работа по време на майчинството?

  • 25 047
  • 205
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 163
х_diabet_mama радвам се, че ме помните, но както и там така и тук ще Ви кажа, че Ви липсва изключително много уважителното отношение към потребителите.... хората от които и Вие печелите...
Не мислех да спамя повече темата, но се изненадвам, че лъжите, защото никога не съм искала пари, а в кръга на шегата исках да Ви подсетя за едно "Благодаря", "Извинявай " или нещо от рода.... което на вас Ви липсва определено... и едно по- човешко отношение... за да се постараете да задържите още един потребител.... а не да го изгоните ..... А за самообладанието и доброто отношение сте много далеч от това.... И така успешно успяхте да ме откажете.....
При мен нещата там бяха, точно като на игра да кача по-горно ниво и да спечеля мили..... А ако и бях спечелила и някой лев, щеше да е още по вълнуващо. За това си позволявах да Ви се смея, жалкото е, че няма друг гид .....


Наистина в другите платформи има повече потребители, които просто обичат да споделят и парите са на заден план, тъй като за EU те са наистина жълти стотинки.

Ето това ме подразни във Вас, защото тук има много майчета и много хора, за които тези пари не са жълти стотинки и е отвратително, когато някой ви каже, да не се издържате от еди си какво... без дори да знаете кой стои срещу Вас. Извинявайте много, но това не Ви прави чест.....
Погледнете само каква е темата, за да може да си позволите да го коментирате и да го изказвате като мнение.... Но Ви благодаря, че за пореден път ми затвърдихте мнението си за Вас макар и виртуално...

# 151
  • София
  • Мнения: 980
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=91220;sa=showPosts

9 мнение (временно) от вашите, където казвате, че имате страхотен гид! Няма какво повече да кажа, както и че дори днес по-нагоре писахте, че сте ми поискала бонуси за да ме информирате за грешки!
Аз започнах в триваго докато бях по майчинство и тези пари за мен както и за всеки БГ не са "жълти", а мнгого добре дошли. Моля, четете внимателно, и не изопачавайте думите ми!

# 152
  • Мнения: 4 215
През предишните си майчинства се занимавах с paid to read programs. От тях научих едно - не разчитай на тези пари. Сайтът може да изчезне всеки момент, може да забави плащането, да извърти условията или пък всичко да е ок и да ти плати.
Всичко е възможно.

# 153
  • Мнения: 7 605
Маминката, не мога да разбера как позволяваш един единствен човек, ако съм разбрала правилно, да те откаже от сайта. Има си форум, в кйто можеш винаги да питаш когато имаш въпроси, където можеш и да сигнализираш грешки. Та, подписвам се под думите на аргун  Peace

# 154
  • Мнения: 163
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=91220;sa=showPosts

9 мнение (временно) от вашите, където казвате, че имате страхотен гид! Няма какво повече да кажа, както и че дори днес по-нагоре писахте, че сте ми поискала бонуси за да ме информирате за грешки!

Това като самопохвала ли да го изтълкувам от Ваша страна, за след обвиненията ВИ, че съм меркантилна ....   Shocked Или да го кажа, че сега благодарение на Вас се отказах от триваго.....
Естествено, че ще попитам,  нали става дума за "жълти стотинки" .... навсякъде и във всички игри се получават някакви бонусчета за свършена работа...... / имам предвид нет пространството / .
А не разбрах в това има ли нещо лошо ???????



Аз започнах в триваго докато бях по майчинство и тези пари за мен както и за всеки БГ не са "жълти", а мнгого добре дошли. Моля, четете внимателно, и не изопачавайте думите ми!
Благодарение на потребителите, които не са Ви питали за бонусчета, защото ако бяха ви попитали, едва ли щеше да има триваго на български ...

П.С.Извинявам се на всички за спама, но смятам, че е полезно да се види и другата страна на нещата...

# 155
  • Мнения: 163
Татяна и Аргун прави сте .... така се получи, за съжаление... защото не знаех към кого друг да се обърна, като видях, че няма друг гид за Бг.
А отношението на настоящия гид за мен лично не беше подобаващо..... дори граничещо с арогантността си...
За началото на м. септември, не знаех, че има форум... Определено ще го посетя и ако намеря отговор на въпросите ми , с удоволствие ще се върна.... Peace
А наистина ли няма друг гид за българската версия  Shocked?

По принцип сайта е добър, за мен лично е и полезен...

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 23:06 от maminnkata

# 156
  • Мнения: 238
А как се отразяват допълнителните доходи на парите които получавате от НОИ през време на отпуска по майчинство?
Нещо се преизчисляват ли? А няма ли опасност да ги спрат?

# 157
  • София
  • Мнения: 980
maminnkata, съвесем не е самопохвала, думите са ваши. Както Ви обясних преди месеци, колко и да ми се иска, няма как да ви възнаградя за бдителността и докладваните грешки. За правилата и кой и кога може да докладва грешки прочетете в менюто Помощ горе в дясно, там е и обяснено кой може да бъде гид. Надявам се съвсем скоро да има и други гидове.
Непременно се регистрирайте във форума, ще Ви е със сигурност много полезен.
Поздрави!

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 839
Възприемам сайта като забавление - на първо място. Нормално е да се допускат грешки, понякога от пренавиване, понякога то разсеяност, това да не е мозъчна операция, че чак до толкова да се издребнява и прецизира всичко...

# 159
  • Мнения: 3 454
Не мога да повярвам, че още има хора тук, които да приемат това триваго насериозно и да си мислят, че ще изкарат пари оттам (защото заплащането изобщо не ми се струва адекватно на това, което правиш).  И аз се регистрирах, писах, писах, качвах снимки, гласувах, на що народ разказах за това триваго, някои от тези хора се регистрираха и писаха доста активно в началото. В края на месеца имах 2 евро и някакви центове  Laughing Ами, мерси, загубеното ми време не струва 2, 3, 5 евро  Stop
Между другото, каква е логиката да получаваш 20% по- малко мили, ако добавиш нов обект? Не е ли редно за нов обект да получаваш повече мили?
Изобщо работата в този сайт лично за мен е едно голямо недоразумение. Не видях смисъл да продължавам да пиша и така. И хората, които поканих и започнаха да пишат, и те се отказаха. По същата причина. Иначе сайтът е свеж, спор няма.

# 160
  • Мнения: 4 916
Не мога да повярвам, че още има хора тук, които да приемат това триваго насериозно и да си мислят, че ще изкарат пари оттам (защото заплащането изобщо не ми се струва адекватно на това, което правиш). ...

А какво точно правиш? Описваш как си прекарал в еди кой си хотел, колко стълби си изкатерил до някоя забележителност?...  Това става за 2-5 минути, максимум 10 мин. Колко пари смяташ, че трябва да се плащат за впечатленията на някой потребител от морето в село Китен например?

# 161
  • Мнения: 7 605
Каприс, съжалявам, че си се отказала, но тук сме казали че в началото наистина не могат да се изкарват големите пари, но който е упорит и се издига, може да стигне до по-сериозни дейности които съответно се заплащат и по-добре.

Лично аз тази година до предния месец съм изкарала над 3000 евро в триваго. Всеки може да види в статистиката на потребителите колко пари се изкарали през текущия месец, не е тайна. Бих могла да ти цитирам имена на потребители, които изкарват по няколко стотин евро на месец там. Но не очаквай това да стане през първия или втория месец  Naughty

# 162
  • Мнения: 3 454
Не мога да повярвам, че още има хора тук, които да приемат това триваго насериозно и да си мислят, че ще изкарат пари оттам (защото заплащането изобщо не ми се струва адекватно на това, което правиш). ...

А какво точно правиш? Описваш как си прекарал в еди кой си хотел, колко стълби си изкатерил до някоя забележителност?...  Това става за 2-5 минути, максимум 10 мин. Колко пари смяташ, че трябва да се плащат за впечатленията на някой потребител от морето в село Китен например?
Нещо лично ли те засегнах, че скачаш така, не мога да разбера?
Каквото и да правиш, отнема време. Повечето обекти, за които писах, се намират в съседния град. Отидох специално да направя хубави снимки, за допълнят по възможно най- добрия начин мението което съм дала. Значи отделила съм време и разходи за транспорт. Ако смяташ, че това трябва да се възнагради с някакви центове, ок. И ще приема мнението ти. Но то не съвпада с моето.  Може би аз съм била наивна да се подлъжа по думите на момичето, което ме покани, и да повярвам, че "някои хора след 1-2 години писане са го превърнали в едва ли не основен начин за изкарване на пари". Аз тръгнах с идеята да се забавлявам и да изкарвам пари, с които да покрия някои дребни разходи ( като интернета например, за който плащам 20лв на месец). Не ми се получи.
Tatjana, радвам се за теб и дано още повече изкарваш.   bouquet но каква част от тези пари си изкарала с писане? не са ли повечето от дейност на други потребители? не се заяждам, ако не искаш да отговориш, няма проблем.

# 163
  • Мнения: 7 605
Kaприс, то не е тайна, то се вижда в профила ми, написала съм 37 мнения само. Имам 392 качени снимки, не са много.
И да, има потребители които работят това. Има потребители които работят целодневно в сайта и изкарват около 1000 евро на месец. Не е лъжа  Naughty Но и те започнаха от нулата.

# 164
  • Мнения: 3 454
Kaприс, то не е тайна, то се вижда в профила ми, написала съм 37 мнения само. Имам 392 качени снимки, не са много.
И да, има потребители които работят това. Има потребители които работят целодневно в сайта и изкарват около 1000 евро на месец. Не е лъжа  Naughty Но и те започнаха от нулата.
благодаря за отговора!

Общи условия

Активация на акаунт