Дързост и красота- 13 фатална....но за кого ли?!

  • 16 819
  • 251
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 10 026
Амбър е била първата на Рик?!
Тя беше назначена като детегледачка на Рик и Бриджит,но реши да съблазни момчето,защото ще има полза от семейството.И понежеБрук (на кого ли прилича?) не я искаше за снаха,когато Рик катастрофира и беше много зле,Амбър му даде бъбрека си.Тогава Рик се влюби в нея,тя забременя и т.н.После излезе,че истински го обичала.


Сигурно въпросът на кого прилича Брук предполага отговор Стефани?

# 76
  • Мнения: 4 496
Амбър е била първата на Рик?!
Тя беше назначена като детегледачка на Рик и Бриджит,но реши да съблазни момчето,защото ще има полза от семейството.И понежеБрук (на кого ли прилича?) не я искаше за снаха,когато Рик катастрофира и беше много зле,Амбър му даде бъбрека си.Тогава Рик се влюби в нея,тя забременя и т.н.После излезе,че истински го обичала.


Само да уточня, че Рик беше влюбен в Амброзита още от началото. Помните ли как тя открадна гривна и той я покри! Crazy

# 77
  • Мнения: 42
Ако Кейтлин е на половината години на Рик, на колко години е Брук  Crazy че и бебе има  Rolling Eyes

# 78
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ами да сметнем:Когато Брук се срещна с Рич,тя учеше  в колеж,после завърши химия в университет,ама това не съм го гледала.Значи е поне на 22-23г.После няколко години преследва Рич,а-ха да се ожени за него,той се ожени за Каролайн,с която около 2 години имаше щастлив брак с нея,а тя умря от рак.Та стават 24-25г.След това Рич я покани в къщата да живее с него,тя се съгласи,след известно време забременя и когато той й предложи да се оженят,тя беше бременна с първото им дете,но вечерта преди сватбата тя пометна и пак се развалиха нещата.Брук изпадна в депресия,замина за Париж,където беше Ерик старши,той я утеши,т.е. забремени,значи сложете  още поне 1 година.Стават26 лазарника.Рик е поне на 34години,което спешни ни води към мисълта,че сексито Брук може и да е преминала 60-те.
А защо мисля,че Рик е на 34?Защото той току-що се беще оженил за Амбър и щеше да постъпва в колеж,когато се роди Томас,който пък сега е като Кейтлийн на 17 г. newsm78

# 79
Накрая коя ще се вземе с Рик-Амбърита или Кейтлинита? Joy Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 1 165
Благодаря ви за днешната серийка, така чрез вас успявам да не пропусна нещо.
Чакам с нетърпение да се появи Тейлър.
Shocked аз ли съм в грешка или тя умря преди доста години???

# 81
  • София
  • Мнения: 1 402
marsia хиляди благодарности за преразказа  bouquet

Благодаря ви за днешната серийка, така чрез вас успявам да не пропусна нещо.
Чакам с нетърпение да се появи Тейлър.
Shocked аз ли съм в грешка или тя умря преди доста години???

Не си в грешка, защото веднъж я смятаха за мъртва - тя възкръсна, сега наскоро пак умря и чакаме новото й завръщане Mr. Green и това не е шега

# 82
Какво ли не измислят режисьорите за да продължи филма. Няма да се учудя и след някоя друга
година да възкръсне и Мейси. newsm78

# 83
  • Мнения: 1 218
Рик е поне на 34години,което спешни ни води към мисълта,че сексито Брук може и да е преминала 60-те.

Аз като ви разправям, че сиренето е старо и мухлясало , вий .... не та не  ooooh!  hahaha Joy

А Торн винаги си е бил зальохан, от самотоначало на филма милия блее из баирите ...

marsia, мерсажче и от мен за преразказа   bouquet , че и аз пак го пропущих ДиК-чо  ooooh!

# 84
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Ами да сметнем:Когато Брук се срещна с Рич,тя учеше  в колеж,после завърши химия в университет,ама това не съм го гледала.Значи е поне на 22-23г.После няколко години преследва Рич,а-ха да се ожени за него,той се ожени за Каролайн,с която около 2 години имаше щастлив брак с нея,а тя умря от рак.Та стават 24-25г.След това Рич я покани в къщата да живее с него,тя се съгласи,след известно време забременя и когато той й предложи да се оженят,тя беше бременна с първото им дете,но вечерта преди сватбата тя пометна и пак се развалиха нещата.Брук изпадна в депресия,замина за Париж,където беше Ерик старши,той я утеши,т.е. забремени,значи сложете  още поне 1 година.Стават26 лазарника.Рик е поне на 34години,което спешни ни води към мисълта,че сексито Брук може и да е преминала 60-те.
А защо мисля,че Рик е на 34?Защото той току-що се беще оженил за Амбър и щеше да постъпва в колеж,когато се роди Томас,който пък сега е като Кейтлийн на 17 г. newsm78
По тази логика:Рич е с 2-3 г. по-голям от Брук т.е на 62-63г.Стефка го е родила в колежа на 22-23г.Следователно Стефка е на 84-85г. newsm12

# 85
  • Мнения: 1 218
Ми тогаз Ерик - дъртши гони 90-така  Sick
И вместо скоро да се гътне bishop , той тепърва ще върти любов със сестрата на баба БрукиЧ  Whistling

# 86
  • Мнения: 4 496
По тази логика:Рич е с 2-3 г. по-голям от Брук т.е на 62-63г.Стефка го е родила в колежа на 22-23г.Следователно Стефка е на 84-85г. newsm12

А ще се появи и майка ́и даже.... Mr. GreenНали не се лъжа? newsm78 В момента по немските серии май се вихри сестра ́и и съска нещо  по ъглите. Ама като не знам немски... Rolling Eyes

Факт е, че времето за различните персонажи тече по различен начин, т.е. не еднакво бързо... Thinking

# 87
  • Мнения: 673
 Ейй...баси. Тия в ДиК да не са открили някакво лекарство за подмладяване? newsm78 ...или пластичната хирургия е много напреднала... newsm78

# 88
  • Мнения: 1 218
А ще се появи и майка ́и даже.... Mr. GreenНали не се лъжа? newsm78


Ъхъм, тя ще да е една млада и крехка 110 годишна ... костенурка  hahaha
Ухаааааа, а ся познайте кои са балъците в целата таз ми ти галимация  Mr. Green

А това със сестрата не го знаех  newsm78

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 22:32 от Djindjari

# 89
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Коя от сестрите на Брук - щото тя имаше поне две? Кейти и не-знам-коя-си?

Уф, нещо доста съм изтървала от тоя сериал - коя е тази Кейтлин, Томас и Томазито едно и също лице ли са и Зъблич Амбър ли е? А с близначките на Тейлър и Рич какво става? А Хектор кой е? А Брук от кого роди този път и какво е детето, как се казва и къф е тоя отпуск по майчинство бе - тез хора детегледачки нямат ли?

Общи условия

Активация на акаунт