работа по време на майчинството?

  • 25 048
  • 205
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 916
Не мога да повярвам, че още има хора тук, които да приемат това триваго насериозно и да си мислят, че ще изкарат пари оттам (защото заплащането изобщо не ми се струва адекватно на това, което правиш). ...

А какво точно правиш? Описваш как си прекарал в еди кой си хотел, колко стълби си изкатерил до някоя забележителност?...  Това става за 2-5 минути, максимум 10 мин. Колко пари смяташ, че трябва да се плащат за впечатленията на някой потребител от морето в село Китен например?
Нещо лично ли те засегнах, че скачаш така, не мога да разбера?
....

Това е единственото обяснение, дума да няма.
Смятам, че възнаграждението е адекватно на положените усилия - човек сяда и описва накратко впечатления от нещо си. Ако някой не си е направил добре сметката "разходи-приходи" си е негов проблем. А това да влезеш в разходи още преди да разбереш за какви пари става въпрос... най-меката дума ми се струва "глупаво".

# 166
  • Мнения: 3 454
Не мога да повярвам, че още има хора тук, които да приемат това триваго насериозно и да си мислят, че ще изкарат пари оттам (защото заплащането изобщо не ми се струва адекватно на това, което правиш). ...

А какво точно правиш? Описваш как си прекарал в еди кой си хотел, колко стълби си изкатерил до някоя забележителност?...  Това става за 2-5 минути, максимум 10 мин. Колко пари смяташ, че трябва да се плащат за впечатленията на някой потребител от морето в село Китен например?
Нещо лично ли те засегнах, че скачаш така, не мога да разбера?
....

Това е единственото обяснение, дума да няма.
Смятам, че възнаграждението е адекватно на положените усилия - човек сяда и описва накратко впечатления от нещо си. Ако някой не си е направил добре сметката "разходи-приходи" си е негов проблем. А това да влезеш в разходи още преди да разбереш за какви пари става въпрос... най-меката дума ми се струва "глупаво".
ами ок, жива и здрава!

# 167
  • Мнения: 4 916
А така  Peace

# 168
  • Мнения: 11 728
Момичета, по-спокойно. Това са пари дошли от никъде. Много-малко толкова. Всичко от теб си зависи. Не вярвам някой да ти даде хиляда лева просто, защото си написал мнение.  Hug
На колко места съм давала мнение за хотела, в който съм почивала. Факт е, че само триваго ти предлага нещо насреща.  Peace

# 169
  • Мнения: 3 026
Аз например приемам за добре дошло да се разходя до някъде и после да имам възможност да споделя мнението си и да кача снимки.
Не отивам някъде само с цел после да спечеля от Триваго. Отивам, за да се разходя, да видя нещо, да покажа на децата и да си прекарам приятно деня.
А това, че има после къде да покажа впечатленията си е само добре дошло.  Laughing

# 170
  • София
  • Мнения: 980
Въпреки, че смятам, че на първо място трябва да е удоволствието и удовлетворението от сайта, нека направим и някой изчисления.
Едно мнение се пише за около 10 мин максимум. За един час, вместо да се гледа поредния сериал, можете да напишете 4 мнения и да качите снимки за тези обекти от личния си архив( 10 на обект). Оставям настрана, че ще се разровите в приятни спомени, ще изкарате около 4 лева (мненията са около 30-40 ст(х4бр), снимките до 6 ст.(х40бр.). За 30 дни сами смятайте колко е. Разбира се иска постояство. В един момент, местата които можете да коментирате разбира се ще се изчерпят, но в сайта има още много възможности за напредналите потребители, доказали обвързаността и желанието си да продължат напред.

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 12:43 от х_diabet_mama

# 171
  • Мнения: 2 559
абсолютно съм съгласна с х_diabet_mama   Peace

# 172
  • Мнения: 2 241
Добре де, ясно е, че няма съвсем точен начин за изчисляване на милите в пари.
Но ми е интересно, 5 000 мили например колко лв. са?
Ориентиовъчно просто. Видях че има и хора с по 300 000 мили...

# 173
  • Мнения: 522
Добре де, ясно е, че няма съвсем точен начин за изчисляване на милите в пари.
Но ми е интересно, 5 000 мили например колко лв. са?
Ориентиовъчно просто. Видях че има и хора с по 300 000 мили...

5000 мили са около 5-6 лв

# 174
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Може ли да си отворите нова тема за тривиаго ?
Всеки ден отварям темата с надежда да прочета нещо по темата но уви......................

# 175
  • Мнения: 7 605
Че то не е извън темата  Thinking

# 176
  • София
  • Мнения: 570
Еми то явно по темата няма какво ново да се пише. Аз за пореден път се убеждавам, че истинска надомна работа няма. С анкетите нищо няма да се изкара - регистрирах се преди 2 седмици и само 2 анкети съм попълнила за 7 точки общо, а 100 точки са 50лв. Кога ще ги направя с това темпо?! Rolling Eyes В Триваго пиша от време на време, там също бавно ще стават нещата, но пък ми е интересно.
Примирих се. Ще кретаме някак си докато тръгна на работа.

# 177
  • Мнения: 4 916
Според мен идеята за тема е добра, може да се направи напр. в Хоби. Само някой трябва да пита модератор.

# 178
  • Мнения: 2 241
Да питам по темата.
Преди няколко дни видях по БиТиВи, че има нов сайт за търсене на работа и говореха точно, че ще е полезен за жени в майчинство.
Не успях обаче да запомня името на сайта.
Ако някой се сети и го напише, мисля че ще бъце много полезно  Peace

# 179
  • Мнения: 4 916
Аз помня всичко.
http://onlinejobs-bg.com/


ПП - сега го погледнах, но нещо не ми хваща окото, може би тепърва ще го разработват.

Общи условия

Активация на акаунт