Клуб "Парфюмен Ценител" 13 - Любими аромати Thierry Mugler

  • 35 569
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
Сериозно?
Значи тези, коит растат в градината ми са дефектни!   Joy
Напълно!
Не ме смяташ за фантазьорка, надявам се. Съжалявам, че няма как да усетиш аромата от снимката, но тези цветя ухаят прекрасно! Вероятно проблемът е или в ирисите от твоята градина, или в обонянието ти! Simple Smile
Нали това са ириси, да не съм се объркала нещо!? newsm78

densi, благодаря!  bouquet

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 20:46 от Бижy

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Бижу, Ириса на Ерме го мирисах на една парфюмна среща. За съжаление го нямам още, иначе веднага щях да ти предложа пробичка.
Ибей е спасението.
А, може би в онзи сайт с отливките ще го има.

# 47
  • Мнения: 868
Гласувах за Angel защото съм го носила и за Angel Sunessence защото бих могла да го нося. Другите не ме привличат особено.

Пробвах Rock Princess скоро, бегло. Рок Принцес има ноти на праскова и кокос, което за мене е автоматично "не."  Рекламираха го като "тъмната,"  по-палава версия на оригинала, но това не е "тъмен" аромат в никакъв случай.  Аз, обаче, не мога да нося Вира Уанг по принцип.



# 48
  • Мнения: 178
Бижу е права-ирисът има страхотен аромат,най-вече диворастящият.
Карен също е права-тези в нейната градина са най вероятно хибриден вид.Хибридните,често нямат аромат.

# 49
  • Мнения: 17 546
А, може би в онзи сайт с отливките ще го има.
Ето, и това място, признавам си, не го знам... Embarassed

ValleriaHeart Eyes Hug

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Бижу, заповядай  Grinning
Линкът е към всички парфюми на Ерме, има и Ирис, и каквото ти душа иска.
И много други брандове.
Има доставка до бг.

# 51
  • Мнения: 178
Ириса на Ерме и аз го пробвах на срещата,не е моно аромат,но наистина е страхотен Crazy

А казах,че по нищо не съм се зарибила на тази среща Mr. Green

# 52
  • Мнения: 3 094
о, Тиери МюглерSimple Smile.....Харесвам ейнджъл, но все не стигам до него да го купя.....имаме с дъщеря ми Льо Ли и Пивоен............и двата ни харесват, обаче аз имам едни леки предпочитания към Льо Ли...........Денси, за мен Лилията е подобен на класическия ангел, само че доста по-фин , също адски траен и присъствен.

Ирисът на Ерме го има на летището - Бижу , ако имаш път - там е мястото. Мен обаче пудрата много ме души.

# 53
  • София
  • Мнения: 78
Ирисът сам по себе си няма аромат...
Karen, има и още как! Цялата ми стая мирише божествено от букета ириси, който си донесох преди час у дома! Възможно е да няма парфюм с моноаромат на ирис, но ирисът като цвете има прекрасен и много силен аромат.

densi
, Mims-Mims , експертки мои! Hug Laughing Има ли къде у нас да се помиришат вашите предложения? Или да се гърмя на късмет? Thinking
Ирис Ноар има на Витошка в магазина на Ив роше и струва 50 мл 70 лв, но го пускат често и за 50 на промоция. Mr. Green
А Ирис на Ерме няма. Трудно се намира дори в Ибей. Само от парфюмна фия него. Аз не го познавам лично. накой ако го види някъде да свирка. Hug
Ирисите придават пудреност в композицията.Най-пудрените аромати съдържат ирис в састава си. А пробвай и Аква Алегория Figue-Iris. Разкошна е. Има я в БЗ. А Поничка я разменя в момента в съседната тема.



 Whistling Densi, онзи ден видях Hiris на Hermes на Софийското летище, на стария терминал - пристигащи, но така силно се бях офъскала с парфюми, че после не можах да различа ароматите .......

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Samarkand, обърна ли внимание на каква цена го продават?

# 55
  • София
  • Мнения: 78
Без да съм абсолютно сигурна - 50 мл в рамките на 50-55 евро.

# 56
  • Мнения: 17 546
Поничка май държи на размяна, а не на продажба Rolling Eyes
Благодаря на всички ви за насоките!  Hug
Аз живея на пет спирки от летището... Crazy

# 57
  • Мнения: 31 392
Bastet,Samarkand благодаря ви.   bouquet

# 58
# 59
  • Мнения: 36 163
Добро утро, парфюмни! Стига сте спали, кажете какво избрахте за днес? Привлича ме бутилката на Ют Дю, но си давам сметка колко неподходящ е за температурите вън  Laughing. В краен случай мога да избера по-лекия /за мен/ амбров вариант.

Поредното Хепи на хоризонта:

Clinique Happy Summer Spray 2009 – Summer Joy: бели цветя и грейпфрут

Общи условия

Активация на акаунт