Ефективна паста за зъби против парадонтит

  • 25 588
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 199
PARODONTAX !!!!!!!!!!
 Peace

# 16
  • Мнения: 4 292
Доволна съм от Лакалут, но ще взема да пробвам и Парадонтакс, щом токлкова я хвалите.

# 17
Аз ползвам Лакалут, но не мисля, че действа. След като толкова хвалите Парадонтакс, днес ще си го купя. Дано има ефект. Благодаря Ви. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 611
От години полzвам МЕРИДОЛ
Стяга венците, zаzдравява ги и кьрвенето иzЧеzва абсол*тно.



Както и Четката кьм нея.
Иzкл*Чително мека, с остьр косьм, който поЧиства и най_ трудно достьпните места.




Няколко пьти сьм си купувала и водата zа жабуркане.
От нея не сьм толкова оЧарована, zаЩото принципно обиЧам по_ силни и ментови води.



# 19
  • Мнения: 502
  Лакалут и Парадонтакс. Peace

# 20
  • Лондон
  • Мнения: 403
Лакалута беше паста за зъби.Вече не е .

# 21
  • Мнения: 3 010

Ясно щом така я хвалите, тя ще е! А пени ли се, мразя пасти които не се пенят?

# 22
  • Мнения: 304
ползвам лакалуд и аквафреш добри са

# 23
  • Мнения: 231
Е само при мен ли тоя парадонтакс има негативно действие Rolling Eyes Моите венци са много чувствителни и винаги кървят докато си мия зъбите, аз също бях чула за тая прехвалена паста,но от нея ми кървяха още повече, просто е ужасна и при мен положението стана даже по-зле Sad Пробвала съм и всички останали-Лакалут и т.н., но случайно попаднах на паста на "Билка" и засега нямам кървене на венците от нея! Изненада ме защото е ефтина и не вярвах да е нещо особенно, но уви Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 289
[
Ясно щом така я хвалите, тя ще е! А пени ли се, мразя пасти които не се пенят?
[/quote]


Ясно щом така я хвалите, тя ще е! А пени ли се, мразя пасти които не се пенят?

Не се пени, а паста с по-отвратителен вкус не съм ползвала.

# 25
  • Мнения: 9
LACALUT naj dobrata

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Астера Парадонтактив може да пробваш. Стяга венците, след измиване все едно си ял дюли.  Mr. Green

Аз много се изненадах от тази паста. Действа ми по-добре от Лакалут-а.
А парадонтакс не мога да я понасям на вкус и не можах да разбера какво и е действието Embarassed

# 27
  • Мнения: 2 829
Парадонтакс

 Peace

# 28
  • Мнения: 199
Е само при мен ли тоя парадонтакс има негативно действие Rolling Eyes Моите венци са много чувствителни и винаги кървят докато си мия зъбите, аз също бях чула за тая прехвалена паста,но от нея ми кървяха още повече, просто е ужасна и при мен положението стана даже по-зле Sad Пробвала съм и всички останали-Лакалут и т.н., но случайно попаднах на паста на "Билка" и засега нямам кървене на венците от нея! Изненада ме защото е ефтина и не вярвах да е нещо особенно, но уви Wink
Има една много хубава "Билка",според мене нещо ,като български аналог на Лакалут,наистина е хубава.Има същия стягащ ефект/усещане,като след жабуркане със   разтвор от смрадлика/.
И ...................
няма ефективна паста ,ако не се махне ПРИЧИНАТА ,има причина защо кървят венците!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Пуснете парното на" 6", отворете прозореца..............Колкото и да е супермодерен и скъп радиатор.....няма да стане топло в стаята...нали? Naughty

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Астера Парадонтактив може да пробваш. Стяга венците, след измиване все едно си ял дюли.  Mr. Green

Аз много се изненадах от тази паста. Действа ми по-добре от Лакалут-а.
А парадонтакс не мога да я понасям на вкус и не можах да разбера какво и е действието Embarassed

Аз пак си взех от нея.

А на авторката на темата искам да кажа, че има Комплект от 3 продукта на Астера - паста за зъби, вода за уста и четка. (предимно в големите вериги го има, сравнително е нов)

Вземи си, няма да съжаляваш!  Wink

П.П. И за да не съм голословна, ето как изглежда  Mr. Green: http://media.snimka.bg/0831/007916802.jpg

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 09:10 от Киса

Общи условия

Активация на акаунт