на летящото килимче да се качим и Земята да обиколим-87 арабска

  • 20 047
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 8
Хайде и от мен ЧЕСТИТИ ПРАЗНИЦИ  на всички ви...   bouquet

# 256
  • Мнения: 73

чЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИчКИ ПРАЗНУВАщИ

# 257
  • Мнения: 333
АИД МУБАРАК!ЧЕСТИТ ПРАЗНИКА НА ВСИЧКИ ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ!

*448x661 пиксела?  Naughty

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 03:14 от Дивиана

# 258
  • Мнения: 3 215
Ммм,много сладости, много нещо.Да ни е сладък животът дано!
Амал_надя , половинката ми е англичанин, но много обичаме Египет и все намираме време за отскачане и до там.В Кайро хич даже не седяхме в хотела,ами бродихме нагоре-надолу.Бях малко нещо домакин - разкривах египетските тайни на най-добрата ми приятелка и мъжа и,които бяха в Египет за първи път (всъщност и бебето си бяха довели,майка му тогава беше в 4-ти месец  Mr. Green) На следващото идване задължително ще те навестя в Алекс.Дано да е скоро! Peace
Залавям се да правя новата тема. Blush

# 259
  • Мнения: 169
Честит празник на всички много сбъднати желания и усмивки
 Моля да приемете моите извинения дълго време не съм писала, но съм болна. някакъв грип ме тръшна и не мсжех да сваля температурата 3 дни.Уж днес съм малко по-добре.Надявам се да се позакрепя че на 5-ти октомври пътувам за БГ.Там ще поостана месец и дано да се закрепя малко.
 честито и на Даяна да радва много мама и тати,честито Близнаци и на вашия тати и да ви слуша още повече
Целувки

# 260
  • Мнения: 126
Мили ми Арабелки
Честит Лайд и от мен   bouquet .
Стискайте ми палци утре да пътуваме добре,че колкото и да е-Път си е и като си познавам Гарджето как не стои на едно място...
Белбейче-оздравявай и да се обадиш като пристигнеш
Олд....ще се разписвам в твоята  темичака-то ,за мен форума е като кафето сутрин- жизнена необходимост  Joy дано да нямам проблемите на Деска ...ама най-много да се изписмвам като Гост.

# 261
  • Мнения: 3 215
Белбей, оздравявай!!И беж при мама - като стигнеш,всичко ще ти мине!  bouquet
Дала, спокойно.Всичко ще мине нормално!Само без паника! Peace Лек път и до скоро! Дано да можеш да си влизаш с ника,че пускането на мнения като гост е адски туткаво - иска кодове,имейл адреси и т.н. - голяма досада беше вчера  ooooh!
Момичета,цял ден не писахте и аз реших,че утре ще пускам новата тема,пък вие сега се активизирате.Аз  си лягам.Утре рано я пускам!Имате още място за изява в тази.Надявам се,че ще ви стигне.Спокойна и благословена нощ!  bouquet

# 262
  • Мнения: 206
Belbey-ка да се оправяш   food002 cold ще ти направя палачинки с боровинково сладко и чайче
Дала лек лек път и скорошни новини от тебе Simple Smile

# 263
  • Мнения: 610
Добро утро момичета

  Наде Честит рожден ден на твоята принцеса! Да ти е жива и здрава, много щастие и късмет и желая !
Дала лек път , всичко ще бъде наред  Peace
Белбей скорошно оздравявяне  Hug
Манел как е твоето юначе? Оздравя ли, какво стана със зъбчето, тръгна ли пак на градина ?
Ох, и ние сме болни , някакъв отвратителен сополив вирус  Cry  а малките трябваше от вчера да тръгват на градина  Sad
Хубав ден на всички   bouquet

# 264
  • Мнения: 1 728
Вени, да ти е жива и здрава принцеската  Hug Да има много късмет и сполука в живота!

# 265
  • Мнения: 100
Принцеска, честит рожден ден, миличка!!
Пожелавам ти едно утро, в което да тръгнеш усмихната;
една ръка, на която да се облегнеш;
едно рамо, на което да стихнат тревогите;
една обич да носиш в сърцето;
един път да те води към хората;
една цел да те води в живота!

  bouquet


# 266
  • Мнения: 3 215
Ели, честит рожден ден и от мен!Пожелавам ти една успешна година, изпълнена с приятни емоции и приключения!

# 267
  • Мнения: 112
Принцеске-Честит Рожден Ден!!!Желая ти много много много щастие  и здраве!!!   
наде-искам и аз палачинки newsm45 newsm45
напоследък нещо съм карък...колата ми се развали нещо съм и направила на двигателя и вчера си тръгнах от работа и сега си търся нова,ама къде ще намеря не ми е ясно newsm78
белбей-по-бързо оздравяваи че да си болен не е хубаво Hug
дала-леко пътуване
 Hug Hug Hug

# 268
  • Мнения: 206
Секси за палачинките само в домашна обстановка, така че заповядай, ей го Русе ей я Варна Simple Smile
Момичета благодаря за поздравленията, очаквам включване и от Елена Simple Smile
Засега да почерпя с каквото има

# 269
  • Мнения: 72
Мили момичета,

Благодая Ви за това че не сте ме забравили...
Близнаците, Ани, Веси, Олд спорт.....много благодаря за красивите пожелания.
 
На всеки му желая много щастие и повече красиви моменти.

Общи условия

Активация на акаунт