Бързам за в час, че съм първокласник вече аз!

  • 21 901
  • 367
  •   1
Отговори
# 360
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Дарина не е носила домаяно удома,шсичко пише в уюилище.
Миналата седмица кашляше,но слава-богу се оправи.И аз и давам осцилококцинум,профилактично. Peace

# 361
  • София
  • Мнения: 8 932
Монката от ДГ не ми е боледувал, надявам се да не почне сега. Иначе доколкото знам отсъствията са само срещу бележка от доктора. И за училище не дават лесно бележки, без температура няма шанс.
Аз съм доволна от занималнята, пишат си там домашните, нямам никакъв ангажимент.

# 362
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Може ли и още един първолак във форумските редици   bouquet

Моята пораснала дъщеричка Йоана вече е в първи клас и до тук положението е много добро. За да съм в час изчетох доста назад и съм вече много по-спокойна за училището. В смисъл, че явно всички мами се вълнуваме от едни и същи неща - домашни, ченгелечета, дисциплина и т.н.

Та в тоя ред на мисли - как се справят с дисциплината във вашите учлища? В нашето учителката е измислила следната система за мотивация за добро държание - в края на всеки учебен ден на децата, които са били най-послушни в клас им дава по едно червено пластмасово жетонче. В края на всеки срок броят кой има най-много жетончета и за първенците ще има награди. Не е казала какви, за да има стимул. Е, ние имаме вече няколко дни без жетонче, ама е много палава малката  Heart Eyes

Успешен ден на всички с много шестички !!!

# 363
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Хмммм,не знам дали това с жетончетата е добра идея. newsm78

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 11:30 от Фантичка

# 364
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Ами да ти кажа, първия път когато не и дадоха жетонче, като отидох да я забирам, милата плачеше и ми стана много криво.  Но пък има наистина невероятен успех тази схема. Много повече се старят да слушат децата.

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 10:45 от Milenni

# 365
# 366
  • Мнения: 1 817
да се запиша и аз wavey

Днес Крис остана в къщи. Ами не е съвсем добре, няма апетит. Така че не искам да рискувам. На лекар ...ще видим дали да го водя, само ако кажат, че трябва бележка или видя, че се влошава. То аз съм си цял лекар и без това едно и също изписват всеки път Rolling Eyes
Гледам в списъка доста мами от Варна има, ама не се вясват. Олинце ни отсрамва Wink Тя се разписва всеки ден Laughing Hug

Все се каня да ви пусна едно фото на Крис. Умората доста го беше налягнала след първите дни в уч-ще и заспа в движение Joy

Ето :

# 367
  • Мнения: 7 263
Марио бил твърде зрял за възрастта си.  Tired

Би ли го разтълкувала, като за по-светлокоси персони  Tired Embarassed. Това упрек или положителна констатация е?
Олинце и аз разчитам, мойте да се окажат скрити гении  Peace Flutter Flutter Flutter, защото инак трябва да се примиря с факта, че стопанисвам обикновени диванета Crossing Arms
Миленка  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт