Дързост и красота- 13 фатална....но за кого ли?!

  • 16 850
  • 251
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 496
За сестрата на Стефани писах аз. Flutter

Томас/Томазито е синът на Рич.
Кейтлин/Зъблич е стажантка във Форестър, Хектор е неин баща. Той пък е пожарникар и спаси Амбър от пожар. А майка на Кейтлин е Саманта- дизайнерка и приятелка на Рич от детството.

Близначките ги дават чат-пат, но нищо интересно.

# 91
  • Мнения: 0
marsia, благодарности и от мен за преразказа   bouquet
Галя, аз отдавна знам, е Тейлър ще се върне, а сега благодарение на вас гледах в аванс и как се вижда с Рич и с Брук, ама нали английския ми куца едно не разбрах - защо толкова дълго не се е върнала?  newsm78 Миналия път като беше при Омар в началото имаше амнезия, нали?  Thinking А сега каква ще да е причината? Айде бРичко може и да го е разлюбила, ама така ли се зарязват три деца?  newsm78

И аз се чудя коя сестра на Брукасита се има предвид, че ще тръгне с Ерик? Едната е Кейти дето беше на сватбата, а има и Дона, за която не са давали нищо от първия сезон насам   33uu  А как ли ще реагира Кралицата-майка на още едно посегателство от Лоугън, макар и не любимата и снаха...  newsm62

Djindjari, аз имам друга номинация за залюханяк № 1 в ДиК  Wink и това е Рик. Мисля, че момчето доста се старае да отнеме първото място в това отношение на чичо си Торньо  yes

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 09:53 от Puhi-muhi

# 92
  • Мнения: 4 496
marsia, благодарности и от мен за преразказа   bouquet
Галя, аз отдавна знам, е Тейлър ще се върне, а сега благодарение на вас гледах в аванс и как се вижда с Рич и с Брук, ама нали английския ми куца едно не разбрах - защо толкова дълго не се е върнала?  newsm78 Миналия път като беше при Омар в началото имаше амнезия, нали?  Thinking А сега каква ще да е причината? Айде бРичко може и да го е разлюбила, ама така ли се зарязват три деца?  newsm78

И аз се чудя коя сестра на Брукасита се има предвид, че ще тръгне с Ерик? Едната е Кейти дето беше на сватбата, а има и Дона, за която не са давали нищо от първия сезон насам   33uu  А как ли ще реагира Кралицата-майка на още едно посегателство от Лоугън, макар и не любимата и снаха...  newsm62



За Тейлър и аз това се чудя- за децата.

Ти остави, ама те доста жени от с-во Лоуган се изредиха на Ерик- майката, Брук, а после и Дона/мисля, че тя ще бъде/.

# 93
  • Мнения: 0
Ти остави, ама те доста жени от семейство Лоуган се изредиха на Ерик- майката, Брук, а после и Дона/мисля, че тя ще бъде/.

Вярно, че доста Лоугън се хвърлят на Ерик, но и семейство Форестър дава достоен отпор - всички се изреждат на Лоугън-Бруковица, така че резултата ще е равен 3:3  newsm62

# 94
  • Мнения: 4 496
Не знам за отпора, но по немските серии Торн се вихри с Дона нещо.

# 95
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
 В сапунките има един синдром, който се нарича SORAS (Soap Opera Rapid Aging Syndrome), което ще рече че ако Рик е роден 1990 , то през 1998 са го "състарили" с 10 години, т.е направили са го на 18 за целите на сериала и неговия сценарии. Иначе за да се дадат някакви роли на децата, които се раждат, ще трябва да се чака още 20 години, докато пораснат .Нещо като в приказките-"Живели дълго и щастливо"...

# 96
  • Мнения: 1 165
Момичета имам конкретен въпрос: Тейлър е жива,така ли?????????????????
Нали ч простреляха,не можаха да я спасят лекарите.Погребаха си я хората,не беше на затворен ковчег???????Аз ли превъртам нещо или бъркам героинята????

# 97
  • Мнения: 1 174
Стига бе, Брук не може да е 60 годишна! #Crazy Все пак е родилка Thinking

# 98
  • Мнения: 643
Илианка,ето ти видео , в този филм всичко е възможно  ooooh!

http://www.youtube.com/watch?v=sWtRknn_3gE

Разгледай и другите клипове вдясно, ние сме го обсъждали и в предните теми. Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 643
Има я и сцената с възкръсването ,хаха

http://www.youtube.com/watch?v=uZh9cedb3yQ&feature=related

# 100
  • София
  • Мнения: 10 054
Ами да сметнем:Когато Брук се срещна с Рич,тя учеше  в колеж,после завърши химия в университет,ама това не съм го гледала.Значи е поне на 22-23г.После няколко години преследва Рич,а-ха да се ожени за него,той се ожени за Каролайн,с която около 2 години имаше щастлив брак с нея,а тя умря от рак.Та стават 24-25г.След това Рич я покани в къщата да живее с него,тя се съгласи,след известно време забременя и когато той й предложи да се оженят,тя беше бременна с първото им дете,но вечерта преди сватбата тя пометна и пак се развалиха нещата.Брук изпадна в депресия,замина за Париж,където беше Ерик старши,той я утеши,т.е. забремени,значи сложете  още поне 1 година.Стават26 лазарника.Рик е поне на 34години,което спешни ни води към мисълта,че сексито Брук може и да е преминала 60-те.
А защо мисля,че Рик е на 34?Защото той току-що се беще оженил за Амбър и щеше да постъпва в колеж,когато се роди Томас,който пък сега е като Кейтлийн на 17 г. newsm78

Последователността на събитията ти не е съвсем точна Simple Smile

В сапунките има един синдром, който се нарича SORAS (Soap Opera Rapid Aging Syndrome)
което обезмисля смятането кой на колко е години.

# 101
  • София
  • Мнения: 10 054
Рик е поне на 34години,което спешни ни води към мисълта,че сексито Брук може и да е преминала 60-те.

Аз като ви разправям, че сиренето е старо и мухлясало , вий .... не та не  ooooh!  hahaha Joy


Е, то ако Брук е мухлясала, не знам за една друга героиня какво да кажем, поне за нея със сигурност може да се каже че е с 2-3 години по-възрастна от Брук (за героините говоря, да не стане объркване) и беше на 35, когато роди първото си дете.

# 102
Лелеееее....доста са дъртички,но още ги бива де.... Joy Joy

# 103
  • Мнения: 1 314
Момичета, гледам сериала повечето серии, чета ви понякога и искрено се забавлявам с коментарите ви Grinning.
Обаче едно ми е чудно/не само едно де, но в момента е това/: чета, че пишете за възкръсването на Тейлър, и се питам къде е била толкова време Thinking

# 104
  • Мнения: 1 174
Явно при принц Омар. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт