Клуб "Парфюмен Ценител" 13 - Любими аромати Thierry Mugler

  • 35 568
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 476
Гласувах за Alien, Angel, Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel, Angel Garden Of Stars - Violette Angel, Angel Garden Of Stars - La Rose Angel, Eau de Star, Innocent, A*Men, B*Men!!!!!!! особено го харесвам, Ice*Men.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 311
Гласувах за Angel,Angel Sunessence EDT Legere,Eau de Star.Tова са моите фаворити.  Grinning

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Няма спор, парфюмите на Тиери Мюглер са впечатляващи. Дори и да не ги обикне истински една жена, поне не може да отрече, че се запомнят. За мен най-красиви са Angel, Angel Innocent и Pivoine Angel, харесвам и Извънземното, но не мога да го нося нещо напоследък. От мъжките - почти всички обожавам, ММ също им е фен, неизменно присъстват в колекцията му.

Пробвах днес Шанел Кристал О Верт. В началото - страхотия - зелен, горчив, пълен с енергия  Crazy Леле, викам си, още един дерт. До след 10 минути. Като улегна се появи базата на Кристал, която не харесвам никак. Отпада, заради което се радвам.

# 33
  • Мнения: 540
oх нее по темата,ама си имам нов дерт Tired,даже не го познавам,обаче така ме заплени флакончето,че направо откачих/отново Mr. Green/
Та ако някой го познава,докато го заредят във фрагранс,нека дас успокои развълнуваното ми съзнание,плийз Praynig
ето го виновника Flutter

# 34
  • Мнения: 331
Сега се сетих, 4е скоро консултантките в един магазин ми казаха, 4е Angel Garden Of Stars ги спират от производство.

# 35
  • Мнения: 0
Отново не съм много компенетна,гласувах за Angel,защото е единствения,който познавам.
Не съм го имала,но си мечтая скоро да се сдобия с него Simple Smile

Определено държа да се запозная и с останалите му творения Wink

Densi,мерси за темичката  bouquet

# 36
  • Мнения: 31 392

Пробвах днес Шанел Кристал О Верт. В началото - страхотия - зелен, горчив, пълен с енергия  Crazy Леле, викам си, още един дерт. До след 10 минути. Като улегна се появи базата на Кристал, която не харесвам никак. Отпада, заради което се радвам.

Влюбена съм в Зеления Кристал от първо помирисване. Ужасно и разтърсващо. Кристал не харесвам, но този ми взе ума. Всички нотки ми харесват и знам, че ще е мой. Познавам се. Въпреки високата цена и големите милилитри, от които бягам като от дявол. Най-мразя да се влюбя в Шанел, а винаги почти така става. Разорение тотално са Шанел, но са велики аромати.

# 37
  • Мнения: 17 546
Ох, мнооого са ми сладки и мнооого са ми силни тези аромати. Ще помисля и ще гласувам, но няма да е за много неща. Simple Smile

В какво да търся моноаромат на ирис? Помощ.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 7 047
Няма да намериш.
Ирисът сам по себе си няма аромат, но в парфюм дава мекота на композицията.

# 39
  • Мнения: 31 392
Ох, мнооого са ми сладки и мнооого са ми силни тези аромати. Ще помисля и ще гласувам, но няма да е за много неща. Simple Smile

В какво да търся моноаромат на ирис? Помощ.
Моноаромат на ирис няма, но пробвай Ирис Ноар на Ив роше.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Не знам действително дали така мирише ириса, но много харесвам едноименния на Ерме. Много.

# 41
  • Мнения: 17 546
Ирисът сам по себе си няма аромат...
Karen, има и още как! Цялата ми стая мирише божествено от букета ириси, който си донесох преди час у дома! Възможно е да няма парфюм с моноаромат на ирис, но ирисът като цвете има прекрасен и много силен аромат.

densi
, Mims-Mims , експертки мои! Hug Laughing Има ли къде у нас да се помиришат вашите предложения? Или да се гърмя на късмет? Thinking

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 7 047
Сериозно?
Значи тези, коит растат в градината ми са дефектни!  Joy

# 43
  • Мнения: 1 645
Гласувах за Ангела Peace

Харесвам го...свързвам го много с Кристобал...

# 44
  • Мнения: 31 392
Ирисът сам по себе си няма аромат...
Karen, има и още как! Цялата ми стая мирише божествено от букета ириси, който си донесох преди час у дома! Възможно е да няма парфюм с моноаромат на ирис, но ирисът като цвете има прекрасен и много силен аромат.

densi
, Mims-Mims , експертки мои! Hug Laughing Има ли къде у нас да се помиришат вашите предложения? Или да се гърмя на късмет? Thinking
Ирис Ноар има на Витошка в магазина на Ив роше и струва 50 мл 70 лв, но го пускат често и за 50 на промоция. Mr. Green
А Ирис на Ерме няма. Трудно се намира дори в Ибей. Само от парфюмна фия него. Аз не го познавам лично. накой ако го види някъде да свирка. Hug
Ирисите придават пудреност в композицията.Най-пудрените аромати съдържат ирис в састава си. А пробвай и Аква Алегория Figue-Iris. Разкошна е. Има я в БЗ. А Поничка я разменя в момента в съседната тема.

Общи условия

Активация на акаунт