препоръчайте ми къде да раждам в София

  • 9 664
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Моя лекар ми каза" Отивай да раждаш там , където има не 1000 а 10 000 раждания на година, защото ако стане нещо хората да реагират правилно" Е отидох в Шейново, стана "нещо" и хората реагираха като професионалисти. Един лев не съм дала за нищо, бяха суперр внимателни и се държаха човешки! Много съм доволна!  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 368
Аз родих в Тина Киркова. Много съм доволна от всичко и пак бих родила там. Късмет   bouquet

# 17
  • Мнения: 238
Лежах в Окръжна болница 1 седмица, но раждах в Токуда.  Peace
Не ми се иска да се сещам за обстановката и отношението на персонала в държавната болница (бях БЕЗ уговорка) #Cussing out
Препоръчвам Токуда и заради неонатологичния екип, който е повече от важен  Peace
Единствения недостатък на тази болница, както беше писала и друга майка, са парите. Не съжалявам обаче за нито един лев, който съм дала там.

# 18
  • Sf
  • Мнения: 978
Предвид факта, че ще раждаш по празници, бих избрала Майчин дом.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 603
Виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89850.0
В здравния ще намериш и по няколко отделни теми за всички родилни домове.
Късмет, кураж и леко раждане.
 Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 1 735
Всяко раждане, според мен, протича различно и зависи от мн. фактори.От всяка болница има доволни и недоволни.Иначе аз раждах в Т. Киркова с уговорка,има и официална тарифа,но има  и мн. доволни,които не са плащали.Във ВИП-а бебчето може да си е при теб непрекъснато.За останалите стаи не знам.Успех в избора!

# 21
  • Мнения: 9 973
родих в Шейново и пак там бих родила

# 22
  • Мнения: 207
Родих преди 1 месец със секцио в Майчин дом. Избор на екип - 550лв. на касата на болницата. Бях на 12ет. и бебето си беше непрекъснато при мен. На 7ет. бебетата не са при майките, а и там обстановката е кофти. Леко раждане ти пожелавам, където и да е  Hug

# 23
  • Мнения: 822
Родих в Шейново и съм много доволна.Аз също съм с RH- и там ми я биха след раждането без пари,така че не е само в МД.Успех и леко раждане.

# 24
Давам още един глас за Окръжна болница, родих там сина си през 2006 г. и съм много доволна от професионализма и отношението на хората. Живот и здраве възнамерявам да раждам там и второто си дете. Успех на всички бъдещи мами!

# 25
  • Мнения: 961
Токуда. Много съм доволна от израждащия лекар. Е, сестрите може да се държат и по-добре, но сме в БГ все пак.

# 26
  • Мнения: 250
Здравей!
Аз раждах в Тина Киркова без уговорка и съм много доволна, бях в обикновена стая и беба си беше при мен.Никой не ми е искал пари "под тезгяха".Ако те интересува има цяла тема за болница Тина Киркова(Раждане в Света София  бившата Тина Киркова).
Успех и леко раждане  Peace

# 27
  • Мнения: 5
Здравейте ,моя термин също е на 26.12.2008 и съм решила в Света Ана (бившата окръжна), да раждам.Някой знае ли как са цените там ?

# 28
  • Мнения: 78
Здравейте дайте повече информациа за раждане в болница Токуда
Благодаря ви предварително

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте ,моя термин също е на 26.12.2008 и съм решила в Света Ана (бившата окръжна), да раждам.Някой знае ли как са цените там ?

500 лева струва изборът на екип, като цената е една и съща за нормално раждане и секцио. Плаща се на касата на болницата. Щом си избрала екип ВИП-стаята е безплатна. Това е всичко, което плащаш. Успех и здраво бебе!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт