Лосион за тяло...

  • 39 861
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 803
Аз ползвам от доста време лосиона на Fruttini с мляко и портокал.Много съм доволна,кожата ми е нормална,с него се чувствам добре.


Безкрайно съм доволна от него. Вече трета опаковка и душ гела си взех от същата серия.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 926
Препоръчвам ти плодовите млека за тяло на Ив Роше, както и тези на Cottage, които са под формата на спрейчета.
Подкрепям!
Влюбена съм безпаметно в плодовите млека на Ив Роше  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 414
Ив Роше. Последният, който си купих е уникален, чист аромат на ванилия. Взех си и такъв пилинг за тяло.
А каква е цената на лосиона на Ив Роше?

# 18
  • Мнения: 123
Много съм доволна от розовия лосион на CLINIANS.

# 19
  • София
  • Мнения: 358
Аз използвам от скоро Акерат на Авен - вярно малко е скъпичък - 32 лв за 200мл, но за първи път някакъв козметичен продукт ми влияе така добре на кожата. Моята е много суха, след баня страшно ми опъва. Обаче това кремче си го бива наистина - кожата става гладка и мека дори на колената и лактите.

ето го тук: http://www.framar.bg/product_review.php?id=30011768&from=0&a … %CB%CE+200+%EC%EB

# 20
  • Мнения: 1 111
 Преди десетина дни излязоха лосиони за тяло на Евелин, за суха и много суха кожа, четири вида, има един с ванилия и козе мляко, много добре  върви. Simple Smile

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Взех си втора опаковка от крема за тяло с маслина на Ейвън. За суха кожа е много добър.

На Лаура Вандини синия /с лотус/ мирише много приятно  Crazy

# 22
  • Мнения: 1 672
Взех си втора опаковка от крема за тяло с маслина на Ейвън. За суха кожа е много добър.


напълно подкрепям и аз тези лосиони ползвам и съм мнооого доволна  Peace

# 23
  • Мнения: 3 414
Ив Роше. Последният, който си купих е уникален, чист аромат на ванилия. Взех си и такъв пилинг за тяло.
А каква е цената на лосиона на Ив Роше?

Пак да си повторя въпроса Laughing

# 24
  • Мнения: X
bonkaivanova, мисля че беше около 9-10 лв. за 400 грама. Аз имах предвид ето тези, а мисля, че и Daniele говори за този с ванилията от същата серия.

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 13:36 от Анонимен

# 25
  • Мнения: 473
Доволна съм от лосионите Leocrema, Dove и някои на Ейвън.

# 26
  • Мнения: 3 414
Я споделете за някой лосион,който обаче НЯМА ПЛОДОВ АРОМАТ,а нещо по-парфюмно.Лаура Вандини имат такива,обаче много е нетрайна миризмата Naughty

# 27
  • Мнения: 2 803
На Нивеа. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 310
Я споделете за някой лосион,който обаче НЯМА ПЛОДОВ АРОМАТ,а нещо по-парфюмно.Лаура Вандини имат такива,обаче много е нетрайна миризмата Naughty

Лосионите на Бетина Барти са точно такива парфюмни. На мен лично много ми харесват. Дълготраен и наситен аромат,съчетан с мека кожа Wink

# 29
  • Мнения: X
За неплодовите лосиони  има  тема.

Общи условия

Активация на акаунт