцата. Утре следобед ще ги имам. Много ви моля, тези които са ми дали повече пари за боята и не само за нея да ме подсетят като се видим, защото съм убедена че ще се объркам тотално на кой какво имам на връщам. Запомних само Мария че и  дължа 5 лв.... Другите да се обадят.... че ще се отплесна.
Честно да ви кажа..... тотално се оплетох в сметките и спирам да смятам каквото и да било. Ако нещо, някъде съм объркала, казвайте си без да се притеснявате като се видим.
Трето: Днес с Мишел се видяхме на паркинга пред стадиона. На Гурко. Там където спират автобусите за екскурзиите.  Нямаше живо пиле. На този паркинг доста срещи си уреждам и винаги е така. Понякога има автобуси, но паркинга е много голям. А отсреща има и друг - по-малък.  Води се синя зона, но никога не са ми искали талон, особенно като си стоя до колата. ще си взема 2-3 талона за всеки случай ако се разпискат, но едва ли. В 10.30 половината паркинг беше слънчев. На 10 метра има кафене на ЕВРОФУТБОЛ. Не става за сбирка, но паркинга е идеален. Ако някой е приритал за кафе -може да си вземе от там.  Предлагам ви, да се видим там, защото на паветата  се оказа че е платен паркинг. Питах полицая, горе долу му казах за какво става въпрос. По принцип нямало проблеми, но зависело кои "колеги" ще са на работа. Някои били благосклонни, други се репчели. Така че, да не рискуваме. Това е от мен.
Тази вечер, заслужено ще изляза да  Drunk /нищо че не пия/. Така че ако има нещо спешно - по телефоните.
Кажете си мнението за стадиона

Общи условия

Активация на акаунт