Бой,семейството е здраво

  • 3 037
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 016

Така е . Жалко за  съвременния мъж .

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Комплексари ще продължава да има, но аз повече се чудя на жените, които позволяват подобно отношение.

# 32
  • Мнения: 1 404
при един скандал, бившият ми приятел ме удари, след което и аз го ударих ( и то доста силничко, защото съм си яко добиче), след което се разделихме. Мен баща ми не ме е удрял, та някой си....

# 33
  • Мнения: 152
Комплексари ще продължава да има, но аз повече се чудя на жените, които позволяват подобно отношение.


Нарича се Стокхолмски синдром - жената се влюбва в насилника.

# 34
  • Мнения: 4 678
Комплексари ще продължава да има, но аз повече се чудя на жените, които позволяват подобно отношение.

 smile3521 smile3521 newsm10

# 35
  • Мнения: 2 388
Има, както и има жени, които бият мъжете си.
Има и семейства, при които размяната на шамари между двамата не е нещо необичайно.

# 36
  • Мнения: 5 940
Крайно непонятна ми е всяка форма на физическо насилие-мъже и жени, които се бият помежду си, родители, които посягат на децата си и т.н. За мен това е израз на тотално безсилие.
Знам обаче случаи, при които се помага на жени, които търпят насилие в семейството да осъдят насилника и после същите тези жени обвиняват тези, които са им помогнали, затова, че са отдалечили любимият им от тях Thinking. Крайна форма на мазохизъм, напълно повредена психика.
И друго ми е чудно, как въобще можеш да се обвържеш с човек, който дава сигнали, че е агресивен?

Общи условия

Активация на акаунт