Сървайвър 3 - Ин срещу Ян-начален гонг

  • 30 726
  • 567
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 473
Колкото и далече да стигне наглия и арогантен Николай, на практика никога вече не може да спечели играта. Защото трябва за него да гласуват тези, които са изгонени от общото племе. Мразят го и мъжете и жените, не защото е по-добър от тях и ги превъзхожда, а защото не е интелигентен играч, изобщо не умее да общува с другите. В Сървайвър се оцелява не само физически, трябва силна психика, хитрост и много интелигентност, най-вече социална.

# 496
# 497
  • София
  • Мнения: 462
Колкото и далече да стигне наглия и арогантен Николай, на практика никога вече не може да спечели играта. Защото трябва за него да гласуват тези, които са изгонени от общото племе. Мразят го и мъжете и жените, не защото е по-добър от тях и ги превъзхожда, а защото не е интелигентен играч, изобщо не умее да общува с другите. В Сървайвър се оцелява не само физически, трябва силна психика, хитрост и много интелигентност, най-вече социална.

Напълно подкрепям. И е толкова противен с това, аз ще кажа кой трябва да излезе, аз ти подарих имунитет, аз ви нахраних... ooooh! Много са ми неприятни такива хора. Ако умееше да си затрайва от време на време щеше със сигурност да е по-симпатичен на всички.
А иначе евала на жените! Честно да ви кажа, като ги разделяха в началото не очаквах, че те ще излязат по-сплотеното и силно племе. Приятно съм изненадана Mr. Green

# 498
  • Мнения: 184
Ох, нали дъщерята на Николай излезе с едно култово изречение пред съпругата на мъжа, с когото се сваляше от типа "ти си щастлива, че той се сваля с мен, защото ...".Мнооого е велик и той. Николай ми е най- неприятен от всички. С поведението си показва, че не е отишъл там да се бори, за да спечели, а за да размахва величието си.

# 499
  • София
  • Мнения: 6 302
От всичко най се кефя, че жените показаха този път, че могат да бъдат по-сплотени, да мислят, да изработят стратегия (правилна според мен)...... А не както обикновено се смята, че жените са интригантки и само се плюят една друга, а мъжете имат по-силно развито чувство за колективизъм.... Браво на момичетата!  Peace

# 500
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Мен пък много ме кефи Лъчо, харесвам такъв тип мъже. Харесвам и Здравко.
От жените ми харесват двете Силвии, Яна, Жени...
Всички са ми симпатични като цяло. Изпитанията са много интересни, изобщо предаването е поглъщащо и динамично! Браво!

# 501
  • Мнения: 851
От всичко най се кефя, че жените показаха този път, че могат да бъдат по-сплотени, да мислят, да изработят стратегия (правилна според мен)...... А не както обикновено се смята, че жените са интригантки и само се плюят една друга, а мъжете имат по-силно развито чувство за колективизъм.... Браво на момичетата!  Peace
Така е евала на момичетата. Измиха ни очите, дет се казва. Разбиха представите, че жените са злобни и интригантки.

Филип го изгониха, защото като не могат да махнат Николай, поне решиха да махнат онези, които са на негова страна.Нормално, ако питате мен, искат да го оставят съвсем сам, за да го изгонят.

А видяхте ли какво ще стане в следващия епизод - разделят племената и ги смесват на мъже и жени..а да видим сега какво ще стане!!!

# 502
  • Мнения: 3 268
да запазят и двата противникови отбора в мъжкия отбор Peace
Е, запазиха ги, нЕма що...
Много ме е яд за Филип. Жените трябваше според мен да дадат имунитета на Филип или Здравко, ясно беше като бял ден кои са мнозинство и хода им с Валентин беше безмислен  Confused
Напротив,страшно умна постъпка от страна на жените.Те се обосноваха,че с Вальо племето на мъжете ще губи повече.Вальо видя ли как клюмна като чу това?

# 503
  • Мнения: 1 954
Напротив,страшно умна постъпка от страна на жените.Те се обосноваха,че с Вальо племето на мъжете ще губи повече.Вальо видя ли как клюмна като чу това?
Аз честно казано слушах с полових ухо точно този момент. Сега ще го погледна във вбокс-а ако го има.
Обаче съм 100 % сигурна, че не са и предполагали, че може да изгонят Филип, иначе друго щеше да им е решението.

# 504
  • Мнения: 4 532
Не мога да повярвам! Най-после в някакво БГ реалити жените са умни, сплотени и силни. И мислят трезво. За разлика от мъжете, които дават знак, че дори и мъжете, изолирани в колектив, могат да бъдат клюкарки и злобни кучки. Браво, мацки, все така!

# 505
  • пак там
  • Мнения: 2 885
С риск да засегна нечии фенки... От снощното предаване останах с две впечатления.

Първото много хубаво го илюстрира поговорката, която знам от баба си: Волът рие, рие - ама на гърба му пада. В случая мишките, де, че те до вол ни на акъл, ни на сила го докарват...

И второто. Имаше един виц... Че само в българския ад няма пазачи дяволи, защото ако някой тръгне да изскача от казана, другите го теглят сами надолу. Та вчера показаха точно такова нещо... Трудно им е на повечето мъже от племето да приемат, че не всички са толкова низки като тях... А жалко, дано само те не са представителна извадка на българския мъж... Смешници!

# 506
  • Мнения: 1 294
Тази година жените са супер, как няма ни една дето да е зле. Браво.
Николай е силен играч, обаче как не му омръзна да се самоизтъква, не знам.

# 507
  • Мнения: X
Спокойно, и жените имат време да вапцат пейзажа.

# 508
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Ох, и аз съм за тука. Този Сървайвър определено е по-интерсен от предните два. Много готино ги разделиха, аз си мислех че ще е скучно. Мъчно ми е за Филип, много е симпатичен и свестен изглежда. Жени как посърна каот го извърлиха. 

# 509
  • Мнения: X
Всеки път става така ,  подлите мижитурки изгонват силните . ТРябва да променят правилата. Оказва се, че колкото по-безчестен и долен си, толкова по-голям шанс има да оцелееш. Жалко за момчето, не знам кой ще остане накрая ама не ми се гледат затлъстели дядовци и шушумиги..... Tired

Общи условия

Активация на акаунт