Рицарки на Бялото кантарче 23.09.2008 - 28.09.2008

  • 16 485
  • 421
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 831
...
А бира ?  За винцето - довечера   chef Имам една скрита бутилка от Тоскана . И мирилизливо сиренце ...

 bash bash bash Абе ние тук в тема за диети ли сме или що Joy

# 76
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Що бе  Rolling Eyes Какво НЕдиетично съм написала ? Писах ли аз , че съм на " червената " диета - писах , знаете ли , че съм на ВМ хранене-знаете . Нито пиша за сладки , нито за баници , ... амаха  Crossing Arms Че това си е моята диета  Joy
Такааа , сега сериозно ( или почти ) - смятам да си затопля кухнята с един постен гювеч ( без картофи )  .
Вода пиете ли ? Защото аз- много .
И си пишете отчетите
Литълче , как си ?

# 77
  • София
  • Мнения: 1 642
Пиле ЩО сме, аз поне де и моето вино  Joy Joy Joy

Росе, я замери другарче с малко миризливо сиренце, въх как върви на винското  Joy

Е, усмихнах се днес най-после  Peace

# 78
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
плетох-плетох, забравИх се.......

Винце размятат тук ......... веднага си проверих запасите

И после следва:
учителката:-  "Деца, знаете ли от къде идва поговорката " Като Пиле в кълчища" ?
децата- " Даааааааааа, от Рицарската тема в БГ Мамааааааа"

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 18:26 от Арбанашка кокона

# 79
  • Мнения: 1 394
плетох-плетох, забравИх се.......

Винце размятат тук ......... веднага си проверих запасите

И после следва:
учителката:-  "Деца, знаете ли от къде идва поговорката " Като Пиле в кълчища" ?
децата- " Даааааааааа, от Рицарската тема в БГ Мамааааааа"
Joy Joy Joy
Момичета,благодаря,че ме развеселихте! Hug
То днес едно дъждовно и на мен ми е едно криво...На това отгоре ми се обади медицинската техничка от градината на дъщерята да ида да си я взема ,че я боляло главата и езика и бил обложен.Е,взех я и цял ден беснее в къщи и нищо и няма.То добре,че е здрава,но ме е яд на техничката,че ме притесни,като ми се представи по телефона и краката ми се подкосиха....
Днес май доста хапнах,сигурно от притеснение. Mr. GreenЗа мен важи "Дебелее от нерви",дано да няма последствия на кантара,че точно взе да ме радва.
Кокона,ЧНА /честит нов аватар/,ама и оня с торбичките с покупките ми харесваше...все едно мен са снимали преди да напълнея Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 18:51 от Happy2

# 80
  • Мнения: 697
Привет момичета Simple Smile
Реших да мина да се обадя, че ще вземете да ме забравите.
Аз вече съм на финалната права. На 02.10 ще ме кълцат и съответно умирам от страх, но както казва доктора, все трябва да го извадим някак си Wink

# 81
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
11-12.10 ми е прекалено рано, не мога се организирам, това е толкова скоро ....
Пуки, ми кажи им го, що се стискаш? А не е късно да учиш. Пропуснала си и програмист да станеш Simple Smile И да имат шеф, обикновено пак правят каквото си искат.
......
ПИсах, писах, до де публикувам - остаря. Айде до после ви, че ми е време да се прибиргам при семейството, стига толкоз колеги и техните рождени дни.
Вий менИ уважа`ате ли мЪ? Хлъц!
Щоту аз ва либя и споменувам в `убуу секи божи день!

П. П. Мими! Страхотен ден е 02.10.! И добре, че намина! Всичко ще мине добре! С теб сме, пращам ти много позитивна енергия! Да дойдеш после тук, с едно здраво и хубаво бебче! И по-малко колики!   bouquet

# 82
  • Мнения: 2 492
Абе нека коментират ... това значи , че се забелязвам .  Flutter

Днес направих нещо - сдобрих се с приятелка .
Много ми беше трудно .
Още го преживявам .
Не съм я виждала 4 месеца .
Размислих се , че живота е прекалено кратък , за да се сърдим за глупости и да си пропиляваме хубавите моменти .
И направих първата крачка .  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 4 806
вода пиете ли? А ядете ли? Какво?  Mr. Green  Това е деликатен намек за вечерна проверка
При мен - обичайното - досега 2 яденета (стабилни) и доста вода, но не знам колко.
Виното още не се е настанило на нашата софра. И по принцип в седмицата ник'ви такива. За сметка на това уикендите са яко "зареждащи".
Зетче, стискаме палци за изследването.
Пуки, да ти имах тия проблеми Simple Smile .
МимиС, не го мисли, не се притеснявай. Готви се като за нещо хубаво, което те очаква. Като се върна назад във времето - с все болежки и притеснения - е, щастие си е малкото човече. И добре се обади Simple Smile
Роси, пък много ми е драго да те видя повечко в темата.  Hug

# 84
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
За проверката - 2л. вода. Другото, в другата тема. Но е по режим -  с малки вариации, от рода на зехтин , ленено семе.......
Килограмите ми са в намаляваща тенденция, мерките също.

# 85
  • Мнения: 2 492
Вечерта проверка ...

Закуска :
чай с мед /15 гр/
яйца 2 бр
трици 30 гр
обяд :
пилешко бутче
супа
вечеря :
домати 300 гр
сирене 50 гр
грозде - доста


Не ме питайте на каква диета съм и аз не зная .  Crossing Arms

Важното е , че пазя сваленото и мърдам с по 100 гр от време на време .
Килограмите ми са 82 .  Party
Асса проблем нямам с прасците , нито с глезените - просто искам да са още по слаби . Mr. Green

# 86
  • Мнения: 13 831
Аз пък гризнах малко нещо от нещо, дето правих за другите неща  (вдъхновена от едно ТВ предаване, където "нещото" в различен род и число им беше целият лексикален запас)
Иначе като цяло денят мина добре. И вода/чайове пих и работа свърших и много неща Joy

Коканата, що си смени хубавия аватар Crossing Arms

Мими, няма страшно Peace
Ако ходиш с пусната коса и имаш зелена блузка, значи съм те видяла теб миналата седмица.

# 87
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Коканата, що си смени хубавия аватар Crossing Arms


 hahaha Ти ми смени ник-а, аз аватара. Все за нещо трябваше да си намеря повод да си отворя бутилката.......  cheers

Мими, идвай  тук по-често. И не се притеснявай, всичко ще бъде наред.  Peace

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 20:33 от Арбанашка кокона

# 88
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381

Коканата, що си смени хубавия аватар Crossing Arms


 hahaha Ти ми смени ник-а, аз аватара. Все за нещо трябваше да си намеря повод да си отворя бутилката.......  cheers


cheers
ПРоверка, казвате.
До обяд - две какаота.
На обяд - сандвич, макар да си точих зъбите за салата и скара. Тръгна ми на проблемации от сабахлян, ама надвечер и аз вкарах едно, по случай рожден ден на колега, много свеж, винаги, каквото и да става, а и някак така се плъзнал доста далеч от предполагаемата сатурнова дупка.
Не знам какво ще ям още, ама ми се яде сладкооооо. По-добре да си лягам, като напишем домашните.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 14 133
Благодаря на всички за отговорите   bouquet
За проверката:
Кексче с трици - закуска
Пилешка пържола - обяд
Дробчета в МВ - следобедна закуска
Пиле на грил - вечеря - ще я ям след 15 минути.
2 л айрян.
2 л вода.

Общи условия

Активация на акаунт