на летящото килимче да се качим и Земята да обиколим-87 арабска

  • 20 072
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 51
Честит Аид на всички празнуващи!
Да са благословени семействата ви!Мир и любов!

# 241
  • Мнения: 927
!!!!!!!!!!!!!!EID MUBARAK!!!!!!!!!!!

# 242
  • Мнения: 110
миличка Скай, когато цяло лято се борихме за визата на мъжа ми, и разказвах къде ли не, оплаквах се и аз, много хора, с които тговорех не можеха да повярват, мислеха, че симулирам "Ама вие сте семейство! На семейства дават!" Семейство сме отскоро, а и живеем разделени - заради работата и доброто премисляне кой накъде да хване. А при вас - 15 години живот заедно, бизнеси, мъжът ти е християнин. Ужасно е и това да се говори по скайп, а вечер да се прибираш сам е такава измамна близост. Мразя безобразните имиграционни разпоредби и как си поиграват със съдбата на хиляди хора!   
Нашите тук казват "Визовият център е във Филаделфия, ЕС ни натиска да ограничим притока на някои народности. Какво да правим ние? Нищо лично, ама отказваме ви!"
Разбирам те много добре какво ти е. когато на мен мъжът ми ми каза, че не му дават виза, все едно някой ме хвана за гърлото. Бъди силна! ще се съберете! Прегръщам те!
 

# 243
  • Мнения: 112
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАЯНА !!!

аз започвам да уча за изпити,нещо този семестър не ми се учи,ама няма как.
лек ден на всички

# 244
  • Мнения: 569


Честит празник момичета на вас и на семействата ви!
Нека бъде по мирно, по- спокойно, по- благодатно в  света и в дома на всяка от вас!Eid Mubarak!

# 245
  • Мнения: 100

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
С пожелания за благодат и хармония!!
  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 15:45 от Eye of Ra

# 246
  • София
  • Мнения: 18 199

Здравейте мами,
На бързичко да честитя на всички празника и да им пожелая много щастие, любов и благоденствие в дома!
На Даянка-сладуранка със закъснение честитя рождения ден и й желая едно безгрижно детство, много здраве и щастие!

Върнахме се от Търново, прекарахме страхотно, фестивалът беше на много високо ниво като участие, организация, атмосфера и т.н..
Наградите заслужено спечелиха далеч по-добрите от нас, но това хич не е повод за тъга..Когато се поосвободя малко, ще кача снимки, клипове и детайлно ще разкажа за самия фестивал, от който наистина съм силно впечатлена.Сякаш не бяхме в БГ!

# 247
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естит празник, там където са видели луната! нашата явно нещо се забави, но си е високосна година, нормално е един ден да  добавим! пожелавам ви хубав празник, мирна земя и плодородна година, за едни бебета, за други кариера, ново на4ало, знам ли какво може да даде  като идея съдбата!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetаид мабрук  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 15:44 от marsy

# 248
  • Мнения: 610
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ , ВИЕ И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА !    bouquet

 
Заповядайте момичета , почерпете се  Party Днес нашия татко има рожден ден .
Хубава вечер на всички  Hug

# 249
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Мили момичета, честит празник! Много щастие на семействата ви! Мир и разбирателство на целия свят!

Сабинка, да ти е жив и здрав рожденника! Много да се обичате! newsm59

# 250
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Честит празник на всички , които празнуват !
Нека сте живи и здрави , нека само щастие и радост спохождат вас и семействата ви !
  Tada



Близначкови - нека да ви е живо и здраво татенцето и много да го слушкате ! Честит рожден ден !
   bouquet

# 251
  • Мнения: 904
Честит празник на всички, да са пълни къщите ви с радост щастие и здраве  bouquet!
На рождениците желая много късмет и здраве!
Лека вечер на всички!

# 252
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
айде и от нас  айд мабрук по тунизйски! гръманха оръдието, ще го има аида утре, добре, 4е се изваля стихията да видят  пустата луна! спокоен празник!



                               

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 01:46 от marsy

# 253
  • Мнения: 55


Аид мубарак за всички ,желая ви да е  все по щастлива,мирна и благодатна .Нека на всяка една от вас да се сбъднат желанията и дори повече,от колкото са очаквали, и да не се чувстват самотни разделените семейства,Господ знае най-добре вашите намерения и чувства и ще ви помогне и закриля . 

# 254
  bouquet Еид САид !!! дано всяка година да е добра! деси отново честито на Малка Даянка и да е все така сладка и добричка ! може би си заета с приготвяне на сладкиши тип Как ал аид ! или не знам в Сирия какво приготвят ....ще навестя фамилията да знам какво ще приготвят!тук все още е топло! Амал-ка честито за бременността .аз  малко по-късно разбрах но леко раждане ! в Бг или Сирия си?   bouquet  bouquet Олд спорт -е може ли в Александрия да не минете? а в хотел ли седите като идвате в Кайро или си имате ваше място и мъжът ти тукашен ли е че не сме се засичали преди и не знам! Еми аз харесвам Рехаб сити в Кайро ама цените са много високи там ,иначе съм живяла в Мединат Наср ...и с маршрутка до центъра ама карането е тип формула едно и със затворени очи е по добре да се пътува!иначе ако идвате натук пак и имате път през Алекс кажи! лол! Ра(ако мож амон Ра) ами  в Бг има по-ниски цени например турските продукти са на изгодна цена ! и има много повече избор ,имаме внос от Германия и има почти вси4ко ! но например за машини за сок и такива неща са по евтини от Бг защото има плодове през цялата  година и на добри цени! египетското манго е най-доброто и става страхотни сокове и шейкове от него но скоро няма да го има !но другите технологии са по-скъпи от БГ...искам много експресо машина ама тука цената е много висока ,почти никой не пие експресо ! но аз минах на чай ,защото кафето е вредно ! скай дори като ходих за виза в американското посолство и тая дето ме интервира веднага ме погледна на кръв и ми отказа на момента виза без да ми погледне документите и само два въпроса и хайде заминавай! въобще не ги интересува какъв си и дали си интелигентен или имаш някакво развитие или образование ! или дали имаш семейство или не ! въобше не ги интересува и не ти дават и обяснение ! едно фиктивно писмо защо ти е отказана визата и това е !

Общи условия

Активация на акаунт