Целулит

  • 28 784
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
Памси, Черен шоколад, ползвам един продукт на Кларанс, концентрат от който се слагат 8 капки към лосиона за тяло, който използваш всеки ден, но е скъпичък - 120 лв е. Аз го ползвам като го смесвам с антицелулитен по-евтин - на Дева например или Билка. И така се получава.

 newsm78 Да видя само за колко време ще ми стигне, че ми идва малко скъпо.

# 16
  • Мнения: 3 314
 smile3506   мисля , че ще се спра на метода с плика  newsm62

# 17
  • Мнения: 2 803
От нищо не ми се маха целулита. Независимо, че съм слаба и с какво ли не се мажа. Само се позаглажда и пак същото...... ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 258
smile3506   мисля , че ще се спра на метода с плика  newsm62

Поне е евтинко. Laughing

# 19
  • Мнения: 3 314
smile3506   мисля , че ще се спра на метода с плика  newsm62

Поне е евтинко. Laughing
   

за 120 лв. колко пликчета ще купя ...  Whistling

# 20
  • Мнения: 1 258
ми незнам колко,но определено ще има и за внуците ти hahaha

# 21
  • Мнения: 4 053
От нищо не ми се маха целулита. Независимо, че съм слаба и с какво ли не се мажа. Само се позаглажда и пак същото...... ooooh!

точно така съм и аз,
не, че е кой знае колко, ма го има  Sick

# 22
  • Мнения: 1 318
При мен се появява само като много се запусна, но при стискане на кожата пак си има. Помага ми много масаж с диск (онзи с гумените бодлички), но трябва да е всяка вечер. Не ползвам антицелулитен крем, само хидратиращ. Сега се сдобих със специален клин за тренировка. От нетърпение го сложих в неделя докато чистя и като свалих и видях колко вода има.... Може пък да има ефект. Мързи ме да си слагам найлони по краката.

# 23
  • Мнения: 4 053
тази, с клина сякаш е по-добрата идея от варианта с плика  Crazy

# 24
  • Мнения: 1 258
Поне не шумка Peace
Shirley-Ann какъв е точно клина?да не би да е от тия неопреновите дето се водят и за отслабване? newsm78

# 25
  • Мнения: 1 318
Точно такъв - неопренов. Купих го от един приятел, който държи спортен магазин.

# 26
  • Мнения: 1 258
Такъв виждах в един спортен магазин,(намислила съм да си купувам гирички,та влезнах да видя цени) и струваше 25 лв.но не съм сигурна дали ти обхваща целия корем или само до половината и бедрата?

# 27
  • Мнения: 4 053
Точно такъв - неопренов. Купих го от един приятел, който държи спортен магазин.

сещам се, аз съм ги виждала в Каулфланд

# 28
  • Мнения: 1 318
На мен ми обхваща целия корем и е до коленете. Има размери. Май 20 лв беше...

# 29
  • Мнения: 1 258
И има ли ефект?Потиш ли се?Аз само въпроси задавам,за което ще ме извиниш   bouquet,но ми е интересно и ако ефекта е същия като при торбите,ще си взема и аз Peace

Общи условия

Активация на акаунт