Клуб "Парфюмен Ценител" 13 - Любими аромати Thierry Mugler

  • 35 539
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 335
Този път анкетата ще е посветена на Thierry Mugler .

Добре дошли на всички заинтересовани и пленени от красивите аромати.   bouquet
Гласувайте, обсъждайте често и по-много.  Grinning

Имате право на 20 гласа, защото това са едни от най-любимите аромати на много парфюмни дами ценителки тук.

устав на клуба
старата тема

Приятни мигове в парфюмната компания!   bouquet

Кой ще ни свали звездите момичета? Grinning
















# 1
  • Sofia
  • Мнения: 7 016
Фаворитите ми са Alien, La Rose  Angel, Violete Angel, Angel, Eau de Star, A men, всичките ги имам в колекцията си.  Heart Eyes

# 2
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
От мен глас за Angel  Peace

# 3
  • Мнения: 2 590
От мен глас за Alien  Grinning

# 4
  • Мнения: 522

От мен тоже.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 930
и за мен + Божуреното ангелче

# 6
  • Мнения: 2 768
Фаворит ми е Alien, макар и отдавна да не съм го носила. Новият в жълт флакон също доста ми хареса, като по-лека лятна версия.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 36 053
единственият, който нося и харесвам, е Колон  Sunglasses


много красива реклама, не ми беше попадала
Денс,   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 651
И аз гласувах за Alien. И макар че имам  и Ла Роуз нещо не можах да го чекна и него... не ми е сред фаворитите

# 9
  • Мнения: 81
  bouquet
Здравейте, дами!
Обожавам парфюмите на Тиери, но най-любим ми е ALIEN и след него поставям ANGEL, именно и за тях гласувах!

# 10
  • Мнения: 31 335
единственият, който нося и харесвам, е Колон  Sunglasses


много красива реклама, не ми беше попадала
Денс,   bouquet
Мерси.  bouquet На въпроса ти от предишната тема за Тялото на Готие и Л'инстант, аз не намирам прилика между тях, но ползвам и познавам отлично лятната версия на Л'инстант. Тялото се превърна в един от моите основни фаворити в момента и го ползвам много често. Носи ми страхотна наслада и радост. Получавам и много комплименти с него.

# 11
  • Мнения: 522
единственият, който нося и харесвам, е Колон  Sunglasses


много красива реклама, не ми беше попадала
Денс,   bouquet
Мерси.  bouquet На въпроса ти от предишната тема за Тялото на Готие и Л'инстант, аз не намирам прилика между тях, но ползвам и познавам отлично лятната версия на Л'инстант. Тялото се превърна в един от моите основни фаворити в момента и го ползвам много често. Носи ми страхотна наслада и радост. Получавам и много комплименти с него.

И аз тези дни съм се отдала на Тялото  Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 270
 Angel и  A men Simple Smile

# 13
  • Мнения: 31 335
Фаворит ми е Alien, макар и отдавна да не съм го носила. Новият в жълт флакон също доста ми хареса, като по-лека лятна версия.  Simple Smile
Разкошен аватар. Живи здрави! Heart Eyes
Аз също харесах много Жълтото извънземно, но докато се почудя той се свърши в Гет. ooooh! В магазина е с 40% по-скъп, трябва да го пробвам пак. Mr. Green Flutter

Много слабо гласувате с по един, два представителя на марката. Мислех че няма да ви стигнат гласовете. Аз изброих почти всички дадени в анкетата. Mr. Green Heart Eyes Харесвам доста от парфюмите на марката. Няколко притежавам, някой обожавам, други не мога да нося, но безразлична не ме оставят никога. Особено Ангелите с присъщата им долавяна сериозно от моя нос мухливост. А Alien е парфюмът, който наистина обожавам.

Току що ми пристигна сета на Angel Peoni. Сега съм се намазала и оляла до ушите. Така де да го видя, ще ме души ли или аз него ще го удуша. Засега се разбираме чудесно. Има два варианта или да напоръчвам всичките разновидности на Цветните ангелчета в сетове в редичка от любов или да отде при сестра ми, както кацна там и се приземи трайно Ангела. За мен остана само крема за тяло от един огромен Ангелски сет. Между другото сета на Angel Peoni е много хубав. Има ли някой да не го е поръчал още? Mr. Green Да бърза, струва си. Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 1 481
Alien,  Alien Sunessence и Le Lys Angel са ми любими. Гласувах и за класическия Angel , Pivoine и Violette, но тях позлвам значително по-рядко.

Общи условия

Активация на акаунт