През АВГУСТ се родиха, а вече се усмихват

  • 13 874
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 410
Bizu,щом консултаните по кърмене са ти казали ,че всичко е наред ,спокойно,миличка!Не се притеснявай ,защото това се отразява и на лактацията и на бебето.Вземи си лакотогонен чай ,кърми по-често и не се притеснявай! Hug

Кой беше питал за неомъжени тук ?И аз съм от тях.Много сме,тука сме!Има още ,но не се обаждат!АМи то ние се чувстваме омъжени - с подпис или без.Един ден като поотраснат децата може и да направим джумбарето!Сега това ми е последна грижа.

Отивеам да свърша това онова ,че ще извеждам децата - едното го нося в слинг ,а другото в количка.А как слизам и качвам четири етажа по стълбите с двете - не предполагах ,че съм толкова силна .
 

# 286
  • Мнения: 207
Прецаках се тотално  #2gunfire Тъкмо го написах и натиснах без да искам BACK и айдееееееееееееее - всичко се изтри  #Cussing out

Мелфин, костенурчето ти е страшно чаровно и напълно си заслужава да бъде облечено с такива хубави дрешки Wink То по-скоро детето придава чар на дрешките  Grinning
Си Кей, благодаря за милите думи. Много сме поласкани  Hug

Светла Мама, в новото МЕТРО списание има подобен уред на Орбитрек на цена около 287.00лв. Аз към него май ще се ориентирам. Ами то това са ми по-малко от 60 посещения във фитнеса, пък и защо зимата да излизам и да мръзна  Mr. Green А къде ли ще го сложа?  newsm78

Мелфин кефиш ме мила. Я кажи при теб напредък с килцата има ли или и ти като мен си влачиш 17-18 килца отгоре ? Може да сме дебели, ама сме готини Peace А ако знаеш кви готини анцузи има....  Mr. Green А Съни е голям пич, много е фешън Heart Eyes
Асеееееееееееееее, не съм се мерила скоро, ама съм посвалила. Сигурно до към +15кг съм ги докарала вече  Mr. Green А вчера една баба-продавачка ми дава един анцунг XL (най-големия бил), а той като за деветокласничка  ooooh! Ама ще се стегна и до 4-5 месеца мисля да съм във форма  Praynig

И още нещо се сетих майките които хранят с АМ и по точно ФРИЗОЛАК на каква цена е при вас млякото.Понеже търново по принцип си е скъп град и ми казаха че в софия е по евтино с около 2лв.
Теди, аз го купувам за 9.15 - 9.60лв. от различните магазини. Колко е в Търново?

Мелфин, снимката на костенурчето в подписа ти ми е любима, прилича ми на малък тарикат, който казва на натрапваща му се девойка "ще ти се обадя някой път"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Меган, благодаря  Hug Ама как няма така да изглежда като баща му по цяла вечер му разправя как ще "краднем момата" и др. подобни. Съвсем се е ошашавило горкото  ooooh!

Хавга, май е сериозна работата с вас, гледам и френски говорите, ще се разбират младите  Party
Ааааааааааааааааа, Меган, даже и не поглеждайте към Александра  Naughty Отдавна сме ги сватосали с Костенурчето  kiss

Еййййййййййййййй, докато напиша всичко и туко виж Нова тема Ще стане като миналия път  Thinking

# 287
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 684
Шийла, мила какви са тези депресии, недей така миличка. Не й обръщай внимание на свекито, те са си такива, вари ги печи ги... Ти си гледай детенцето да е добре , пък тя нека си приказва.

Ще ти се обадя тези дни да се видим. А иначе извинявай дето не съм ти вдигнала, ама имах проблем с едно от копчетата на телефона и докато намеря време да го оправя... Пък знаеш че в началото време за нищо.

Сега вече сме по-добре. И на разходки излизаме повече, ама май сме все в центъра, до морската градина сме ходили само веднъж, че с това кърмене ми е по-трудно на вън. Пък и времето беше по-студеничко миналата седмица та затова. Ама ще се чуем на всяка цена. Целувки от Калоян на Валентина.

Тази нощ направихме 6часа пауза и съм много доволна и наспана. Само че от 6 до 9 снощи ни разказа играта и в крайна сметка не можах да разбера какво му, но важното е че после се успокои и си спа много добре.

Ние също не я искаме тази биберона. Толкова много й се ядосва, че чак се дави от нея, ама и аз не му я давам насила. Пробвам и ако я изплюе повече не я давам.

# 288
  • Мнения: 207
Моето Костенурче вече се смее с глас  newsm44  smile3501

# 289
  • Мнения: 1
Момичета, позволих си да пусна
НОВА ТЕМА
Сега ще я разкрася...
Не знам Асето до къде е с колажа...

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 13:21 от megan77

Общи условия

Активация на акаунт