Отговори
# 15
  • Мнения: 112
Инфлуцид по едно сутрин преди градина и вечер след нея. С инфлуцида и изопринозин - по същия начин, но половинки. Действат с натрупване така, че това отива месец - два - три. Както прецениш сама. Ако решиш, че напразно тъпчеш детето с хапчета, без да му има нещо, спирай ги. Това ни изписа д-р Николов - УНГ, та с тази рецепта съм го спасявала от разни вирусчета. Изопринозина е противовирусен, противоинфекциозен препарат. Дозата, която ти казвам е минимална - в смисъл, че поддържаш някакво ниво с нея.
Другото, в което още не съм се убедила, че помага е Осцилококцинум. Независимо от това имам и от него  - вкъщи е една малка аптека... Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 122
Аз давам респивакс , пръскам в носа флексоназе и ринитал за смучене . Всичко това профилактично.

# 17
  • Мнения: 381
Аз като усетя че се разболява давам есберитокс/първия ден ако ми е възможно през час,а следващите дни намалям постепенно до 3 на ден/Иначе в момента пак опитвам с Коластра/на Аквасорс/А допреди месец давах суприн на гладно една лъжичка мед с пчелен прашец в него.Моля се да се разболяваме по-малко тази година че вечеее #Cussing out

# 18
  • Мнения: 122
Петя, в коя детска градина ходи Дани?

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Аз да се запиша, че да не ви изтърва.
В София съм от няколко дни на едно обучение( Дидка, ставам ти колежка  Laughing) и се побърквам. Добре си взех лаптопа и в залата има нет. Иначе в апартамента, където ни настаниха, стърчи един изпокъсан кабел на БТК и не се надявам на постоянен достъп Tired

# 20
  • Мнения: 1 128
Танче честита нова къща!
http://olocards.com/cards/FAnewhome.jpg

А по въпроса за имуностимулаторите - оказа се, че на Дени и действат по обратен начин - разболява се. Педито каза, че имала още няколко такива дечица.

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 13:24 от dibo

# 21
  • Мнения: 4 370
Димана, честита ти нова работа! Хайде , пожелавам да е и много доходна и приятна най-вече!  Wink

# 22
  • Мнения: 381
Тони,Дани ходи в 30 градина /Космонавт/Доволна съм засега Peace

# 23
  • Мнения: 67
Здравейте мами,
пристигнах благополучно в Германия. Моите приятели ме посрещнаха и още снощи си направихме нощна разходка из прекрасния Дрезден. Ще почивам тук 3 дена и после заминавам за университетското си градче и се хващам сериозно за специализацията.
Поздрави на всички

# 24
  • Мнения: 120
раждах нормално, без уговорки и съм много доволна от отношението на докторките и сестрите, които ме израждаха. След това бях във ВИП-стаята - там условията са перфектни! На мен много ми хареса, тъй като бях сама в стаята и можах да си почина добре след раждането. Другият голям плюс на стаята - освен самостоятелната баня със собствен бойлер и неограничено количество топла вода - беше, че близките можеха да ми идват на свиждане в стаята колкото и когато си искат - е, естествено и ако и аз исках Wink

Много ти благодаря !!!   bouquet Hug
Ние с azi84  пишем в отчетната тема на мартенските мами 2009 и тази информация за шуменското родилно ми е  много полезна, защото  бях чувала какво ли не ... включително и доста безумни неща. Мен ме интересува също ВИП-стаята предварително ли я заявяваш или е въпрос на късмет, ако е свободна?

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 12:43 от poli24

# 25
  • Smallville
  • Мнения: 994
Здравейте мами,
пристигнах благополучно в Германия. Моите приятели ме посрещнаха и още снощи си направихме нощна разходка из прекрасния Дрезден. Ще почивам тук 3 дена и после заминавам за университетското си градче и се хващам сериозно за специализацията.
Поздрави на всички
Радвам се за теб,Леми.Успех от тук нататък!

# 26
  • Мнения: 4 370
Леми, успех и от мен!

# 27
  • Мнения: 2 609
Танче, честита нова къща, да я напълните с дечица! family6
Димана, честита нова работа!  Hands Thumbsup
Леми, всичко най-хубаво! smile3523

# 28
  • Мнения: 62
Дари, Кари - благодаря!  bouquet

Покрай новия апартамент ще имам късмета и за нова кухня! Peace
Така че, моля ви споделете - вие какви уреди ползвате? От какво сте доволни и от какво не Praynig
Снощи четох до 2 часа тука във форума относно дом. уреди, но на вашата преценка и мнение имам най-голямо доверие! Факт е и първата покупка - съдомиялна Беко! Grinning Нямам търпение да я пробвам! smile3508 Все си я представям докато мия сега чинийтечасове наред с болки в кръста. Mr. Green

Леми - willkommen in Deutschland und viel, viel Spass bei DEINEM Start!
Ще очакваме с нетърпение и по-нататъчни включвания! Party

Поли, Ази - желая ви лека бременост, лесно раждане и един прекрасен "резултат" накрая! Hug
Аз също раждах март, сомо че тази година Wink Ако имате въпроси или нещо друго на сърце - съм на ваше разположение! Само някой път отговарям по-късно, че не всеки ден съм на компа.
ВИП-стаята за съжаление не можеш да я резервираш. Можеш да останеш в нея, ако е свободна, когато раждаш. Струва 30 лв. на ден. Аз бях в тази стая и не съжалявам! Ана Мария се роди 2.450 г. и затова трябваше да стои в болницата 7 дни. Мен искаха да ме изписват след 3 ден. Тъй като бях в "платена стая" им заявих категорично, че оставам и ще си плащам, но бебето си няма да оставя само! Naughty Не съм сигурна, дали щях да имам избор ако бях в "обикновена" стая ooooh! Иначе доколкото знам има и още няколко стаи, които са изцяло обновени, за 2 души. Те са подобни на ВИП-а, но без телевизор и телефон. Но там посещения от близките в стаята не са разрешени.
Иначе нашия татко гушкаше малката ни дъщеричка 2 часа след раждането. Heart Eyes

Уф sorry пак се увлякох в писането Embarassed

Кари, моля те, намали малко броя на децата в поста си, че ако трябва да ги раждам всичките, отсега се отказвам Joy

# 29
  • Мнения: 4 370
Препоръчайте ми добър детски психолог в града, плс!

Общи условия

Активация на акаунт