Ето моята любима питка, покажете и вашите! - 2-ра тема

  • 115 077
  • 364
  •   1
Отговори
# 180
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
mari_eta, благодаря ти за комплимента! Blush Много ми хареса питката с краченцата от твоя албум!   bouquet

Вече си набелязах каква ще е следващата питка... smile3521

Пожелавам ти до краченцата и рокличка да сложиш Peace!

# 181
  • Мнения: 774
mari_eta, много си мила! Благодаря ти!  bouquet

# 182
  • Мнения: 2 587
Правих "Митковата питка" на pepika и стана чудесна,за съжаление преди да успея да я снимам свърши  Sad ,но следващият път ще снимам.

# 183
  • Мнения: 1 283
Правих "Митковата питка" на pepika и стана чудесна,за съжаление преди да успея да я снимам свърши  Sad ,но следващият път ще снимам.
Ееее, Hug много се изкефих, че питката на големия ми син вече се казва "Митковата питка" !!!! Определено детето заслужава  Peace. Другият път я снимай, за да се насладим всички!

# 184
  • Мнения: 2 587
Другият път ще е утре,че моят мъж много я хареса и цял ден ми се моли и облизва пак да направя,дано да стане като за снимка  Grinning

# 185
  • Мнения: 2 587
Ето я и "Митковата питка" преди да влезе във фурната:


Ето я след това:


И начупена:


Нямах обаче кисело мляко в хладилника,та сложих заквасена сметана,но пак си стана страхотна. eat

# 186
  • Мнения: 22 867
Ееех, тоя Митко, тоя Митко.........На каква пита само е вдъхновение! pepika, да ти е живо и здраво момчето!  bouquet
jmoto, страхотна е!  chef  bouquet

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Май само аз изпуснах рецептата на прословутата Миткова пита. Помогнете ми моля, кажете къде да я погледна  Embarassed Mr. Green
Страхотно изглежда   bouquet  bouquet  bouquet

# 188
  • Мнения: 2 587
Рецептата ми е почти една и съща, зависи какво имам като мляко в хладилника.
Тази я правих с една чаша прясно и една чаша кисело мляко, едно кубче мая, сол и захар по една супена лъжица, пет яйца. За тези продукти/умишлено измерих брашното/ ми отиде точно килограм и четиристотин брашно.



За оформянето:
Разделяш тестото на Четири топки, като четвъртата е по-малка за топчето в средата.
Трите топки ги разточваш малко по-големи от тавата, мажеш ги с разтопено масло, като последната не я мажеш. Режеш първо на четири колелото, после тези четири на още четири, стават 16 триъгълника. Започваш да ги навиваш, като кифлички и нареждаш, както съм показала в тавата. Първо около краищата на тавата, после в средата около топката.

# 189
  • Мнения: 498
Ето и питката, която направих за 40 дена на синчето си.

Не се вижда много, но стана великолепна на вкус.


# 190
  • Мнения: 7 424
Ето и питката, която направих за 40 дена на синчето си.

Не се вижда много, но стана великолепна на вкус.


   Изглежда фантастично! Hug Да е жив и здрав сина ти! Heart Eyes

# 191
  • София
  • Мнения: 2 908
Ина питката изглежда страхотно,живо и здраво да е момченцето ти   bouquet

# 192
  • Мнения: 765
Направо шедьоври има тук. Всички питки са прелестни   bouquet
Ето и моята за кръщавката на съпружеското тяло.

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ето и моята за кръщавката на съпружеското тяло.
Поздравления, приказна е  bouquet

# 194
  • Мнения: 22 867
ina.gg evak , великолепни питки показвате, момичета! Удоволствие е да се гледат!  chef  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт