Клуб "Парфюмен Ценител" 13 - Любими аромати Thierry Mugler

  • 35 574
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 74
densi, темата ти отново е с разкошно оформление, и естествено вече се радва на заслужено голямо внимание   bouquet

А за сета Angel Peony - и аз го поръчах, и с нетърпение си го чакам... Praynig Ти кога го поръча, за ориентир, че вече имам чувството че са ме забравили... Cry

# 16
  • Мнения: 31 392
densi, темата ти отново е с разкошно оформление, и естествено вече се радва на заслужено голямо внимание   bouquet

А за сета Angel Peony - и аз го поръчах, и с нетърпение си го чакам... Praynig Ти кога го поръча, за ориентир, че вече имам чувството че са ме забравили... Cry
Благодаря много.  bouquet
На 28 беше шипнат. Ще дойде, не бой се. Чуден е. Усещам пиперец сега. А лосиона е мек като коприна. Поръчвай и Виолетовия Ангел. Heart Eyes

Може ли да опишете по-подробно Le Lys Angel. По-какво си прилича и по какво се различава от Пеони?

А и някой познава ли Innocent Secret? Няма почти никакви ревюта за него. Знам само че е произведен съвместно с Тиери Мюглер и Виктория Сикрет.

# 17
  • Мнения: 152
Peaceтоже! Laughing
Видяхте ли абитуриентските прИмоции в Мегашоп #Crazy
http://megashop.bg/cshop/index.php?cPath=1000018&sort=a

# 18
  • Мнения: 331
Темата е страхотна, а парфюмите на Мюглер о6те пове4е...Обожавам ги дори да не мога да нося някои от тях, ги обожавам на други хора около мен.Толкова силни, характерни и специални...
Винаги правят впе4атление...винаги се обръ6там след дами напръскани с тях..
А Извънземното е най трайният парфюм, който някога въоб6те съм мирисала.
Толкова много суперлативи, а се разбираме само с два три може би  Laughing

# 19
  • Мнения: 31 392
Вчера пробвах от виалче Dreaming от Tommy Hilfiger. Лек, нежен, женствен аромат почти само от праскови, но сочни, сладки праскови примесени с малко подправки. Аз обаче не обичам праскови и не е от моите аромати.

# 20
  • Мнения: 31 392
Наистина огън парфюм е Пришълецът. Идва и остава в съзнанието ти, на кожата ти, в мислите ти.

Коко Шанел :  “Парфюмът – казва тя - това е невидим, но затова пък незабравим и ненадминат моден аксесоар. Той оповестява за появата на жената и продължава да напомня за нея, дълго след като си е отишла”.

# 21
  • Мнения: 2 590
А и шишенцето е много оригинално и наистина напомня на пришълец  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 522
Наистина огън парфюм е Пришълецът. Идва и остава в съзнанието ти, на кожата ти, в мислите ти.

Коко Шанел :  “Парфюмът – казва тя - това е невидим, но затова пък незабравим и ненадминат моден аксесоар. Той оповестява за появата на жената и продължава да напомня за нея, дълго след като си е отишла”.



Това е любимият ми цитат.

# 23
  • Мнения: 271
Много са хубави и запомнящи парфюмите на Тиери Мюглер Peace.
Имам и ще гласувам за:
Alien-разкош и като аромат и като флакон.
Angel-много траен,плътен ,сладък и хубав.Шишето е малко бижу,за тоалетката.
Violette Angel-най си го харесвам от градините
Lily Angel-има нещо мъжко,което усещам.
Рeony Angel-харесва ми,почти колкото Violette.
Eau De Star-понякога ми харесва,понякога ми накъртва от сладост.
Angel Innocent-много ми е блудкав и нетраен

Ще гласувам за първите пет Peace.

Благодарности на Денси,за хубавата темичка Hug.

# 24
  • Мнения: 1 243
Densi, благодаря ти за хубавата тема и избор на бренд   bouquet Имам чувството, че съм пристрастена към парфюмите на ТМ и дори когато някой от тях не е "моят", пак ме вълнува  Crazy

Гласувах за Alien, Angel, Angel Innocent, Innocent Illusion and B*MAN, но и някои от другите ми харесват доста. Просто тези са ми фаворитите и мога да ги нося постоянно, без последния де  Laughing

# 25
  • Мнения: 540
аз гласувах за ейлиън и о де стар,другите не са мои/ Laughing

денси,свирни като пуснат пак жълтия изеънземен в гет Praynig

# 26
  • Мнения: 36 163
Тялото се превърна в един от моите основни фаворити в момента и го ползвам много често. Носи ми страхотна наслада и радост. Получавам и много комплименти с него.

И аз тези дни съм се отдала на Тялото  Joy

много сте телесни  Joy

# 27
  • Мнения: 200
Моите номинации са на първо място за Alien / обожавам го, въпреки, че първият път, когато го тествах на блотер в магазина, си тръгнах отвратена/ и на второ място за Невинния. С Ангела не с разбрахме, тъй като ми беше много мухляв. Градинските му производни са супер нетрайни върху моята кожа. Скоро тествах и лятната версия на извънземното, хареса ми, но също не изтрая много. Другите предложения на бранда не ги познавам.  Grinning

# 28
  • Варна
  • Мнения: 57
Не мога да не дам глас за моя любимец Thierry CrazyСледя всяка негова парфюмна изява, почти от както е излязъл на "сцената" и не ме е разочаровал. Последната ми страст е Ice Men и А Men Pure Coffee. На половинката са, но не ми пречи да си пръскам на ръката когато излизам и да ги душа с удоволствие. Като видях темата си пръснах на китката от виолетките и мммм....пренесоха ме в едни сладки летни спомени...

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Този ми е любимец  bouquet  гласувах за цели 7 Mr. Green

Alien всички варианти (и на мен жълтия ми е влязъл в главата), Невинния, Божура, Eau de Star i Ice Men Grinning
Има нещо много специално в ароматите на Мюглер, не може да ги сбъркаш. Шишенцата също много ми допадат Heart Eyes

Le Lys за мен е много различен от Peony. Задушаваше ме /и околните Mr. Green/, сапунено-горчив и повече наподобяващ Angel. Не знам защо очаквах от него да е по-нежен.

Общи условия

Активация на акаунт