Бой,семейството е здраво

  • 3 034
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 703
Ние имаме едни съседи, които почти всяка седмица се бият и гонят с ножове и други такива екстри.
Първо викахме редовно полиция, но сега срам не срам се отказахме, досега още са живи и на другия ден много се обичат.

# 16
  • Мнения: 677
Жена не трябва да се бие, защото се привързва.

# 17
  • Мнения: 1 062
Жена не трябва да се бие, защото се привързва.

Към боя или към бияча?  Thinking
Има такива неща, както има и психически тормоз и побой над детето. Интелекта има значение тука, интелекта.

# 18
  • Мнения: 571
За съжаление и в наши дни има мъже ,които прибягват до този начин за наливане на акъл.Но..."Бий магаре- по-магаре."
Че има жени дето си го търсят има , но не мисля че това е начин за решаване на проблемите. Все пак големи хора сме.

# 19
  • Мнения: 2 032
Все пак големи хора сме.

Как го позна това; по бълвоча по-горе не личи.
Що не се жабуркате с нещо по-простичко, да ви приляга.

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
простичките работи ти си ги джабуркай ..
както не ги разбираш тея работи, не се меси тука между шамарите ....

# 21
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Има такива "мъже" и винаги ще ги има, защото простотията и комплексарщината край нямат. Нали тия безсилни мижитурки трябва да се доказват по някакъв начин, за да избият поне временно комплексите и да се почувстват силни и значими в собствените си очи. И, естествено, избират да пребият по-слабия от тях, най-често съпругата или приятелката си. А когато насреща им се изправи жена с по-силен характер или физически по-силен мъж, се крият в миша дупка.
И в никакъв случай жените не си "просят" боя, както обичат да се изразяват такива. По-скоро тия комплексари си търсят и най-малкия повод да се доказват отново и отново.

# 22
  • Мнения: 884
четейки тук разбирам, че жените бият повече мъжете си ... до сега май няма някоя оплакала се че мъжът я е бие.
Иначе като прави за бой ще я бие ... що за въпрос. След като са се разбрали че така ще си решават споровете, какво се месите. Някои имат и религиозни традиции в това отношение ...

Имаше такава тема-колко жени бият мъжете си, резултатите  ще изненадат всеки, който се поинтересува. Беше преди година, нещо от сорта "Жени, посягате ли на мъжете си?".

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и аз това разправям, да не говорим и колко жени биха били мъжете си само да имаха физическата сила ....
в тоя контекст , жените желаещи да ударят мъжете си и направилите това жалки мижитурки избиващи комплекси за малоценност ли са?

# 24
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
в тоя контекст , жените желаещи да ударят мъжете си и направилите това жалки мижитурки избиващи комплекси за малоценност ли са?

Повечето със сигурност не са такива в смисъла, в който това се отнася за мъжете. Не говоря за един-два инцидентни шамара, а за системни побоища, каквито мъжете-побойници нанасят, и на които една жена трудно би подложила мъжа си именно поради липсата на физическа сила.

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а ако я имаше?

# 26
  • Мнения: 4 734
 Имам познати. Бият се редовно. Мъжът не смята че прави нещо нередно, а жената си стои с надеждата то да се променял...вече 25-та година подред... ooooh!
Аз съм удряла два пъти шамар на мъж, заслужавали са го. Не мисля че това означава че съм ги била.

# 27
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Ако силите бяха равни, тогава вече с чиста съвест щях да кажа и за жените това. Просто защото насилието си е чиста проба безсилие и неумение да се справиш с проблемите си. Но едва ли може да се говори за домашно насилие от страна на мъжа върху жената и от страна на жената върху мъжа като за едно и също нещо - все пак удар от мъж с височина 1,80 и тегло 90 кг не може да се сравни със същия вид удар от страна на жена, висока, да речем, 1,70 и тежка 55-60 кг.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 042
Няма особена разлика в манталитета на жени и мъже. Имаше една тема-бихте ли ударили мъжа си -повечето не удрят, щото ги е страх,че са по-слаби и ще им го върнат.  Sick Кво повече да говорим!

А иначе, нали знаете:
" Ако не ме бие как ще разбера,че ме обича!"   Joy

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Даваха преди време един, дето е залял жена си с киселина. Те питат дали я е бил освен това, пък той вика "а, не, само по 2-3 шамара, това не е бой"

Не вярвам, че поднесена по този начин темата, някой наистина бит, ще се включи с излияния в нея. Доста закачлив е тона, за да провокира истински битите жени да споделят

Общи условия

Активация на акаунт