Big Brother 4 - Lost in the garden

  • 91 525
  • 4 812
  •   1
Отговори
# 4 725
  • Мнения: 314
Никой ли няма да каже какво говори Тошко да не се е разкрил

# 4 726
  • Мнения: 2 759
...Ангелче,не може ли поне на лични  Mr. Green
                      Тц, не мога... Ама сега ще вляза и ще докадвам, ако още е интересно... Eeeee, късно - дават жените...
                      Обаче тази вечер е било брутално  Shocked...
                      Иванина към Ирена: 'Абе според теб Жени нормална ли е?'  Rolling Eyes и започнаха да си говорят, че ги плаши... нещо в погледа и...

# 4 727
  • Мнения: 197
Slav4e,стига си стояла в темата за Горещо, и ела тука да ни осведомиш, какво е казал Тошко...  Mr. Green

# 4 728
  • Мнения: 1 554
Тошко нещо си говореше подигравително

Тошко гладен ли е,некви ей такива Rolling Eyes истървах докато си усиля звука,е го махнаха Tired

# 4 729
  • Мнения: 2 018
И аз не гледах в тоя момент.
Хайде казвайте и да си лягам, че стана много късно.

# 4 730
  • Варна
  • Мнения: 482
Тошко говореше нещо, че се чувства ужасно всеки един час, много се е надценил като е влязъл в ББ и си е мислел, че може да се прави на луд. Отношението на другите към него било едно празно, сякаш той не съществува и се питаше той ли е виновен за това отношение или то е такова към героя един вид, който той играе.  Каза, че не може да издържи повече и затова влиза вътре в самолета малко да си почине от ролята, която играе. Определено се чувства много изтормозен.  Шептеше през цялото време към камерата. Дори нещо спомена, че поне е видял какво е преди да излезе.

# 4 731
  • Мнения: 4 435
Slav4e,стига си стояла в темата за Горещо, и ела тука да ни осведомиш, какво е казал Тошко...  Mr. Green

 Blush,сори,гледах една песен.
Ми седеше си на диванчето сам,гледаше към камерата и викаше-Аз съм жалък,жалък съм.Не издсържам.Надцених се,много се надцених.Мислих, че ще влзена,ще играя....дъра бъра,не чувах всичко,защото шептеше. Тъжен беше много.Вика,разбрах поне как се отнасят към такива хора,сто пъти едно и също- гладен ли си,гладен ли си,насран ли си. Confused Точно не мога да кажа думите му понеже не се чуваше добре,шептеше той.Утре трябва да го дадат в 20 часа.Но ми стана тъжно.

# 4 732
  • Мнения: 2 018
Diana_gr   bouquet  Slav4e_Av4e    bouquet

# 4 733
  • Мнения: 7 914
много тъжно наистина Sad

# 4 734
  • Мнения: 4 435
Бо  Hug

Сега пуснаха жените.Мила нещо спори с Ирена.

# 4 735
  • Мнения: 197

 Blush,сори,гледах една песен.
Простено ти е  Mr. Green
Утре нали ще има лайф?И някой знае ли какво ще става на него?Номинации имаше ли?

# 4 736
  • Мнения: 4 435
Дадоха им батерии за смяна.Някоя не си ги сменила,май Емилия,ама не гарантирам,защото имала чертички още.Ирена й скочи,че трябва да ги сменя,и че ако е решила да пести батериите на ББ ок,обаче каквото каже ББ трябва да се спазва.Взеха да спорят.И ББ ги прекъсна за да каже,че е нарушение да не се изпълнява каквото е казал,и ще бъдат наказани.

# 4 737
  • Варна
  • Мнения: 482
Преди 10 минути даваха Ирена, Иванина и Таня. Таня каза, че в нейното село Алтимир, Врачанско се разчуло, че тя ще участва в ББ и някаква жена от селото срещнала майка й и питала вярно ли е, че дъщеря й ще участва. После казала, че няма кой да гласува от селото за нея, майка й отговорила, че все пак другите ще я харесат, защото е вярваща и т.н., жената отговорила, че дъщеря й нямало да спечели все пак. Това беше пример за това колко злоба има у хората.
След това обсъждаха Жени, че е странна и нещо в погледа й ги плаши и вероятно нещо е преживяла.
Сега нещо пак се карат - мачът се поизнерви.

# 4 738
  • Мнения: 246
Жени не си смени батериите, и наказаха жените току-що, но ББ не обяви какво ще е наказанието ......... много задрямал глас извади, явно и на него му се спи

# 4 739
  • Мнения: 4 435
Сега Мила и Иванина се скараха.Мила пак крещеше,и Малон полудя и ги нареди набързо да си налягат парцалите. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт