Сървайвър 3 - Ин срещу Ян-начален гонг

  • 30 769
  • 567
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 955
да запазят и двата противникови отбора в мъжкия отбор Peace
Е, запазиха ги, нЕма що...
Много ме е яд за Филип. Жените трябваше според мен да дадат имунитета на Филип или Здравко, ясно беше като бял ден кои са мнозинство и хода им с Валентин беше безмислен  Confused

# 481
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
Николай тотално ме дразни. Дано да не стигне до финал. Все пак досега имаше доста невярна информация относно предаването. Това, за което си спомням веднага, е че ще направят игра за да го оставят в Сървайвър и че никой не го искал в племето си.

# 482
  • Мнения: 7 914
да запазят и двата противникови отбора в мъжкия отбор Peace
Е, запазиха ги, нЕма що...
Много ме е яд за Филип. Жените трябваше според мен да дадат имунитета на Филип или Здравко, ясно беше като бял ден кои са мнозинство и хода им с Валентин беше безмислен  Confused
ами не е... понеже доста добре се обосноваха, иначе щяха да застанат открито на страната на Николай....
 само едно не ми е ясно, защо не техните Съвети за Изгонване, мъжете не им дадоха имунитет newsm78

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 22:03 от звездичка

# 483
  • Мнения: 4 300
Филип ми беше любимец, наистина се държеше като мъж, един от малкото Cry.

А за държанието на мъжете думи нямам, все едно са в 9 клас. Жените им го зачукаха отвсякъде.

# 484
  • Мнения: 1 950
само едно не ми е ясно, защо не техните СДъвети за Изгонване, мъжете не им даха имунитет newsm78

Мда и аз това се чудех през цялото време. Няма равнопоставеност newsm78
Колкото до хода на жените, евала Peace. В крайна сметка те печелят от това противниковия отбор да е  слаб и да има неразбирателство в него.

Мъчно ми стана за Филип, но Сървайвър освен формат, в който се позказва физическа сила и издръжливост е и преди всичко стратегия.

# 485
  • Мнения: X
Мишките изгониха Филип.. егати. Уф. Да гледаш физиономиите на мижитурки като Али и Валентин е направо кошмарно..

# 486
  • Мнения: 790
Струва ми се, че Николай отива доста напред. Съдя по това с каква голяма брада е в клипа за началото на предаването.

# 487
  • Мнения: 2
Съгласна съм с Miriel, че наистина доста невярна информация имаше за предаването.
Казваха и че Али е първият изгонен, ама се оказа, че не е така...

# 488
  • Мнения: 569
  Много моля за линк на снощният епизод... умирам от яд- не можах да го гледам.
  От вашите коментари добих бегла представа за случилото се и много ме е яд за Филип.
  Групичката Валентин , Али , и оня сервитьора  страшно ми опротивяха от миналата серия. Жалко че и Спас се държа толкова елементарно. Страшно ми се наби репликата му от играта , когато каза: "Ами да се давят , аз какво да направя" Много елементарно , но както и да е .Валентин е просто отврат, подмолен , мазен...
  Нищо лично- да не се засегне някой от феновете им Peace
 

# 489
  • Мнения: 1 715
  Много моля за линк на снощният епизод... умирам от яд- не можах да го гледам.
 
http://www.survivor.btv.bg/episode.pcgi?e=16&t=video

# 490
  • Мнения: 1 955
Да гледаш физиономиите на мижитурки като Али и Валентин е направо кошмарно..
Да  Sick Плюс сервитьора.

И друго се чудя - как пък единодушно гласуваха за Филип, а пък за Здравко нито един глас? Странно ми се видя. Неудобно им е нещо от него  Laughing

# 491
  • Мнения: 2 111
Много ме е яд,че изгониха Филип. Close
Групичката на мазния сервитьор и комплексирания злобар Валентин много ме дразни.
Тия жени ме разочароваха,да им имам стратегията.Затова довечера нека  реват като ги разделят в нови племена,защото като гледам рекламата това май ще стане.И може би тогава никой няма да иска Николай в племето си.

# 492
  • Мнения: 4 785
  ..... Жалко че и Спас се държа толкова елементарно. Страшно ми се наби репликата му от играта , когато каза: "Ами да се давят , аз какво да направя" Много елементарно , но както и да е ......
  Нищо лично- да не се засегне някой от феновете им Peace
 


Няма да се засягаме, обаче на мен ми беше смешно, на Спас му беше смешно - още на острова, ама си затрая, доколкото можа. Както казва - нали трябва да ги елиминирам един по един - и това е начин hahaha

Това е положението - трябва да отпадат един по един и тия коалиции рано или късно се разпадат - идва време да се номинират, така, че който първи прецака другия - това е...

# 493
  • Мнения: 2 111
Сега даваха Филип в "Тази сутрин" по БиТиВи,но нищо интересно не каза.Водещата го подпита няколко пъти дали имат връзка с Жени,а той само увърташе и каза,че времето ще покаже.

# 494
  • Мнения: 7 914
Сега даваха Филип в "Тази сутрин" по БиТиВи,но нищо интересно не каза.Водещата го подпита няколко пъти дали имат връзка с Жени,а той само увърташе и каза,че времето ще покаже.
ее шо не каза , като го даваха Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт