Целулит

  • 28 867
  • 188
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25
Момичета ,  в чужбина съм.тук една процедура е $ 85 .ако е  пакет от 10 струва $750.много е даже и за тукашния стандарт.ако искам да ми го направят масажа на мен плащам половината цена.не винаги имам възможност.но се опитвам да си търкалям ролките сама ,не е лесно да си докопан до задните части,но поне краката отпред са ми гладки.хахахаха.ето ви и сайта ,който обещах.скъсах се от търсене обаче.шегувам се.

http://www.sbssystems.net/?p=2&tm=64&lm=30

обадете се и питайте дали поравят LPG процедури или ENDERMOLOGIE или противоцелулитен масаж с LPG aparat

# 76
  • Мнения: 4 053
пепи, не съм разбрала, че си в чужбина, сори за досадните въпроси,
и мерси за инфото  Grinning

# 77
  • Мнения: 25
Moni хич да не ти пука.то нали за това сме тука ,да питаме.ако искате инфо ще давам.жалко ,че съм далече само.аз много искаш да се свържа с някоя девойка дето го практикува същото в БГ ,че да обменяме опит.ама за сега няма.ама вие мацки,ако си намерите салон дайте ми кординати.незнам дали ви споменаш по-горе,но не става за бременни и такива които имат някаква форма на рак или тумор.междувремено незабравяйте водата и движението.питайте,ако знам ще кажа без бой smile3525

# 78
  • Мнения: 3 463
Аз също живея в чужбина и съвсем наскоро привърших 20 серии с LPG, резултат нулев, защото не броя един сантиметър по-малко от подгръдната обиколка и бедрата, за другите части, които измерват промяна няма. Целулитът изглежда съвсем малко по-добре, но съм много разочарована. Естествено като им казах, че резултатът е никакъв, отговорът беше, че трябвало да спортувам, което за мен е плоско обяснение и отбиване на номера. Разбира се, че би било по-добре, но когато нямаш време и след прехвалената реклама, логиччно е да очакваш някакъв резултат, който се дължи главно на LPG, иначе можеш да практикуваш диета, спорт и мазила и без него. Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 865
Аз в момента ходя на процедури в един салон.
Първо правих серия от тангентор + ултразвуков апарат + вакумно разбиване на целулита

Ефект - нулев, ако не броим гладката кожа и много леко заличаване на стриите  newsm78 (а някъде четох, че стриите били вечни)

Сега продължавам със серия от йодна маска за тяло + ръчен масаж
 От това ефект ми се струва, че има, ако не броим, че масажистката така ме наби, че съм синя цялата  Joy

Струва ми се, че ръчният масаж си е най-добре. Маски правят в много салони, преди бях посещавала на Спарта масажния център и за 3 процедури с восък и водорасли бях намалила 2 см обиколката на краката. Но с моята клаустрофобия не издържам да ме завиват с огромни електрически одеала в малки пространства  Rolling Eyes

Сега съм решила следващата серия да е с безиглена мезотерапия - някой ако има отзиви за нея, моля да сподели.

Пропуснах да кажа, че съм с предпоследна степен на целулит, въпреки, че нося размер S, така че моето мнение може да не е толкова обективно.
Както знаете видимият целулит в право и легнало положение си е заболяване и отстраняването му е трудно.

# 80
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз се бях навила да правя процедурите с водорасли, но в споменатата книжка прочетох, че ефектът е за момента (с процедурата се изхвърля задържаната вода, но тя се набява с първото пиене) и се отказах.

# 81
  • Мнения: 25
Целулита представлява мастни клетки,вода и отрови натрупани в депата на кожата.машината увеличава циркулациятра на кръвта и раздвижва оттичането на лимфните възли.За това е нужно да се тренира и да се пие много вода ,зада може по някакъв начин тези флуиди да бъдат изхвърлени от организма.мазнината според теб къде да отиде,ако не се потиш? два са начините -пот и урина.няма да стане от самосебе си ако не се потрудиш и ти.Плюс това и терапевта е много важен ,казах го вече.Но казах също ,че предимствата не са само премахване на целулита,има и терапевтичен ефект,и кожата става по гладка и блестяща,защото се увеличава производството на колаген .ама нали сме свикнали да се навикваме без да се вслушваме.нямаш нужда от 20 процедури .аз имам клиента на 54 год.,която след 4-тата процедура имаше видима разлика.сега идва веднъж на 4 седмици да поддържа резултата.защото ,както знаеме всички целулите е в гените ни.рано или късно се появява отново .не ти е виновна жената,правилно ти е казала-спорт.

# 82
  • Мнения: 25
Извинявам се ако съм прозвучала грубо.Не искам да се заяждам ,напротив ,нали сме тука да споделяме опита си. Уважавам факта ,че ти сподели своя.не съм се записала в темата ,за да рекламирам продукти.Просто е трябвало да дадеш малко от себе си и е щяло да се получи чудесен резултат.Съжалявам ,че си загубила време и пари за нищо.Ела при мен на процедури и ще видиш резултат.

# 83
За мене най - доброто средство за целулита са иглите и антицелулитните масажи. Сега ходя на поддръжка .

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 00:29 от ivee

# 84
  • Мнения: 1 258
За мене най - доброто средство за целулита са иглите и антицелулитните масажи. Сега ходя на поддръжка .


Ле-ле мацкааа,тръпки ме побиват само кажеш думата ИГЛИ Sick #Crazy

# 85
  • София
  • Мнения: 865
Аз за това питах за безиглена мезотерапия..  Thinking

Някой да е ходил?

# 86
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
аз съм ходила на безиглена, но то беше като част от процедурите и не мога обективно да ти кажа дали е помогнало за резултатите или не.. от 10 процедури 2 ми бяха мезотерапии, аз направих 2 по 10 и останах доволна, след 8мата процедура (да кажем в период от 10 дена) бях свалила 2кг, което си личеше и по дрехите и видимо..

# 87
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Няма да е лошо като разказвате за някоя терапия да пишете колко време е траел резултата.

# 88
  • Мнения: 93
За мене най - доброто средство за целулита са иглите и антицелулитните масажи. Сега ходя на поддръжка .
имали някой който може да ме информира за тези игли,какво представляват,колко струва,каде има newsm78

# 89
  • Мнения: 72
Който се интересува от безиглена мезотерапия да посети изложението на красотата!

Общи условия

Активация на акаунт